Liga mistrů

Azimut Modena – Cucine Lube Civitanova

1:3

konec (27:25, 26:28, 23:25, 21:25)

13.02.2019, 20:30 • Palapanini, Modena • Skupina B • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)

Tipsport: 2.01 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

21:25

Pátý mečbol už Cvetan Sokolov proměňuje útokem po lajně a Civitanova vítězí v Modeně 25:21!

23:25

Hosté si výborně přihráli podání Holta, Bruno se rozhodl pro hru středem sítě a Stanković s přehledem zakončil.

26:28

Po skvělém servisu Simona se hrála dlouhá rozehra, Sokolov dostal tři šance k útoku a tu třetí proměnil, Civitanova vítězí ve druhém setu 28:26 a nás čeká ještě pořádně dlouhá bitva.

10:7

Juantorena byl zablokován při útoku z pipu, ale vykryt spoluhráči, při následném útoku Sokolova předvedl naprosto fenomenální zákrok domácí blokař Anzani a Ivan Zajcev zdárně zakončuje! Obrovský aplaus publika zejména pro Anzaniho, jehož zákrok v poli opravdu stál za to!

27:25

Další velmi dobrý servis Urnauta, domácí se ubránili a Zajcev mohl ukončit rozehru i první set, to se mu sice ještě nepodařilo, domácí poté ale zablokovali Cvetana Sokolova a vítězí v prvním setu 27:25!

1:3

Azimut Modena: Bednorz, Pierotti, van der Ent, Pinali, Zajcev, Holt, Anzani, Lusetti, Urnaut, Mazzone, Kaliberda, Keemink – Benvenuti, Rossini

Cucine Lube Civitanova: Sokolov, Kovář, D'Hulst, Juantorena, Massari, Stanković, Leal, Sander, Cantagalli, Cester, Simon, Bruno – Marchisio, Balaso

Rozhodčí: Rodriguezová (Špa.), Paškevič (Rus.)