Extraliga dorostu

HC Dukla Jihlava – BK Havlíčkův Brod

3:2

po nadst. prodl. (1:0, 2:0, 0:2 - N 1:0)

14.02.2019, 16:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Nadstavba D • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)

Konec zápasu. (17:57:51)

62:18

Dukla právě vstřelila branku!
MATOUŠ MENŠÍK našel mezírku mezi betony Daniela Krále a dává Jihlavě extra bod navíc. Dukla tak z dnešního zápasu bere všechny čtyři body!

62:18

Matouš Menšík si to úspěšně namířil přes dva protihráče a Ondřej Besmák jeho průnik zastavil jen držením, takže sudí neváhá a nařizuje trestné střílení.

62:09

Holenda střelou zblízka nepřekonal Maláče, který puk výborně vyrazil. Poté si to mezi dva protihráče namířil Matouš Menšík a je zde trestné střílení pro Duklu!

61:57

Prodloužení se hraje nahoru – dolu, asi tak, jak je pro hru tři na tři obvyklé.

61:05

V situaci dva na jednoho nedostal Filip Vašák puk na spoluhráče přes dobrý obranný zákrok kapitána Jihlavy Davida Moravce.

60:35

Jihlava v útoku neuspěla, k odraženému puku mířil ve středním pásmu Adam Rauš, ale byl rychle dobruslen soupeřem.

60:01

Začalo nadstavbové prodloužení.
Zápas po šedesáti minutách skončil 3:2 pro Duklu. Jihlavští hokejisté vedli po čtyřiceti minutách již 3:0, ale zkraje třetí třetiny nejprve snížil Adam Rauš a osm minut před koncem vsítil kontaktní branku Ondřej Besmák. Vyrovnat už ale vedoucí celek nadstavbové skupiny D nestihl a Jihlava se tak Havlíčkovu Brodu přibližuje v tabulce na rozdíl dvou bodů. Nyní se bude hrát nadstavbové prodloužení.

60:00

Třetí třetina skončila, následovat bude nadstavbové prodloužení.

59:58

Jihlava posílá puk přes všechny čáry.

59:42

Obrovská tlačenice u mantilenu poblíž levého kruhu vyznívá lépe pro domácí.

59:35

Zatím ale jen po prknech.

59:23

Na buly byli úspěšnější hosté a kombinují.

59:22

37,9 sekund před koncem se dostali hosté konečně ke střele, ale pokus zřejmě Dymáka z pravého kruhu schoval Maláč jistě mezi betony.

59:00

Moravcovo nahození míří metr vedle pravé tyče opuštěné klece hostí.

58:48

Hosté vyhráli buly a Daniel Král míří z branky ven.

58:46

Nevšiml jsem si, proč se nyní z hlediště nese na sudí sprška nadávek. Nemohu tedy sloužit. Vhazovat se bude po levici Maláče.

3:2

Branky a nahrávky: 7. Pigl (Broža), 27. Menšík (Sapík, Moravec), 37. Štorek (Adam), 63. Menšík (TS) – 42. Rauš (Matoušů, Dymák), 52. Besmák (Matoušů)

HC Dukla Jihlava: Maláč (Pulda) – Hrbek, Chvátal, Sapík, Moravec, Adam, Vranka – Pigl, Melenovský, Pavelec – Zdarsa, Juříčka, Menšík – Bulík, Štorek, Broža – Báťa. Trenér: Štěpán Moravec

BK Havlíčkův Brod: Král (Kubík) – Besmák, Dvořák, Jiráček, Zych, Kuchta, Kutlvašr – Krejčí, Vašík, Beneš – Matoušů, Rauš, Dymák – Janko, Holenda, Prášek – Hrdlička, Krejčí. Trenér: Petr Beránek

Rozhodčí: Vrba – Brzobohatý, Kučera

06:07 JIH 1:0 Pigl (Broža)
26:45 JIH 2:0 Menšík (Sapík, Moravec)
34:25 HBR 2 Holenda, hákování
36:29 JIH 3:0 Štorek (Adam)
40:01 JIH 2 HL Báťa, zdržování hry / pozdní nástup