08.02.2019, 13:00 • Skalica • Info o změnách stavu (Michal Raška)

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (14:40:58)
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 3:4. Rohy: 9:6.
Je konec! Skalica v dnešním přípravném zápase porazila Frýdek-Místek 1:0, když se ve 48. minutě prosadil Martin Nagy.

46

V prvním poločase jsme se branky nedočkali. Skalica je od první minuty lepším týmem, ale zatím si nedokázala vytvořil gólovou příležitost. Druhá půle tak bude ještě zajímavá.

45

1

MFK Skalica: Milošovič – Švrček, Popovič, Hlavatovič, Pospíšil, Blažek, Opiela, Nagy, Martin, Šebesta, Frimmel
Náhradníci: Junas – Hollý, Martin, Matič, Haša, Milota

MFK Frýdek-Místek: Kofroň – Literák, Bialek, Hloch, Kaizar – Förster – Vychodil, Mozol, Skwarczek, Hruška – Vašíček
Náhradníci: Kalina, Varadi, Visič, Hýbl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.