4:0

konec (2:0)

16.02.2019, 14:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • 19. kolo • David Kubík

Tipsport: 1.4 4.78 7.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas končí. Ružomberok vítězí 4:0. Od začátku diktovali tempo domácí a a byli ta odměněni dvěma brankami v prvním poločase. Ve druhém poločase začali hrát i hosté, ale své šance nevyužili, a tak domácí přidali další dva góly. Zasloužená výhra za pěknou předvedenou hru a tři body do tabulky si připisuje MFK Ružomberok. To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a na shledanou. (15:49:08)

90+1

90+1

Centr trefil prvního obránce.

90+1

Standardní situace pro domácí.

90

Ružomberok se opravdu už nikam nežene. Chce v klidu dohrát toto utkání.

89

Jenže domácí jsou proti, skvěle útočí i brání a tak akce končí v autu. rozehrávat bude domácí gólman.

89

Zlaté Moravce by chtěli ještě snížit, k dispozici mají roh.

88

Rychtarek to zkusil zhruba z dvaceti metrů, jeho střelu kryje gólman Macík.

87

Brenkus vyslal ostrý centr do vápna, pro který si došel brankář Chovan.

85

Ružomberok právě vstřelil branku!
Centr z rohového kopu do vápna a k odraženému míči se dostal Kmeť, který vystřelil, jeho ránu jen lehce hlavou tečoval ISMAR TANDIR a míč zapadl do branky.

84

Takáčova střela byla ztečována na rohový kop.

83

Ďubek si zbytečným faulem vykoledoval trest v podobě žluté karty.

83

Tak to Válovčan ještě zkusí. Už běhá po trávníku.

82

Válovčan zůstává ležet na trávníku a vypadá to na střídání.

80

A druhé střídání znamená konec pro Mustedanagiče. Na trávník přichází Takáč.

80

Dvojité střídání si připravil trenér Holoubek. Nejprve výměna Brenkus za Kochana.

79

Švec se dostal až do vápna, obrana ho zdvojila a následuje odkop od branky.

78

Macíkovi vypadnul míč, naštěstí napodruhé ho už chytil.

77

Přímý kop pro hosty. Zhruba na polovině hřiště.

75

Máslo hlavičkou trefil obránce.

75

Tlak Kmeťa přinesl další roh, tentokrát z druhé strany.

74

Ružomberok opět vybojoval další roh.

72

Druhé střídání Zlatých Moravců. Ďubek už je na hřišti, místo mu přenechal Khomutov.

71

Příliš dlouhá přihrávka pro Urdinova.

70

Máme tu střídání na straně domácích. Odchází Gál-Andrezly a přichází Kmeť.

68

Zlaté Moravce vybojovali rohový kop.

67

Qose byl v šestnáctce, ale střelu bu zablokovali.

66

Ve vápně bylo jen pár hráčů, proto přišla rozehrávka na krátko.

65

Rohový kop pro domácí.

64

Ružomberok už nikam moc nespěchá.

62

Opět dva centry do vápna domácích a opět skvělá vzdušná práce od Kružliaka.

61

Zlaté Moravce se snažili vytvořit nějaký tlak, ale dnes hrají proti dobře koordinovanému soupeři.

59

ZINEDIN MUSTEDANAGIČ si obhodil obránce a vystřelil k pravé tyči. Gólman byl bez šance.

59

Ne ani tato akce neprojde. Hráči v oranžovo černých dresech skvěle brání.

58

Rychtarek prohrál souboj u rohového praporku a jeho tým přišel o možnost vymyslet nějakou nebezpečnou akci.

56

Čögley vidí žlutou kartu za svůj nedovolený zákrok.

56

Centr i na druhé straně, ale obrana Ružomberoku neměla sebemenší problém.

54

Kochan vidí za stažení protihráče žlutou kartu.

54

Velký závar před Chovanou brankou. Domácí nedokázali uklidit míč do brány.

52

Rozehra na krátko, centr do vápna a další nebezpečná hlavička domácího kapitána naštěstí pro hosty mířila jen o kousek vedle.

52

Rohový kop pro Ružomberok.

51

Švec šel dopředu, o míč lehce přišel a tak můžou hrát domácí.

46

O poločase došlo ke střídání, zápas skončil pro Karlíka, na hřišti je nově Švec.

46

Druhý poločas začne přibližně v 15:01.
Rozhodčí už nenastavil ani minutu a končí první poločas. Ten nám nabídl dominanci domácích, kteří vstřelili dva góly a vedou tak po zásluze 2:0.

45+0

45

Rychtarek vystřelil z velké blízkosti, Macík musel nadvakrát chytat míč.

44

Centr ze standardky byl zblokovaný.

44

Kapitán domácích vidí žlutou kartu.

43

Ovšem tentokrát si pro míč došel Macík a lapil ho do svých rukavic.

43

V závěru prvního poločasu se hráči v bílém zvedli, vybojovali další roh.

42

Domácí se ubránili, míč však mají na kopačkách hosté.

41

Nakonec přišel ještě centr a hlavička. Bude tu druhý roh pro Zlaté Moravce.

41

Autové vhazování pro hosty u vápna.

40

Špatná přihrávka Kostadinova. Odkopávat bude Chovan.

38

To je nepříjemná situace pro hosty. Prohrávají již o dva góly v prvním poločase.

36

Standardní situace rozehrána na krátko, poté přišel centr a KRISTI QOSE nejprve poslal míč do břevna, poté se však už nemýlil a střílí gól.

35

Nedovolený zákrok Práznovského.

34

Nakonec přišel centr od Gála-Andrezlyho, nicméně hlavička mířila nad branku.

33

Teď opět hráli více domácí na polovině soupeře, obrana však dobře vystupovala a k ničemu domácí nepustila.

31

Chvíli jsou u míče hráči Ružomberoku a chvíli zas hosté.

30

Hra se v posledních minutách docela vyrovnala.

28

Zlaté Moravce rychle rozehráli a dostali se až před vápno domácích. Obrana opět zafungovala na jedničku.

27

Centr do vápna a nádherná hlavička, kterou vytáhl skvělý Chovan.

26

Kostadinov faulovaný, máme tady volný přímý kop pro Ružomberok.

25

Vysvobodil je až odpískaný ofsajd.

25

Následoval rohový kop a Zlaté Moravce jsou stále pod tlakem.

24

Kostadinov prošel až do vápna, tam padnul, ale rozhodčí jasně ukazuje, že se nejednalo o penaltový zákrok.

23

Po odehraných třiadvaceti minutách mají zatím více navrch domácí, kteří vstřelili zatím jediný gól zápasu.

22

První žlutá karta zápasu pro Mustedanagiče. Soupeře zatahal za dres.

20

Z pravé strany centroval Richtarech, po delší době akce hostů. Nicméně obrana domácích je nepropustná.

19

A další centr do vápna, hosté jsou pod velkým tlakem.

18

Čurma centroval do šestnáctky, obrana odhlavičkovala pryč.

16

Ve čtyřech šli dopředu hráči v oranžovo černých dresech, ale TIHOMIR KOSTADINOV to vzal na sebe a prostřelil gólmana Chovana.

16

Akce končí odkopem od brány.

15

Přihrávka domácích na pravou stranu byla příliš pomalá a čitelná, do útoku jdou hosté.

14

Z toho hosté šli do brejku, tentokrát musel zasáhnout obrana domácích.

13

Mustedanagič vystřelil z velké vzdálenosti, Chovan jen tak tak vyškrábl na rohový kop.

12

Dobrý centr z levé strany, obrana hostů ale připravena.

11

Akce je přerušena pro odpískaný ofsajd.

11

Domácí přišli o míč, hrát můžou Zlaté Moravce.

9

Válovčan vyslal nebezpečnou střelu, zasahovat musel Macík.