Liga mistrů

Dinamo Moskva – Sir Sicoma Monini Perugia

1:3

konec (25:22, 21:25, 20:25, 23:25)

13.02.2019, 17:00 • Sports Palace Dinamo, Moskva (RUS) • Skupina E • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 4.87 1.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

23:25

Je konec! Po servisu Dmitrije Ščerbinina smečoval nedůrazně Atanasijević, následně ale dostal hostující univerzál druhou šanci a tu již proměnil.

23:24

Luciano De Cecco na podání. Domácí odvrací první mečbol útokem Běrežka. Oddechový čas pro hosty.

22:24

Dva mečboly pro Perugii! Ani Dick Kooy se netrefil servisem do vymezeného prostoru.

17:20

Hosté odskakují dokonce na tři body. Po servisu Marko Podraščanina zahrál na první přes po nepovedeném příjmu znovu Atanasijević.

12:13

Perugia se dostává ve čtvrtém setu do vedení. Hoag si připisuje eso. Dinamo reaguje oddechovým časem.

5:1

Nápor Dinama nekončí. Sijemščikov poslal další povedené podání, následně smečoval Hoag nedůrazně a toho využil Běrežko. Oddechový čas pro hosty.

20:25

Také třetí set míří k italskému týmu. Po servisu Jurije Běrežka přihrál Leon bez potíží a poté mohl ukončit výměnu i celý set Hoag.

19:24

Pět setbolů pro hosty. Fabio Ricci zatlačil plachtícím servisem a poté byl na hlavním kůlu zablokován Běrežko. Dinamo si bere ještě oddechový čas.

1:5

Nápor domácích nekončí. Běrežko opět neuspěl v útoku, to střídající Hoag z pipu uspěl na jedničku. Oddechový čas pro domácí.

21:25

Druhá sada míří za Perugií! Wilfredo Leon práskl do servisu a rozhodl druhé dějství esem.

21:24

Teď už jsou tady ale tři setboly pro Perugii. Sijemščikov svým servisem našel Lanzu, následně se prosazuje z hlavního kůlu Leon.

18:21

Marko Podraščanin pokračuje na podání. Za domácí se prosazuje po delší výměně Běrežko. Také hosté si ještě vybírají oddechový čas.

17:21

O druhém setu je nejspíše rozhodnuto. Škuljavičus narazil na vysoké blok Leona. Dinamo si ještě bere oddechový čas.

13:12

Dinamo se dokonce dostává do vedení. Ani nyní se nedokázal Lanza popasovat s plachtícím servisem a oddechový čas si berou také hosté.

9:12

Po servisu Atanasijeviće se prosazují hosté. Míč spadl znovu o pásku na stranu Dinama. Domácí reagují oddechovým časem.

25:22

První set zůstává v Moskvě! Dmitrij Ščerbinin poslal prudké podání na Lanzu, po vysoké nahrávce smečoval Atanasijević nedůrazně a to potrestal Běrežko.

24:22

Dva setboly pro Dinamo! Luciano De Cecco riskoval na podání, hosté se dokázali poprvé ubránit, ale proti útoku Kooye už neměli šanci. Oddechový čas pro Perugii.

21:19

Dinamo přidává další důležitý bod. Leon smečoval z velké výšky jen do domácího dvojbloku. Oddechový čas si bere také Perugia.

16:18

Vše je v pořádku a Leon pokračuje ve hře. Perugia navíc přidává další bod po chybě Ščerbinina na útoku. Oddechový čas pro Dinamo.

1:3

Dinamo Moskva: Pajak, Bezrukov – Boldjrov, Běrežko, Kooy, Jeremin – Ostapenko, Sijemščikov, Ščerbinin – Kruglov, Škuljavičus – Baranov, Kabešov Trenér: Konstantin Brianskij

Sir Sicoma Monini Perugia: Seif, De Cecco – Hoag, Della Lunga, Leon, Lanza – Rici, Galassi, Podraščanin – Hoogendoorn, Atanasijević – Piccinelli, Colaci Trenér: Lorenzo Bernardi

Rozhodčí: Jan Krtička (CZE) – Laszlo Adler (HUN)