konec (15:14)

09.02.2019, 17:00 • Sportovní hala ZŠ Emila Zátopka • 17. kolo • Vít Muzikář

Tipsport: 1.5 8.28 3.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

50

Bukovský nahrál pod sebe a Očkovič si poté pomohl útočným faulem na levé spojce za dvě minuty. (26:19)

44

Hanus hrál z pravé strany úmyslně nohou a vůbec neprotestuje proti vyloučení. (22:17)

42

Tohle byla naprosto jasná šance při trháku na pravé straně, když běžel Konárik sám na Žingora, ale ten jej vychytal. (21:17)

40

Tak klobouček! Už to vypadalo na ztrátu Lovosic na pravé straně, ale Střelec zvedl ruku a přiznal se k teči. (20:17)

33

Zřejmě za úmyslnou hru nohou z levé strany vyfasoval Kupa dvojku. (15:15)

30

Až moc aktivní byla domácí obrana a Malý z šestky ukončil první poločas. (15:14)

30

Po další trefě Gřese ze střední vzdálenosti jsou domácí blízko k poločasové výhře. (15:13)

30

Klimt z více než devíti metrů snížil k pravé tyči za Žingora. (14:13)

29

Čadra se uvolnil na střední spojce a levačkou k pravé tyči dostal domácí do vedení o dvě branky. (14:12)

29

To byla nádherná a tvrdá střela Klimta ze střední spojky do pravé šibenice. (13:12)

28

Na hranici devíti metrů překvapil Gřes střelou z levé spojky okolo levé nohy brankáře. (13:11)

28

Malý vyskočil na pravém křídle a výsledkem toho je trefa k přední tyči. (12:11)

27

Gřesova střela ze střední spojky rozvlnila síť poblíž levé tyče. (12:10)

26

Po faulu na pravou spojku poslal Střelec sedmičku o zem do levé části branky. (11:10)

25

Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jiří Bouček).
Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Jan Hanus). (10:10)

25

Motl si zpracoval příhru pod sebe, vyskočil a nasměroval míč k zadní tyči za bezmocného Žingora. (10:10)

24

Na což reaguje Střelec brankou z levého křídla. (10:9)

23

Tvrdá střela Fulneka z pravé spojky po výhozu z devítky skončila pod horní tyčí. (9:9)

23

Jenže stejně Klimt zakončil ze střední spojky pod víko, Žingor ještě stačil natáhnout ruce, ale nikoliv zasáhnout. (8:9)

20

Motl navíc z dálky trefuje prázdnou branku a hosté dokonce vedou. (7:8)

20

Bukovský jako kdyby věděl, že mohl vykopnout sedmičku Klimta k pravé tyči. (7:7)

20

Vyloučení v týmu KH Kopřivnice (Michal Filouš). (7:6)

16

Kupa propálil Žingora ze střední vzdálenosti. (7:6)

14

Hanus ukončil útok trefou z pravého křídla. (7:5)

12

Bukovský nejprve trefil brankáře, ale pak dorazil vlastní sedmičku z šestky o zem do levé poloviny branky. (6:5)

12

Po stržení Hanuse na pravém křídle budeme svědky sedmičky. (5:5)

11

Pravačka Klimta zajistila vyrovnaný stav. (5:5)

10

Střelec zpracoval nahrávku z levé spojky a taktéž z levého křídla poslal domácí do vedení. (5:4)

10

Ze stejné pozice se prosadil Motl. (4:4)

9

První domácí trefa z křídla, postaral se o ní Střelec na levé straně. (4:3)

9

Motl skóruje z levé spojky na zadní tyč. (3:3)

8

Po ztrátě Boučka na středu běžel Holbein sám na brankáře a toho překonal z výskoku na šestce. (3:2)

7

A následně výhozem poslal Hanuse do přesného trháku. (2:2)

5

Motl si vyskočil na levém křídle a hosté znovu vedou. (1:2)

4

Hanus hned vzápětí z trháku srovnal. (1:1)

4

Zakončení lovosické střední spojky přistálo u pravé tyče. (0:1)

3

Žlutá karta pro tým KH Kopřivnice (Marek Bukovský). (0:0)

3

Hanus dostal kartu za úmyslnou hru nohou. (0:0)

30:23

KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Chalupa – Střelec, Karban, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Holbein, Unger, Fulnek, Jonák, Očkovič, Hanus, Bukovský, Ripper.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Rangl – Holubec, Kupa, J. Motl, Bouček, L. Hrdlička, Klimt, Konárik, Provinský, Semerád, Jonáš, Malý, Franc.

Rozhodčí: Pavlát, Točík.
Delegát: Samek