HC Prešov – HK Gladiators Trnava

0:4

konec (0:1, 0:1, 0:2)

15.02.2019, 12:30 • ZŠ Zvolen • Info o změnách stavu (Števo Lasab) sk

Je dobojované. Ani vo štvrtom zápase Play Out 1.hokejovej ligy sa Prešovu nepodarilo zabodovať a zostáva tak ako jediný bez bodu. Všetky tri body putujú do Trnavy. Príjemný deň a teším sa večer pri prenose derby Tipsport ligy Zvolen – Banská Bystrica. (14:39:53)
Dnešné stretnutie sledovalo 124 divákov.

59:35

Trnava dala gól!
Je definitívne rozhodnuté. Štvrtý gól strelil KONSTANTIN LAVRENKOV. Asistencie Filip Mrava a Juraj Kamenický.

50:40

Zdá sa, že je pomaly rozhodnuté. Tretí gól hostí strelil NINO SZALAY. Asistencia Filip Klema.

47:14

Vylúčenie v tíme HC Prešov (Španko – 2 min., podrazenie).

46:00

Vylúčenie v tíme HC Prešov (Lupták – 2 min., podrazenie).

40:01

Začala sa tretia tretina.
Aj druhú tretinu lepšie zvládli hostia. Napriek tomu, že boli viac vylučovaní dokázali streliť gól. Druhý krát v zápase sa presadil Martin Hrbáčik, tentokrát dokonca v oslabení. Následne Prešov nedokázal využiť presilovku 5:3 a aj práve kvôli tomu prehráva po 40 minútach 0:2.

Strely v druhej tretine 6:12, po druhej tretine 19:24.
Vylúčenia po druhej tretine 2:5

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:24

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Mrázik – 2 min., podrazenie).

34:23

Hostia v plnom počte. Domáci nevyužili ani krátku presilovku o dvoch hráčov a následne ani skrátenú presilovku 5 na 4.

32:36

Hostia so štyrmi hráčmi.

32:23

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Kuna – 2 min., krosček).

32:12

Hostia dokonca vo vlastnom oslabení pridávajú druhý presný zásah. Gól strelil opäť MARTIN HRBÁČIK. Asistencie opäť Samuel Ševčík a Samuel Košút.

30:36

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Klema – 2 min., podrazenie).

27:35

Hostia v plnom počte.

25:55

Domáci v plnom počte.

25:35

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Ševčík – 2 min., hákovanie).

23:55

Vylúčenie v tíme HC Prešov (P. Pucher st. – 2 min., podrazenie).

20:01

Začala sa druhá tretina.
Prvá tretina je za nami. Vedenia sa ujali hostia gólom Hrbáčika. Oba mužstvá nevyužili po jednej presilovke a aj preto po 20 minútach chudobne, futbalovo – 0:1.
Strely po prvej tretine 13:12.
Vylúčenia 1:1.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

12:53

10:53

Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Szalay – 2 min., sekanie).

08:02

Hostia v deviatej minúte ako prvý otvárajú skóre. Gól strelil MARTIN HRBÁČIK. Asistencie Samuel Ševčík a Juraj Kamenický.

02:49

00:49

Vylúčenie v tíme HC Prešov (Prešov – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

HC Prešov: Kožiak (M. Marcinek) – Hajda, Kameneu, Krajč, Matejovie, Španko, P. Pucher ml., Liubimov – Pulščák, P. Pucher st., Iždinský – Lupták, Stena, Hrabčák – Lamač, Zavalniuk, Kicha

HK Gladiators Trnava: Brucháč (Košút) – Mrázik, Poláček, Poldruhák, Štepanovský, Mihalko, Klein, Burian – Szalay, Klema, Mrava – Ševčík, Hrbáčik, Kamenický – Kuna, Lavrenov, Lukačovič – Mikeš, Lindeman, Olša

Rozhodca: Bachúrik – D. Konc ml., J. Konc ml..
Všetci Ste pevne dúfam po dobrom obede, hráči už sú po rozcvičke a my sa teda v kľude môže pozrieť na zostavy oboch tímov...
Príjemné slnečné popoludnie ...
Vítame Vás pri sledovaní textového prenosu 4.kola Play Out ST. NICOLAUS 1. hokejovej ligy medzi hráčmi HC Prešov a HC Gladiators Trnava.

HC Prešov je v tabuľke Play out po troch odohraných stretnutiach posledný bez bodu. Ostatní traja účastníci majú po 6 bodov. Prešov teda skutočne má čo doháňať, ak sa chce baráži vyhnúť. Nie som si ale istý, že či sa im to práve proti Trnave podarí. Túto sezónu sa totiž títo dvaja súperi stretli už päť krát a Trnava päť krát vyhrala v riadnom hracom čase. Ťažká úloha pre domácich. Navyše keď pravidelne nastupujú len na tri lajny. Najproduktívnejší hráč Prešova je František Pulščák 34b (15+19).

HK Gladiators Trnava aktuálne vedie tabuľku Play out so šiestimi bodmi a najlepším skóre 13:6. Doma oba zápasy Gladiátori vyhrali ale v Považskej Bystrici prehrali 1:3. Spomínaná vzájomná bilancia proti Prešovu hovorí ale jasne v Trnavy. Najproduktívnejší hráči hostí sú bok po boku Nino Szalay a Ondrej Valo 37b (16+21).
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

0:4

Branky a nahrávky: 9. Hrbáčik (Ševčík, Kamenický), 33. Hrbáčik (Ševčík, Košút), 51. Szalay (Klema), 60. Lavrenkov (Mrava, Kamenický)

HK Gladiators Trnava: Košút (Brucháč) – Mrázik, Poláček, Poldruhák, Štepanovský, Mihalko, Klein, Burian – Szalay, Klema, Mrava – Ševčík, Hrbáčik, Kamenický – Kuna, Lavrenov, Lukačovič – Mikeš, Lindeman, Olša

Rozhodčí: Bachúrik – D. Konc ml., J. Konc ml.