konec (10:13)

16.02.2019, 18:00 • 16. kolo • Otto Slabý

Tipsport: 3.6 8.8 1.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek večera a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (19:33:36)
Hráčky Mostu do druhého poločasu zlepšily obranu a přechod do útoku a nikoho nenechaly na pochybách, kdo bude dnešním vítězem.

Konec zápasu. (22:26)

59

Tak ještě jedna branka pro domácí. (22:26)

58

Na druhé straně se trefuje Kostelná. (21:26)

57

Z výskoku vzdáleném 9 metrů od branky střílí branku Andrýsková. (21:25)

56

Také Poruba se dokázala prosadit a snížit. Zvítězit v tomto zápase už ale zřejmě nedokáží. (20:25)

55

Hosté ubránily útok domácích a jdou na steč. (19:25)

54

Mostečanky se radují z dalšího vstřeleného gólu. (19:25)

53

Oddechový čas pro domácí. (19:24)

52

Na druhé straně Most ubránil útok domácích. (19:24)

51

Mostečanky pouze orazítkovaly břevno domácí branky. (19:24)

50

Také hráčky Poruby se trefují za záda brankářky. (19:24)

49

Most přidává další branku z brejku. (18:24)

49

Kostelná využívá další sedmičku ke vstřelení branky. (18:23)

48

Most ubránil další pokusy o vstřelení branky a nyní hrozí sám. (18:22)

47

A nyní domácí přidávají další branku. (18:22)

46

Poruba obsadila polovinu hostujícího týmu. (17:22)

45

V čase 45:00 se gólově prosazuje Šustková. (17:22)

44

Třetí branku během minuty dávají Ostravanky. (17:21)

44

Prosazují se také hostující hráčky. (16:21)

44

Hráčky Poruby snižují na rozdíl 4 branek. (16:20)

43

Severočeškám se oddechový čas vyplatil a hned vstřelily branku. (15:20)

43

Oddechový čas pro hosty. (15:19)

43

Nakonec síť rozvlnila Baumbachová. (15:19)

42

Poruba stále nemůže překonat mostecký Blok. (14:19)

41

Oddechový čas pro domácí. (14:19)

40

Most dobře brání kombinace domácího celku. (14:19)

39

Dlouhý úsek bez branky ukončily hráčky Mostu. (14:19)

38

Dostali jsme se do fáze utkání, kdy opět obrany převyšují kvalitu útoků. (14:18)

37

Mostečanky si vrací 4 brankový náskok. (14:18)

36

Za Porubu skóruje Konečná. (14:17)

35

Kostelná proměNuje sedmičku. (13:17)

35

Také domácí hráčky se dokázaly prosadit. (13:16)

35

Pěkná kombinace Mostu znamená míč v síti domácích. (12:16)

34

Ostravanky přidávají další branku a rozdíl je už opět pouze tříbrankový. (12:15)

33

Poruba ubránila další atak hostí. (11:15)

32

Po diskutabilním zákroku před brankou Mostu se Mostečanky prosazují z následného protiútoku. (11:15)

31

Také Poruba se uvádí proměňenou sedmičkou. (11:14)

31

Druhý poločas zahajuje Šustková proměněným sedmimetrovým hodem. (10:14)

31

Začal druhý poločas. (10:13)
Druhý poločas začne přibližně v 18:45.
Domácí házenkářky tahají za kratší konec, ale je vidět, že si na Most věří a nedají mu výhru jen tak zadarmo. Stav 10:13 po prvním poločase tak odpovídá dění na hřišti po 1. půli.

30

První poločas skončil. (10:13)

30

Za Most se trefuje před přestávkou Šustková. (10:13)

30

Poruba se prosazuje z následné akce. (10:12)

29

Střela se Kostelné nepovedla a míč sotva doskákal k brance. (9:12)

28

Ostravanky opět rychle snižují. (9:12)

28

Alice Kostelná dává 12. branku Mostu. (8:12)

27

Ostravanky se prosazují z devítimetrů a snižují. (8:11)

26

Mostečanky urychleně odpovídají brankou. (7:11)

26

Ostravanky toho využívají a snižují na 7:10. (7:10)

25

Brankářka Poruby se vyznamenala dalším zákrokem. (6:10)

24

Polášková proměňuje již třetí sedmimetrový hod. (6:10)

23

Střelou od tyče a z devíti metrů se prosazuje opět Kostelná. (5:10)

22

Alica Kostelná s rychlého útoku přidává další branku Mostu. (5:9)

21

Domácím se daří snížit na 5:8. (5:8)

20

Oba dva týmy nyní opět ukazují, jak pevné jsou jejich obrany. (4:8)

19

Šustková se prosazuje střelou kolem těl soupeřek. (4:8)

18

Oddechový čas pro hosty. (4:7)

17

Mostečanky se prokázaly i kvalitní obranou a opět mohou uzavřít zámek na polovině soupeře. (4:7)

16

Házenkářky Mostu nyní hrají dlouho na půli soupeře, který se brání za pomoci faulů. (4:7)

15

Polášková se trefuje ze sedmičky a snižuje tak vedení Mostu. (4:7)

14

Nyní si připsaly zákrok brankářky na obou stranách. (3:7)

13

Oddechový čas pro domácí. (3:7)

13

Další trefa mosteckých děvčat znamená již vedení o branky. (3:7)

12

Házenkářkám Mostu se opět daří udržet tříbrankový náskok. (3:6)

11

Mýlkové se podařilo v pádu snížit přízemní střelou. (3:5)

10

Obrany nyní dominují nad útoky. Aktuálně má míč v rukou Poruba. (2:5)

9

Lucia Mikulčík střílí pátou branku Mostu. (2:5)

8

Mostecké házenkářky si vytvořily tlak a díky tomu si zahrají přesilovou hru. (2:4)

7

Nyní jsme viděli břevno na obou stranách. (2:4)

4

Žlutou kartu si vysloužila Konečná. (1:2)

3

Rychle navyšuje stav z křídla Mikulášková. (1:2)

3

Mostu se daří srovnat. (1:1)

2

Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Jana Šustková). (1:0)

2

Polášková proměňuje sedmičku. (1:0)

1

Utkání právě začalo. (0:0)

DHC Sokol Poruba: Roháčková, Mučková – Noworytová, Mýlková, Konečná, Smetková, Maiwaelderová, Andrýsková, Polášková, Michalíková, Prašivková, Minarčíková, Desortová, Svobodová, Baumbachová, Šmidáková, Revajová, Miháčová.

DHK Baník Most: Müllnerová, Novotná – V. Dvořáková, Stříšková, Jungová, Šustková, Švihnosová, Mikulčík, Buchnerová, Kostelná, Mishevska, Eksteinová, Kovařová, Tesařová, Kostelná, Zachová, Janoušková, Mikulášková..
Favorita v Baníku uvidíme i pokud se podíváme na vzájemné zápasy. Poruba porazila Most naposledy v roce 2015. Od té doby tyto týmy spolu odehrály 13 zápasů a z toho jich Most vyhrál 10 v základní hrací době a 1 v prodloužení. V zbylých dvou kláních se týmy rozešly nerozhodně. Poslední duel vyhrál Baník na své palubovce v říjnu v poměru 24:16.
Dnes však čeká Porubu jiný level a tím je rozjetý DHK Baník Most. Tento tým nepoznal ztrátu bodu již 6 kol v řadě a nebudeme-li počítat evropský EHF Cup, bude tato série čítat 9 zápasů. Most si aktuálně libuje na druhé pozici tabulky a od třetího ale i prvního místa je dělí 3 body. V dnešním zápase j rozhodně velkým favoritem.
Poruba je aktuálně na šestém místě s náskokem šesti bodů na pozice pro nepostupující týmy do play off. Naopak na třetí příčku ztrácí Poruba pouze 3 body a to zní jako výzva. Tuto výzvu, zdá se, Poruba přijala už minulé kolo, kdy si vyšlápla na souseda z tabulky na jeho palubovce. Poruba tak vyhrála ve Zlíně rozdílem třídy 20:28.
Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu ze zápasu házené žen, ve kterém se proti sobě postaví týmy DHC Sokol Poruba a DHK Baník Most.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.