2. Futsal liga východ

ASM Dolní Loučky – Tatran Baracuda Jakubčovice nad Odrou

5:4

konec (2:0)

08.02.2019, 20:00 • Hala SSK Tišnov, Riegrova 666 01 Tišnov • 17. kolo • Jakub Hanák

Domácí hráči na začátku poločasu navýšili náskok na 3:0, hosté rychle snížili na rozdíl jedné branky. Hosté v závěru vyrovnali, ale tento stav nevydržel dlouho, když o konečném stavu rozhodl ve 39. minutě svou druhou brankou v zápase Urbánek. Domácí Dolní Loučky získávají důležité 3 body do tabulky, po dnešním zápase jich mají na svém kontě 18. To je pro dnešek vše, zase někdy u online přenosu nashledanou. (21:47:25)

39:45

Hosté hrají bez golmana.

38:55

Dolní Loučky právě vstřelily branku!

Seyfert krásně podražel míč na levé straně, střílenou přihrávkou našel před brankou URBÁNKA, který jen nastavil nohu a tečoval míč do hostující branky. Asistence Seyfert.

38:12

Oddechový čas pro domácí.

37:09

Jakubčovice právě vstřelily branku!

Hosté rozehráli přímý kop z nebezpečné pozice. Domácí nestačili zareagovat na jejich signál, když Vávroš z rozehrávky přihrál doprava HRUBÉMU, který se nemýlil a srovnává stav zápasu na 4:4. Asistence Vávroš.

37:08

Oddechový čas pro hosty.

36:22

Urbánek si teďka fantasticky pokryl míč, předložil jej Malířovi na hranici vápna, ale jeho střelu zblokovali hostující hráči.

36:01

Hosté z pravé strany rozehrávaly aut, jejich střelu musel krýt až Večeřa.

35:08

Hanuš dlouhým nákopem našel na hranici vápna Urbánka, který si zádama k brance zpracoval míč, otočil se, obehrál golmana, ale z úhlu nezamířil přesně do hostující branky, která byla prázdná.

33:35

Hostující hráč v důležitém okamžiku promáchl, jinak by jeho střela směřovala jistojistě do odkryté levé poloviny branky.

33:25

Další důležitý zákrok Večeři, který zasahoval proti střele z levé strany hřiště.

32:16

Hosté snižují na rozdíl jedné branky. Vávrošovu střelu ještě kryl Večeřa, ale nešťastně ji vyrazil přímo na nohy HRUBÉHO, který prostřelil Urbánka, který zastupoval v brance za Večeřu. Asistence Vávroš

32:02

Urbánek opět vystihl hostující rozehrávku a prozměnu on trefil brankovou konstrukci, když jeho bodlo mířilo do břevna.

31:11

Urbánek vystihl na polovině hřiště rozehrávku hostí, postupoval středem na branku a z hranice vápna vypálil, jeho střelu golman zblokoval nešťastně před Leasurea, ten ale trefil pouze levou tyč hostující branky.

30:23

Leasure ze středu hřiště přiťukl míč rozběhnutému SEYFERTOVI, který z levé strany prostřelil hostujícího golmana. Asistence Leasure.

29:10

Malíř vzápětí pálil bodlem ze středu hřiště, ale jeho střela mířila vysoko nad branku.

28:59

Mašek vypíchl rozehrávku hostí a postupoval po levé straně na branku, zvolil střelu, ale ta byla hodně nepřesná.

27:47

Malíř i s faulem stačil přihrát na pravou stranu úplně volnému Hanušovi, který se snažil obstřelit golmana na zadní tyč, ale ten jeho střelu vykopl na roh.

26:36

Hosté snižují na rozdíl jednoho gólu. MOLNÁR DAVID vystřelil ze středu hřiště, jeho střelu si ztečoval do vlastní branky domácí Říha. Bez asistence.

25:48

Domácí znervózněli a míč jim uskakuje od sálovek, přihrávky jsou nepřesné a celkově je to bez pohybu.

24:35

Hanuš zkazil přihrávku na střed hřiště, míč vypíchli hosté, ale jejich střelu vychytal Večeřa, který dnes drží domácí hráče.

23:11

Hosté vzápětí snižují. Molnár krásnou přihrávkou do uličky našel VÁVROŠE, který postupoval sám na Večeřu, kterého prostřelil. Asistence Molnár D.

21:57

Říha předložil přihrávku na pravou stranu rozběhnutému URBÁNKOVI, který z ostrého úhlu vystřelil na přední tyč a golman si srazil míč do branky. Asistence Říha

21:24

Závar před domácí brankou končí střelou vysoko nad branku.

20:09

Signál z autu rozbíhal Urbánek, na kterého mířila i přihrávka od Hanuše. Urbánek ale míč netrefil.

20:01

Druhý poločas nám začal, u míče jsou domácí Dolní Loučky.

20:01

První poločas je u konce. Domácí vedou po 20 minutách 2:0, když se o branky postaral Malíř a Mašek. Hra je poměrně vyrovnaná, na konci poločasu se hosté dostávali často do úniků sami na golmana, ale Večeřa je prozatím pozorný. Domácí ke konci poločasu krásně kombinovali což se muselo líbit i divákům na tribuně. Uvidíme co nám přinese druhý poločas, který začne přibližně 20:58

20:00

19:35

Hosté se ocitli opět sami před Večeřou, ale tentokrát střela končí mimo tři tyče.

19:10

Další výborná kombinace domácích na její konci byl Urbánek, který ale ztratil rychlost a ve stoje se mu nepovedlo zakončit.

18:00

Fantastická souhra domácích hráčů. Na konci Malíř přihrával Leasurovi na hranici vápna, tomu ale nevyšel krok, a tak jeho pokus končí mimo branku.

17:20

Murín se ocitl sám před Večeřou, kterého ale nepřekonal, jeho pokus byl zblokován na roh.

16:42

Večeřa musel opět vytáhnout důležitý zákrok, když na něj postupoval hostující hráč z levé strany zcela osamocen.

15:21

Seyfert obehrál hostujícího kapitána, poslal přihrávku na Leasurea, který střílel z hranice vápna, ale jeho střela byla zblokována hostující obranou na roh.

14:30

Hanuš rozehrával roh prozměnu z levé strany, našel Malíře na hranice vápna, ten ale promáchl v důležitý moment.

14:15

Leasure rozehrával roh z pravé strany, našel nabíhajícího Urbánka, ale jeho teč nezamířila do sítě.

13:49

Hostující hráč stál osamocen na hranici vápna, jeho střelu zblokoval Mašek na roh.

12:27

Seyfert patičkou vybídl MAŠKA, který naznačil golmanovi střelu, hodil si míč doprava a z úhlu trefil odkrytou branku. Asistence Seyfert.

12:00

Fantastický reflex Večeři proti střele z bezprostřední blízkosti, kterou vyslal Molnár Kamil.

11:05

Dlouhý nákop Večeři hosté odhlavičkovali na roh.

10:30

Střela hostí ze středu hřiště byla zblokována na aut.

09:10

Střela bodlem od Molnára K. končí zblokovaná nad brankou.

09:09

Druhý faul domácíh přímo na vlastním vápně.

08:22

Střela z přímého kopu končí na levé tyči.

08:15

První faul domácích. Hosté budou rozehrávat přímý kop z nebezpečné pozice.

06:28

Autorem branky je MALÍŘ. Asistence: Urbánek.
Urbánek vybojoval na polovině míč, snažil se hostujícího brankáře přehodit, ale ten jeho úmysl vystihl, ale míč se mu nepodařilo zachytit, ten mu propadl za záda, kde byl důraznější MALÍŘ, který dorazil míč do sítě. Asistence Urbánek.

05:47

Nepřesná rozehrávka od Malíře, hosté rozehrávají aut z pravé strany.

03:36

Mašek nabízel střílený centr před branku, ten ale Říha neumístil do poloprázdné branky.

02:49

Hosté měli dva rohy rychle po sobě, ale ani jeden nebyl nebezpečný.

02:45

Hostující kapitán poprvé vyzkoušel pozornost Večeři, ten jen vyrazil na roh.

00:58

Leasure rychle rozehrál roh, hosté nebyli připraveni, a tak Hanuš střílel úplně osamocen z hranice vápna, ale trefil pouze levou tyč, následně odražený balón neumístil do poloprázdné branky Leasure.

00:28

Hanuš rozehrával roh domácíh, který si hosté málem srazili do vlastní branky.

00:01

Zápas nám začal, u míče jsou Jakubčovice.

00:01

Hlásím se přímo z haly, kde se již domácí tým rozcvičuje. Jakubčovice dorazily s mírným spožděním, tak se teprve trousí do haly.
Zdravím všechny fanoušky futsalu, dnes nás čeká 17. kolo 2. futsalové ligy – východ, ve kterém ASM Porta Dolní Loučky přivítají na své palubovce hosty z Jakubčovic. První zápas dopadl lépe ve prospěch hostí, kteří vyhráli na své palubovce 8:6, takže Dolní Loučky jim mají co vracet.

Dolní Loučky v posledním zápase zajížděly na palubovku Opavy. První jejich vzájemný duel dopadl lépe pro Dolní Loučky, které porazily Opavu těsně 6:5. Druhý zápas dopadl mnohem jednoznačněji a to 10:2 pro Opavu.

Baracuda Jakubčovice zajížděly v minulém kole na hřiště Třince. Jejich první vzájemný duel skončil debaklem. Třinec jasně převálcoval Jakubčovice v poměru 8:15. Druhý zápas už tak jednoznačný nebyl, přesto opět zvítězil Třinec a to 8:5.

Postavení obou týmů je až ve druhé polovině tabulky. Dolní Loučky se nachází na 8. místě s 15 body, Jakubčovice jsou na 10. místě se ziskem 11 bodů.

Nenechte si dnešní zápas ujít a přijďte podpořit domácí hráče a dotlačit je k zisku důležitých bodů. Zápas začíná ve 20:00 hodin v hale SSK Tišnov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

5:4

konec (2:0)

Branky: 7. Malíř (Urbánek), 13. Mašek (Seyfert), 22. Urbánek (Říha), 31. Seyfert (Leasure), 39. Urbánek (Seyfert) – 24. Vávroš (Molnár), 27. Molnár, 33. Hrubý (Vávroš), 38. Hrubý (Vávroš)

ASM Dolní Loučky: Večeřa (C), Tylč – Urbánek P., Říha, Seyfert, Mašek, Leasure, Urbánek J., Malíř, Hanuš

Tatran Baracuda Jakubčovice nad Odrou: Pavelka – Murín, Hrubý, Vávroš, Molnár K., Schreier, Chalupa, Molnár D.

Rozhodčí: Kolář, Slanina – Stejskal