28:28

konec (15:12)

15.02.2019, 18:00 • SH Chemik • 18. kolo • Josef Cestr (@Hyddaw)

Tipsport: 2.98 7.91 1.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním remízy vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (20:07:18)
Lovosice si ještě ve 40. minutě nevedly vůbec špatně, vedly o 4 branky. Jenže přišla hluchá střelecká část zápasu, díky které Plzeň vyrovnala krok a od té chvíle se oba celky přetahovaly o 1 branku. Když se povedlo v 58. minutě odskočit Lovcům do dvoubrankového vedení, vypadalo to, že si domácí dojdou pro dva body. Ale drama pokračovalo po sérii nepřesností a dalším vyrovnání. Následně už se ani jeden celek nedostal zpět do vedení a jak Lovosice, tak také Plzeň si rozděluje po 1 bodu do extraligové tabulky.
Ihned po skončení zápasu předávají kapitáni obou celků Aničce šek s finanční hotovostí. Tato částka bude ještě navýšena z dobrovolného příspěvku diváků.

Konec zápasu. (28:28)

60

Hrdlička potvrzuje dnešní velmi dobrý výkon velmi důležitým zákrokem v samém závěru zápasu. Vykopl střelu mimo bránu a i díky němu získávají Lovosice z tohoto zápasu 1 bod. (28:28)

60

Motl nedokázal na útočné polovině najít Boučka, kterému utekl míč do zámezí! (28:28)

60

Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic. (28:28)

60

Necelou půl minutu před koncem zápasu si bere lavička Lovosic oddechový čas. (28:28)

60

Probíhá poslední minuta dnešního zápasu. (28:28)

59

Na falešném pivotovi se objevil Michal Tonar, kterému byl ihned adresován míč. Hostující hráč si s celou situací poradil jak nejlépe mohl – vstřelením branky. (28:28)

59

Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Václav Klimt). (28:27)

59

Stehlík se při individuální akci prokličkoval skrze dva bránící hráče až ke střele. Míč prošel mezi konstrukcí brány a nohou Hrdličky do sítě Lovosic. (28:27)

58

Oddechový čas pro hosty. (28:26)

58

Hrdlička vyrazil střelu soupeře do rukou svých spoluhráčů, míč putoval dále do rukou rozběhlého Malého, který postavil svou brankou celou lavičku Lovosic i všechny diváky v hale na nohy. (28:26)

58

Klimt si zaběhl nikým nehlídaný za obranu Plzně a náhle přišla přihrávka právě na domácí šutéra, který svou šancí nepohrdl a posílá Lovosice po delší době zpět do vedení. (27:26)

57

Stehlík měl dostatek času na rozehrávku, přesto poslal míč nepochopitelně pouze do autu. (26:26)

56

Bouček už už chtěl nahrávat na své spoluhráče, náhle se mu ale otevřel za jeho zády prostor, který využil pro střelu. která zapadla k pravé tyči. (26:26)

56

Po další z řady technických chyb domácích přichází odplata v podání vstřelené branky hostů. Plzeň dostává do jednobrankového vedení Michal Tonar. (25:26)

55

Lovosice chtěl z nevýhodné situace dostat Bouček zakončením bez nějakého náznaku. Herajt vykopl jeho střelecký pokus zpět do rukou domácích hráčů. (25:25)

28:28

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Rangl – Holubec, Kupa, J. Motl, Bouček, Jelínek, Klimt, Trkovský, Konárik, Semerád, Jonáš, Karlovec, Malý, Franc.

Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, K. Šmíd – T. Nejdl, Sedlák, Bičiště, M. Ivančev, J. Tonar, Vinkelhöfer, M. Tonar, Stehlík, M. Říha, Chmelík, Šindelář, Šíra, Wildt.

Rozhodčí: Kozler, Zych.
Delegát: Štrebl