07.02.2019, 01:30 • Scotiabank Arena, Toronto • Veronika Loudová

Tipsport: 1.5 4.73 5.53 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů! (04:12:13)
1. Zach Hyman (Toronto) 1+1
2. John Tavares (Toronto) 1+1
3. Magnus Pääjärvi (Ottawa) 2+0
A je konec! Do posledního dějství vstoupili lépe hosté, kteří dokázali smazat 2 gólové manko. Ve 41. minutě se prosadil Chabot a ve 44. Pääjärvi. Toronto bylo zaskočené a Ottawy byl plný led. Nicméně v 50. minutě si udělal útočný výlet Rielly a po krásné nahrávce od Hymana vsítil vítězný gól! Toronto si tak připisuje další 2 body, naopak Ottawa po sympatickém výkonu odchází s prázdnou.
Střely po 3. třetině: Domácí – 30, Hosté – 44.

59:56

Kotouč má Hyman a drží ho u mantinelu.

59:35

Domácí stále nemohou vyhodit kotouč, ale z nepochopitelného důvodu nestřílí.

59:05

Ottawa je s pukem ve třetině soupeře, nyní po krosové nahrávce střílel Duchene, ale brankář se stihl přesunout!

58:50

Ottawa to zkouší se 6ti bruslaři.

58:37

Hyman drží kotouč za brankou Craiga Andersona a šetří čas.

58:05

zakázané uvolnění pro změnu na straně Toronta.

57:59

Rudolfs Balcers se dostal ke střele z pravého kruhu pro vhazování, ale Frederik Andersen výborně zasáhl!

57:30

Nepovedená rozehrávka Ottawy končí zakázaným uvolněním.

57:10

Kotouč je ve středním pásmu a čas teď letí Senators opravdu rychle.

56:40

Maple Leafs vysunuli napadání a Ottawa má velké problémy s rozehrávkou.

55:58

Ottawa se snaží co nejvíc útočit a nechává otevřená vrátka pro rychlé protiútoky domácích.

55:20

Zach Hyman se snažil s kotoučem protlačit před branku, ale Ceci si splnil defensivní povinnosti a zasáhl.

54:50

Ottawa je s kotoučem ve třetině soupeře,ale větší šanci si zatím nevytvořila.

54:05

Ryan Dzingel se dostal ke střele z levého křídla,ale Frederik Andersen si dobře povyjel a neměl velké obtíže při tomto zákroku.

53:20

Kotouč nyní prosvištěl brankovištěm, ale bohužel pro domácí zamířil mimo branku. Ottawa tak zvládla důležité oslabení a může stále pomýšlet na vyrovnání.

53:05

Domácí mají obrovský tlak, který končí až nyní střelou Jakea Muzzina od modré.

52:20

Krásná akce v podání domácích skončila dělovkou Mitchella Marnera ze středu hřiště, Craig Anderson vykopl kotouč betonem!

51:59

Touš už je znovu ve třetině hostů a domácí kombinují.

51:40

Ottawa ihned po buly vyhodila kotouč a ušetřila čas.

51:16

Staňte se fanoušky NHL.cz!

51:16

Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Mark Borowiecki – 2 min., držení).

50:05

Další útok Ottawy zastavuje offside a následuje komerční přestávka.

49:12

49:12 Morgan RIELLY - 5:4

49:12

Toronto právě vstřelilo branku!
Domácí se dostávají znovu do vedení! MORGAN RIELLY získal kotouč ve vlastní třetině, vytáhl ho a dostal se do přečíslení 2 na 1, pak už mu jen stačilo mít položenou hokejku na ledě, protože Hyman mu předložil kotouč přesně.
Asistence: Zach Hyman.

48:40

Ve třetí třetině to zatím mám 7:2 na střely pro Ottawu.

47:40

Nazem Kadri hledal backhandovou nahrávkou před brankou postaveného spoluhráče,ale kotouč se odrazil od brusle obránce mimo.

46:20

Domácí tým je vstupem Ottawy do třetiny dost zaskočený a nyní mají Senators více ze hry.

44:50

Auston Matthews obehrál 2 protihráče,ale nakonec nezamířil přesně a netrefil branku.

43:59

43:59 Magnus PÄÄJÄRVI - 4:4

43:59

Ottawa právě vstřelila branku!
A je srovnáno! Kotouč se několikrát zvláštně odrazil od zadního mantinelu, když se dostal k Jean-Gabriel Pageauovi a Zacku Smithovi, oba do něj plácli a puk zamířil na druhou tyč k volnému MAGNUSU PÄÄJÄRVIMU, který ho uklidil do prázdné branky. Asistence: Zack Smith a Jean-Gabriel Pageau.

43:40

William Nylander se proháčkoval ke střele,ale jeho pokus srazila obrana do ochranné sítě.

43:20

Toronto se usadilo ve třetině soupeře a pálí jednu ránu za druhou.

42:40

Ben Harpur zabojoval dobře do obrany a uklidnil hru hostů.

41:40

John Tavares nahrával před branku a kotouč si obránce srazil těsně vedle vlastní branky!

40:40

40:40 Thomas CHABOT - 4:3

40:40

Tak to je parádní vstup do třetiny, Ottawa nic nevzdává! THOMAS CHABOT se z obrany vydal napadat a vyplatilo se, kotouč se k němu dostal před brankou a pohotovou střelou mezi betony se hostující obránce prosazuje!
Asistence: Brady Tkachuk a Mark Stone.

40:01

Úvodní buly pro domácí tým.

40:01

Do druhé třetiny vstoupil lépe hostující tým, který měl střeleckou převahu a vytvářel si více šancí. Ve 22. minutě se dokázal prosadit Duchene a Ottawa vedla. Ve většině třetiny byla hra vyrovnaná,ale koncovka prostředního dějství patřila jednoznačně Torontu, které ve 4 minutách vstřelilo 3 branky. Ve 35. minutě se prosadil Johnsson, o 2 minuty později Matthews a ve 39. minutě uzavřel gólový účet prostřední části Tavares. Do šaten se jde za stavu 4:1.
Střely na branku po druhé třetině: Domácí – 23, Hosté – 27.
Třetí třetina začne přibližně v 03:32.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:28

Toronto má obrovský tlak ve třetině,ale střely nejsou přesné a netrefují branku.

38:20

38:20 John TAVARES - 4:2

38:20

Tak to je studená sprcha pro Senátory. Duchene nejprve minul kotouč při přečíslení 3 na 1 a z protiútoku se prosadilo Toronto. Mitchell Marner krásnou stahovačkou obešel obránce a krásnou nahrávkou našel JOHNA TAVARESE na druhé tyči, který měl jednoduchou práci.
Asistence: Mitchell Marner a Kasperi Kapanen.

37:50

Ottawa je 2 rychlými góly dost opařená a Toronto je znovu v útoku.

36:40

Kotouč po střele od modré skončil v ochranné síti a následuje komerční přestávka.

36:29

36:29 Auston MATTHEWS - 3:2

36:29

A je tu další branka v podání domácího týmu! AUSTON MATTHEWS získal kotouč ve středním pásmu, vytvořil situaci 2 na 1, následně se se štěstím znovu dostal ke kotouči a propálil rozhozeného Andersena střelou na první tyč!
Bez asistence.

34:20

34:20 Andreas JOHNSSON - 2:2

34:20

Z ničeho nic máme srovnáno! Střela od modré přelétla branku a díky nepovedenému vyhození Ceciho se ke kotouči před brankou dostal ANDREAS JOHNSSON, který se dokázal prosadit backhandovou střelou.
Asistence: Frédérik Gauthier.

33:39

Bobby Ryan vypálil od mantinelu, jeho pokus brankář vyrazil přímo do jízdy Dzingelovi,ale hostující útočník kotouč promáchl!

33:03

Ottawa znovu zamkla soupeře ve třetině,ale rozhodčí přerušuje díky hře vysokou holí.

32:30

Jake Gardiner zlomil při střele hůl a kotouč nezamířil mezi 3 tyče.

31:50

Ottawa již mohla vést o dobré 3 branky, domácí tým drží jen fantastický Frederik Andersen!

31:40

Frederik Andersen při jednom ze zákroků podklouzl,ale i v sedě dokázal zasáhnout proti střele Stonea!

31:10

Kotouč se nyní dostal do středního pásma a Toronto tak přerušilo tlak hostů.

30:29

Ottawa je usazená ve třetině domácích a kombinuje podél mantinelů. K větší šanci se hostující tým nedostal.

29:50

Domácí tým je kompletní, tohle byla nepovedená přesilová hra hostů.

29:25

Domácí se v oslabení dostali k šanci 2 na 1, ale Pär Lindholm nedokázal procpat kotouč přes obránce.

29:22

Matt Duchene prokličkoval s kotoučem do třetiny domácích, ale kousek za modrou o něj přišel a Toronto vyhazuje.

28:40

Thomas Chabot se dostal k dorážce,ale Andersen dobře zasáhl betonem a přerušil hru.

28:20

Kotouč znovu ve středním pásmu, parádní práce v podání domácích.

27:50

Kotouč je ve středním pásmu a už se rozbíhá druhá polovina přesilové hry.

27:31

Další vyhození v podání modrého týmu, zatím je to nepovedená přesilová hra Ottawy.

26:50

Toronto vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

26:40

Druhá třetina je zatím pod taktovkou Senators, hostující tým vede 6:1 na střely v tomto dějství.

26:21

Hosté mají výhodu dlouhé přesilové hry a budou tak moc navýšit své vedení.

25:48

Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Jake Gardiner – 2+2 min, vysoká hůl).

25:30

Ottawa je v úvodu třetiny jednoznačně lepší a jednobrankový rozdíl skóre vidíme pouze díky skvělému Andersenovi.

25:50

Bobby Ryan se dostal do obrovské šance, když mohl střílet ze středu hřiště, Frederik Andersen si dobře vyjel a vyrazil kotouč!

25:11

Mark Borowiecki se snažil najít mezírku u první tyče,ale Frederik Andersen byl pozorný a kotouč ukryl.

24:31

Nahození Rona Hainseyho mířilo nad branku Andersona.

24:05

Kotouč byl na okamžik ve třetině Toronta,ale za brankou ho sebral Muzzin a založil další útok.

23:58

Domácí jsou stále ve třetině soupeře a zvyšují svůj tlak.

23:16

Morgan Rielly vypálil dělovku od mantinelu, jeho pokus minul branku.

22:50

Toronto se okamžitě snaží vyrovnat a kombinuje ve třetině soupeře.

21:35

21:35 Matt DUCHENE - 1:2

21:35

Ottawa se přeci jen dočkala! Ryan získal kotouč v rohu kluziště a nahodil ho na branku, puk se pak dostal k Dzingelovi, který ho přiťukl MATTU DUCHENEOVI, který poslal puk z úhlu do odkryté klece.
Asistence: Ryan Dzingel a Bobby Ryan.

21:05

Slibně rozjetý útok Maple Leafs zastavuje čárový rozhodčí pro offside.

20:53

Hned v úvodu zápasu tu máme zajímavou situaci, Brady Tkachuk dostal kotouč mezi betony Andersena a kotouč se zastavil někde na brankové čáře, po přezkoumání videa rozhodčí gól neuznávají.

20:01

A je tu konec první třetiny! Do zápasu vstoupil lépe domácí tým, který byl aktivnější a vytvářel si více šancí. V 8. minutě se dokázal prosadit pěknou střelou Hyman. Ottawa se po inkasovaném gólu zvedla a začala si vytvářet šance. V 18. minutě se podařilo vyrovnat Pääjärvimu, který propálil Andersena. Oba týmy se prosadily jednou a do šaten se jde tak za stavu 1:1.
Střely po první třetině: Domácí – 11, Hosté – 11.
Druhá třetina začne přibližně v 2:35.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:49

Poprvé nám o sobě dal vědět Matt Duchene, který se proháčkoval ke střele, jeho pokus letěl mimo.

18:50

Marner hledal krosovou nahrávkou spoluhráče,ale kotouč si našel hostující obránce.

17:18

17:18 Magnus PÄÄJÄRVI - 1:1

17:18

A je srovnáno! Jean-Gabriel Pageau
využil chytrou nahrávkou špatného střídání domácích a vyslal MAGNUSE PÄÄJÄRVIHO do šance, hostující útočník si věděl rady a propálil Andersena.
Asistence: Jean-Gabriel Pageau a Maxime Lajoie.

16:58

Ron Hainsey dobře přečetl rozehrávku soupeře a vyvezl kotouč do středního pásma.

16:32

Ceci střílel od modré, ale jeho pokus zablokoval Auston Matthews.

15:50

Hyman si nahodil kotouč do jízdy, ale Craig Anderson dobře přečetl hru a kotouč odpálil.

15:05

Ryan Dzingel vypálil z ostrého úhlu, Frederik Andersen si mezírku u tyče pohlídal a kotouč za svá záda nepustil.

14:29

Ottawa se poprvé v utkání usadila ve třetině domácích a má souvislejší tlak. Vážnější střelu jsme zatím, ale neviděli.

13:50

John Tavares výborně natáhl kotouč na střed hřiště,ale jeho následná střela nebyla příliš přesná a Anderson s ní neměl velké problémy.

12:59

William Nylander pouze nahodil kotouč do třetiny a domácí pětice střídá.

12:05

Mitchell Marner nahazoval kotouč na rozjetého Matthewse, ale Ceci kotouč chytil a založil protiútok.

11:20

Ottawa po obdržené brance přidala a začíná si také vytvářet šance.

10:38

Totožná situace s prvním gólem,ale tentokrát na druhé straně! Jean-Gabriel Pageau tečoval nahrávku do branky,ale Frederik Andersen předvedl vynikající zákrok!

09:50

Ben Harpur vyhrál sprinterský závod s protihráčem a zachránil svůj tým od další pohromy!

07:46

07:46 Zach HYMAN - 1:0

07:46

A je tu první branka utkání! John Tavares rozjel útok pěknou nahrávkou na Mitchella Marnera, který se dostal s kotoučem do třetiny a střílenou nahrávkou našel čepel ZACHA HYMANA, který kotouč usměrnil do branky!
Asistence: Mitchell Marner a John Tavares.

06:49

Obrovská šance pro domácí tým, když se k dorážce dostal Nylander, ale Andersen se stihl přesunout a zasáhnout betonem!

05:50

Nepovedená rozehrávka Ottawy končí icingem, Toronto tak získalo útočnou třetinu zdarma.

04:45

Kotouč už je znovu ve třetině Ottawy, kde domácí kombinují.

04:01

Andersen je zatím defacto bez práce, začátek zápasu patří jednoznačně domácímu týmu.

02:58

Mitchell Marner nabral rychlost ve středním pásmu a tlačil se s kotoučem do branky,ale jeho pokus Anderson vykopl betonem.

02:20

Colin White dobře zablokoval střelu od modré a podařilo dostat kotouč ze třetiny, unavená pětice hostů tak může konečně střídat.

01:58

Kasperi Kapanen našel krásnou nahrávkou volného Matthewse v druhé vlně, jeho střelu golfem Andersen vykopává betonem!

01:28

Auston Matthews vypálil, jeho střela prolétla těsně kolem pravé tyče!

00:59

Nylander se proháčkoval přes obránce, ale jeho následná střela netrefila branku.

00:01

Úvodní buly pro Toronto, Tavares hledal nahrávkou spoluhráče před brankou,ale kotouč našla hostující obrana.

00:01

Toronto Maple Leafs: Andersen (Sparks) – Rielly, Muzzin, N. Zajcev, Gardiner, Hainsey, Dermott – Marner, Tavares, Hyman – Kapanen, Matthews, Marleau – W. Nylander, Kadri, Moore – A. Johnsson, F. Gauthier, P. Lindholm.

Ottawa Senators: C. Anderson (A. Nilsson) – Chabot, DeMelo, Lajoie, Ceci, Borowiecki, Harpur – Dzingel, Duchene, B. Ryan – B. Tkachuk, White, Mark Stone – Z. Smith, Pageau, Pääjärvi – Balcers, Tierney, Rodewald.

Rozhodčí: Schlenker, Joannette -Nagy, Gawryletz.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Toronto Maple Leafs
To u Toronta je to jiná písnička, z posledních 5ti zápasů přišly jediné 2 prohry a ta druhá byla až v prodloužení. Z možných 10ti bodů si Leafs připsali 7 bodů. Toronto si poradilo s Washingtonem, Pittsburghem a v minulém kole s Anaheimem. V posledním zápase si domácí tým zastřílel, když vstřelil hned 6 branek. Minulý zápas se hodně povedl Muzzinovi, nejnovější akvizice si připsala gól a 2 asistence. V tabulce Východní konference najdeme Toronto na 2. místě s 67 body.
Nejproduktivnější hráči
1. Marner – 20 + 43
2. Tavares – 31 + 25
3. Rielly – 13 + 39
Ottawa Senators
Senators se nedaří, z posledních 5ti utkání získali pouhé 2 body. Poslední výhra přišla 19.1 proti Carolině. Následovaly 4 porážky, proti Blues, Arizoně, Pittsburghu a v minulém kole proti Detroitu. V minulém zápase vyschnul hostujícímu týmu střelecký prach, když se nedokázal prosadit ani jednou z 35ti střeleckých pokusů a prohrál 0:2. V tabulce Východní konference najdeme Ottawu na 16. místě s 43 body.
1.Stone – 22 + 29
2. Duchene – 21 + 27
3. Dzingel – 20 + 19

Dobré ráno, vítám všechny fanoušky nejlepší hokejové ligy, dnes se spolu podíváme na zápas mezi Toronto Maple Leafs a Ottawa Senators.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

5:4

Branky a nahrávky: 8. Hyman (Marner, Tavares), 35. A. Johnsson (F. Gauthier), 37. Matthews, 39. Tavares (Marner, Kapanen), 50. Rielly (Hyman) – 18. Pääjärvi (Pageau, Lajoie), 22. Duchene (Dzingel, B. Ryan), 41. Chabot (B. Tkachuk, Mark Stone), 44. Pääjärvi (Z. Smith, Pageau)

Rozhodčí: Schlenker, Joannette -Nagy, Gawryletz

Diváci: 19,264

07:46 TOR 1:0 Hyman (Marner, Tavares)
17:18 OTT 1:1 Pääjärvi (Pageau, Lajoie)
21:35 OTT 1:2 Duchene (Dzingel, B. Ryan)
25:48 TOR 2+2 Gardiner, vysoká hůl
34:20 TOR 2:2 A. Johnsson (F. Gauthier)
36:29 TOR 3:2 Matthews