09.02.2019, 19:00 • TD Garden, Boston • Veronika Loudová

Tipsport: 1.66 4.24 4.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zdeno Chára (Boston) 0+0, 1 střela, čas na ledě 24:00
David Pastrňák (Boston) 0+1, 0 střel, čas na ledě 16:13
David Krejčí (Boston) 1+0, 1 střela, čas na ledě 16:27
1. Patrice Bergeron (Boston) 1+2
2. Charlie McAvoy (Boston) 1+1
2. Danton Heinen (Boston) 1+1
A je konec, v prodloužení byli šťastnější domácí, když povedenou ranou využil přesilovou hru Patrice Bergeron. Kings si tak odnáší ze zápasu alespoň bod. Naopak Boston se bodově dotáhl na Montreal a posunul se v tabulce.
Střely po prodloužení: Domácí – 33, Hosté – 29.

62:34

62:34 Patrice BERGERON - 5:4

62:34

Bruins právě vstřelili branku!
A je konec a je to znovu PATRICE BERGERON, kdozachraňuje Boston! Patrice Bergeron měl čas na střelu a poslal kotouč s pomocí tyče do branky, 33 letý forward tak završil povedené 1000. utkání v dresu Bostonu.
Asistence: Torey Krug.

62:20

Kings vyhazují kotouč přes všechny čáry.

61:58

David Pastrňák netrefil puk ideálně a Quick zasahuje.

61:40

Kotouč ve středním pásmu, Boston musí vyklidit třetinu.

61:27

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Ilja Kovalčuk – 2 min., podrážení).

60:58

Adrian Kempe nastartoval rychlé nohy a dostal se do samostatného únik, jeho pokus Rask vyrazil ramenem!

60:30

K první akci se ale dostali domácí, když vypálil Bergeron.

60:01

Úvodní buly pro Kings.

60:01

A je tu konec bláznivé třetí třetiny! Boston vstoupil do poslední třetiny výborně, když ve 44. minutě vyrovnal Heinen. O 2 minuty později se prosadil Krejčí a Boston znovu vedl. Za další 2 minuty se Bruins prosadili v oslabení zásluhou Marchanda a s Kings to vypadalo bledě. Ale v 50. minutě snížil Thompson a v 56. minutě srovnal dělovkou Fantenberg. Ve zbytku třetiny jsme se gólu nedočkali a zápas jde do prodloužení.
Střely po 3. třetině: Domácí – 29, Hosté – 28.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:30

Ilja Kovalčuk se dostal do přečíslení 3 na 2,ale celou akci zbrzdil a zazdil.

59:20

Adrian Kempe se dostal ke střele z kruhu pro vhazování,ale jeho pokus zblokoval obránce.

58:50

Sean Kuraly vypálil, Quick vyrazil kotouč před sebe a tam ho sebral hostující obránce.

58:20

Domácí fanoušci se poprvé od zápasu probrali a hlasitě povzbuzují svůj tým.

57:59

David Pastrňák hledal žabičkou volného Krejčího, ale kotouč adresáta nenašel.

57:20

Hra je teď plná nepřesností a odehrává se hlavně ve středním pásmu.

55:58

Kotouč mají v moci stále hostující hráči, Boston v posledních minutách pouze brání.

55:13

55:13 Oscar FANTENBERG - 4:4

55:13

Los Angeles právě vstřelilo branku!
A je srovnáno! Drew Doughty přiťukl kotouč na modré na OSCARA FANTENBERGA, který od modré propálil vše co mu stálo v cestě!
Asistence: Drew Doughty a Tyler Toffoli.

54:50

Hosté jsou znovu u kotouče ve třetině soupeře.

54:20

Obrovská šance Kings, kotouč se po střele jednoho z útočníků odrazil do vzduchu a zamířil jen těsně mimo odkrytou klec Bruins!

53:50

Další gólovka v podání hostů, Rask si připisuje důležitý zákrok!

53:10

Na druhé straně se dostal do úniku Heinen, ale ani on nezamířil přesně.

52:20

Brown se dostal k dělovce z dobré pozice, ale netrefil branku!

51:40

Kempe si výborně lehl a zablokoval nahrávku mířící na Krejčího!

51:05

Kings jsou jako polití živou vodou a znovu jsou ve třetině soupeře.

50:40

Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:40

Sean Walker promáchl kotouč a promarnil velkou šanci k vyrovnání!

49:19

49:19 Nate THOMPSON - 4:3

49:19

Kings se nevzdávají a jsou zpátky v utkání! Brendan Leipsic se krásně uvolnil před obránce a poslal žabku na střed hřiště, kde stál NATE THOMPSON, který kotouč ze vzduchu poslal do branky.
Asistence: Brendan Leipsic.

48:50

Carl Hagelin se dostal ke střele z ideální pozice, ale puk mířil do středu branky.

48:20

Austin Wagner rozezvučel tyč!

48:05

Michael Amadio se dostal k dorážce před brankou,ale Rask si poradil.

47:27

Boston je v plném počtu a udělal velký krok k vítězství v tomto utkání.

46:49

46:49 Brad MARCHAND - 4:2

46:49

Tak to je opravdu parádní akce v podání Bruins, kteří vsítili 2. branku v oslabení v této sezóně. Rychlý brejk 2 na 1 využil střelou do prázdné
BRAD MARCHAND. Asistence: Patrice Bergeron.

46:27

Alec Martinez zavezl kotouč do třetiny a Kings se konečně dostávají ke kombinaci.

45:59

Kotouč je ve středním pásmu, Kings se ještě k ničemu nedostali.

45:40

Sean Kuraly vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

45:15

Vyloučení v týmu Boston Bruins (Chris Wagner – 2 min., podrážení).

44:57

44:57 David KREJČÍ - 3:2

44:57

Tak to je parádní otočka v podání domácích Bruins! Po krásné akci druhé formace se k odraženému kotouči dostal DAVID KREJČÍ, který poslal kotouč do odkryté klece.
Asistence: Torey Krug a David Pastrňák.

43:27

43:27 Danton HEINEN - 2:2

43:27

Boston je zpět ve hře! Trenérovi domácích se tah s posunutím DANTONA HEINENA do první formace vyplatil,domácí útočník se nyní prosadil z dorážky a připsal si již druhý bod
v tomto utkání.
Asistence: Charlie McAvoy, Brad Marchand

42:58

Bruins vstoupili do poslední 20ti minutovky mnohem aktivněji a Kings ještě pořádně nebyli u kotouče.

42:20

Derek Forbort nerozehrál povedeně a kotouč mají znovu domácí.

41:59

John Moore zkusil vypálit od modré, ale jeho pokus zblokoval hostující útočník.

41:20

Další útočnou akci Bruins zastavuje offside – Krejčí vjel do třetiny moc brzy.

40:42

Boston se usadil ve třetině soupeře, Krejčí dostal kotouč do dobré pozice,ale nedokázal vypálit.

40:01

Úvodní buly pro Boston.

40:01

A je tu konec i druhé třetiny. V prostředním dějství jsme viděli hned 3 góly. Nejprve se prosadil domácí McAvoy, který zužitkoval krásnou nahrávku Bergerona a poslal Bruins do vedení. Vedení ale vydrželo pouhé 4 minuty, když se ve 29. minutě prosadil v přesilové hře střelou z jedničky Iaffalo. Ve 35. minutě přidal po krásné akci gól Kopitar a Kings se dostali do vedení. Ve zbytku třetiny už gól nepadl a do šaten se jde tak za stavu 1:2.
Střely po druhé třetině: Domácí – 22, Hosté – 22.
Třetí třetina začne přibližně v 21:06.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:40

Bruins kombinují ve třetině soupeře. Krejčí prováhal ideální šanci ke střele a z šance nic nebylo.

39:10

Brad Marchand se zřítil k ledu,ale rozhodčí zůstávají klidní.

38:50

Dobrá zpráva pro Bruins, John Moore se vrátil z kabiny a je zpět na střídačce.

38:20

Kings kombinují ve třetině,Toffoli zakončil celou akci střelou z jedničky,ale Rask si poradil a zasáhl.

37:56

Domácí se dostali do přečíslení při vlastním oslabení, ale celou šanci zastavuje rozhodčí pro offside! Velká škoda pro Bruins.

37:27

Alex Iafallo se dostal ke střele ze stejné pozice jako při prvním gólu,ale jeho pokus tentokrát Rask vyrazil.

37:20

Brad Marchand se dostal ke střele při vlastním oslabení,ale Jonathan Quick zasahuje.

36:50

Bruins ihned vyhazují kotouč pryč ze třetiny.

36:38

Vyloučení v týmu Boston Bruins (Brandon Carlo – 2 min., podrážení).

36:10

Torey Krug se snažil prokličkovat před branku,ale touš mu těsně před střelou vypíchl obránce.

35:50

John Moore dostal kotoučem do obličeje a hra je přerušená.

35:20

Boston vysunul napadání a Kings mají obrovské problémy s rozehrávkou.

34:02

34:02 Anže KOPITAR - 1:2

34:02

Kings otáčí vývoj utkání! Dustin Brown dostal kotouč ne stranu branky a exkluzivní nahrávkou skrz brankoviště našel volného ANŽE KOPITARA, který uklidil kotouč do prázdné branky. Asistence: Dustin Brown, Dion Phaneuf.

33:40

Alec Martinez dobře přečetl úmysl Krejčího a sebral kotouč, který mířil na Pastrňáka.

32:59

Kuraly vypálil z otočky, jeho střela nebyla nebezpečná a Quick v klidu zasahuje.

32:30

Tyler Toffoli to zkusil na první tyč, ale Rask si mezírku pohlídal a zasáhl.

31:49

Hra je teď plná nepřesností, ani jeden z týmů se nedokáže usadit ve třetině soupeře.

31:20

Danton Heinen dostal kotouč v mezikruží a nikým nebráněný střílel, bohužel pro domácí v tutovce netrefil branku!

30:49

Krug hledal střílenou nahrávkou před brankou postaveného Bergerona,ale domácímu útočníkovi se nepodařilo trefit touš.

30:20

Krejčí našel parádní nahrávkou do druhé vlny rozjetého Charlieho McAvoye, ale do jeho pokusu padl hostující obránce a zablokoval ho.

29:50

Ve druhé třetině mají hosté převahu i díky 2 přesilovým hrám a vedou na střely 10:2!

28:58

Krug vypálil od modré, ale jeho dělovka minula branku.

28:13

28:13 Alex IAFALLO - 1:1

28:13

A je vyrovnáno! Kings využívají 3. přesilovou hru, když se střelou z jedničky od pravé strany prosazuje ALEX IAFALLO.
Asistence: Alec Martinez a Adrian Kempe.

27:50

Boston ihned vyhazuje kotouč pryč ze třetiny.

27:36

Vyloučení v týmu Boston Bruins (David Krejčí – 2 min., sekání).

27:20

Patrice Bergeron dotáhl svou akci do zakončení, ale jeho pokus nebyl přesný.

26:50

Kopitar to vzal na sebe, ale trefil bránícího hráče.

26:30

Kings stále kombinují ve třetině, nyní se ke střele dostal Drew Doughty, ale jeho pokus Rask viděl a vyrazil.

25:50

Rask se teď zaskvěl proti střele Alexe Iafalla z kruhu pro vhazování.

25:40

Kalifornský tým má k dispozici druhou přesilovou hru a ideální šanci na vyrovnání.

25:17

Vyloučení v týmu Boston Bruins (Zdeno Chára – 2 min., nedovolené bránění).

24:38

24:38 Charlie MCAVOY - 1:0

24:38

Tak to byla skutečná lahůdka v podání Bostonu! Patrice Bergeron dostal kotouč na první tyči a krásnou nahrávkou za sebe našel rozjetého CHARLIE MCAVOYE, který už měl jednoduchou práci.
Asistence: Patrice Bergeron a Danton Heinen.

23:49

Kings dobře napadají rozehrávku Bruins a získávají kotouče celkem snadno.

23:10

LA je v plném počtu a přežilo tak druhé oslabení.

22:49

Kings vyhazují kotouč a přesilová hra pomalu končí.

22:30

Krejčího dělovka z jedničky od mantinelu minula odkrytou branku!

22:10

Koutouč je znovu u branky Raska, povedená obranná činnost hostů.

21:50

Hagelin výborně napadal Boston a ušetřil Kings spoustu času.

21:30

Oscar Fantenberg vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

21:20

David Pastrňák nahrával Krugovi, ale kotouč se k němu nedostal.

21:02

Boston vyhrál buly a kombinuje.

20:59

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Drew Doughty – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).

20:01

I druhé úvodní buly pro hostující Kings.

20:01

A je tu konec prvního dějství. V první třetině jsme viděli svižný hokej,ale šance bohužel chyběly. Oba týmy dostaly výhodu přesilové hry, ale ani žádná ze střel neskončila za zády brankáře. V poslední minutě se dostal do gólové šance Peter Cehlárik,ale slovenský útočník prázdnou branku netrefil! Do šaten se tak jde za stavu 0:0.
Střely po první třetině: Domácí – 14, Hosté – 6.
Druhá třetina začne přibližně v 20:08.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:26

Boston kombinuje ve třetině soupeře, zatím bez větší šance.

18:50

Krásná akce druhé útočné lajny, když Krejčí našel nahrávkou Cehlárika před prázdnou brankou,ale slovenský útočník v tutovce selhal!

18:24

Zblokovaná střela hostů od modré skončila v ochranné síti.

17:57

Brendan Leipsic se dostal ke kotouči a upaloval sám na branku, bohužel pro hosty mu kotouč před zakončením utekl!

17:20

Útočnou snahu domácích ukončil Kopitar, který vyvez touš pryč ze třetiny.

16:50

Domácí se usadili ve třetině soupeře a kombinují.

16:05

Pěkná akce Kings skončila střelou Browna od pravého mantinelu, jeho pokus Rask vyrazil před sebe,ale tam ho sebrala obrana domácích.

15:20

Kotouč je ve třetině Bruins a hráči o něj bojují za brankou.

14:59

Alec Martinez přišpendlil Pastrňáka na mantinel.

14:16

Nate Thompson se dostával do samostatného úniku, ale jeho útočný pokus zastavuje rozhodčí pro offside.

13:50

Patrice Bergeron vypálil po křižné nahrávce Heinen, Quick se stihl přesunout a zasáhnout.

13:10

Kyle Clifford se dostal ke střele z kruhu pro vhazování, ale při svém pokusu upadl a Rask neměl větší problémy.

12:12

Ke střele z mezikruží se dostal Charlie McAvoy pokus to byl povedený, Quick měl obrovské problémy se zákrokem, ale nakonec uspěl.

11:50

Kotouč ve středním pásmu a Bostonu utíká čas velmi rychle.

11:20

Hostujícímu týmu se podařilo vyhodit a přerušit tlak Medvědů.

10:40

Torey Krug vypálil od pravého mantinelu, ale Jonathan Quick našel kotouč pod betony.

10:18

Nate Thompson vystřelil na Raska Boston má výhodu přesilové hry.

10:05

Alex Iafallo zatáhl za záchrannou brzdu a uvidíme krátkou hru 4 na 4.

10:05

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Alex Iafallo – 2 min., nedovolené bránění).

09:30

Alex Iafallo pálil z jedničky, ale jeho pokus byl nepřesný.

08:59

Hosté kombinují ve třetině soupeře,ale Ilja Kovalčuk nedostal přesnou nahrávku.

08:13

Vyloučení v týmu Boston Bruins (Jake DeBrusk – 2 min., sekání).

07:24

Adrian Kempe vypálil ze střední vzdálenosti a Rask si připisuje první zákrok zápasu.

06:59

Nepovedená rozehrávka Bruins končí icingem.

06:10

Na kotouči jsou častěji "Medvědi", kteří vedou na střeli 5:0.

05:20

David Pastrňák se snažil dorazit kotouč vystřelený od modré, ale český útočník se k touši nakonec nedostal.

04:50

Boston napadá vysoko a Kings mají obrovské problémy s rozehrávkou.

04:01

Krásná akce po ose Patrice Bergeron – Brad Marchand skončila střelou druhého jmenovaného, ale Quick se stihl výborně přesunout a vykopnout kotouč.

03:50

Zdeno Chára výborně přečetl hru a odebral kotouč Kings.

03:10

Alec Martinez nahodil od modré, Rask měl zakrytý výhled, ale střelu od modré zablokovali obránci.

02:38

Bruins se usadili ve třetině soupeře, ale vážnější akci si nevytvořili.

01:24

Tyler Toffoli nabral rychlost ve středím pásmu, krásnou stahovačkou se dostal kolem obránce a backhandovým zakončením orazítkoval tyč!

00:41

Anže Kopitar zavezl kotouč do třetiny, ale jeho nahrávku na střed hřiště vystihl David Pastrňák, který se dobře vrátil.

00:01

Úvodní buly pro hostující tým.

00:01

Nyní nám zazní státní hymny a za malou chvíli budeme začínat.
Na ledě probíhá ceremoniál na oslavu Patrice Bergerona, který odehrál 1000 zápasů za Boston!

Boston Bruins: T. Rask (Halák) – McAvoy, Chára, K. Miller, Krug, Carlo, J. Moore – Heinen, Bergeron, Marchand – Pastrňák, Krejčí, Cehlárik – Backes, Kuraly, DeBrusk – Wagner, Acciari, Nordström.

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Forbort, Doughty, Martinez, Walker, Phaneuf, Fantenberg – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Leipsic, Amadio, Toffoli – Hagelin, Kempe, Kovalčuk – Clifford, N. Thompson, Wagner.

Rozhodčí: Brenk, Rank – MacPherson, Tobias.

Boston Bruins
Pro českého fanouška dobře známý tým – Boston Bruins se nenachází v optimální pohodě. Z posledních 6ti zápasů si připsal pouhé 2 výhry a získal 7 bodů. Bruins si poradili s Capitals a Islanders. Naopak domácí tým se musel sklonit před Rangers, Jets, Flyers a v minulém zápase znovu před Rangers. V posledním zápase podlehli Bruins Rangers až v samostatných nájezdech, ve kterých neprosadil ani Krejčí ani Pastrňák. Vítězný nájezd pak zaznamenal DeAneglo. Ve vyrovnané Východní konferenci najdeme Boston na 5. místě s 66 body. Na 3. pozici dělí domácí tým pouhé 2 body, v případě výhry by se tak Boston dotáhl na Montreal a Islanders.
Nejproduktivnější hráči
1. Pastrňák – 31 + 34
2. Marchand – 19 + 42
3. Bergeron – 19 + 28
Los Angeles Kings
Králové mají slušnou formu, když z posledních 5ti zápasů vyhráli hned 4! Jediná prohra přišla 3. února s Insladers poměrem 2:4. Naopak vítězně ze zápasu odcházeli hostující hráči proti St. Louis Blues, Ragers, Devils, a v minulém kole proti Flyers. Minulý zápas urvali Kings až v samostatných nájezdech, když rozhodující trestné střílení proměnil Tyler Toffoli. V zápase se dokázali prosadit ještě Wagner a Kempe. V tabulce Západní konference najdeme Los Angeles na posledním 15. místě s 50 body. V případě výhry se hostující tým posune o 2 místa výš, tedy na 13. pozici.
1. Kopitar – 16 + 24
2. Brown – 12 + 19
3. Doughty – 5 + 24
Dobrý podvečer, vítám Vás u online přenosu z nejlepší hokejové ligy světa. Dnes se v atraktivním hracím čase zaměříme na zápas mezi Boston Bruins a Los Angeles Kings.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

5:4

Branky a nahrávky: 25. McAvoy (Bergeron, Heinen), 44. Heinen (McAvoy, Marchand), 45. Krejčí (Krug, Pastrňák), 47. Marchand (Bergeron), 63. Bergeron (Krug) – 29. Iafallo (Martinez, Kempe), 35. Kopitar (D. Brown, Phaneuf), 50. N. Thompson (Leipsic), 56. Fantenberg (Doughty, Toffoli)

Rozhodčí: Brenk, Rank – MacPherson, Tobias

08:13 BOS 2 DeBrusk, sekání
10:05 LAK 2 Iafallo, nedovolené bránění
20:59 LAK 2 Doughty, zdržování hry / posunutá branka
24:38 BOS 1:0 McAvoy (Bergeron, Heinen)
25:17 BOS 2 Chára, nedovolené bránění
27:36 BOS 2 Krejčí, sekání
28:13 LAK 1:1 Iafallo (Martinez, Kempe)
34:02 LAK 1:2 Kopitar (D. Brown, Phaneuf)