Vhazování (%): 50 – 50
Hity: 31 – 28
Přesilová hra: 0/2 – 0/2
Trestné minuty: 4 – 4
Kings zapsali třetí výhru z posledních pěti zápasů. V následujícím utkání, hned zítra, zavítají na led New Jersey Devils.

Rangers prohráli druhý zápas po sobě a třetí zápas z posledních čtyř. Příští utkání odehrají v noci na čtvrtek, 7. února, kdy na doma přivítají Boston Bruins.

Konečný výsl.: New York Rangers vs Los Angeles Kings 3:4 pp

60:25

60:25 Tyler TOFFOLI - 3:4

60:25

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Tak to je obrovská sprcha pro Rangers! Z pravého kruhu pro vhazování Lundqvista překonává TYLER TOFFOLI, přičemž tak rozhoduje o osudu tohoto utkání. Asistence: Adrian Kempe.

60:17

Zibanejad při situaci 2 na 1 z levé strany nastřelil tyč!

60:03

Kotouče se ujímají Rangers.

60:01

Úvodní vhazování prodloužení obstarají Zibanejad a Kempe.

Střely na bránu: 27 – 29
Po šedesáti minutách vítěze neznáme. Rozhodnout tedy bude muset pětiminutové prodloužení 3 na 3. V případě nutnosti ještě může dojít na samostatné nájezdy.

Po 3. třetině: Rangers vs Kings 3:3

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:56

Doughtyho rána z levé strany zablokována Zibanejadem.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

59:00

59:00 Adrian KEMPE - 3:3

59:00

Čas 59:00 a Králům se daří vyrovnat na 3:3! Za Lundqvistova záda puk z těsné blízkosti dostal ADRIAN KEMPE. Jeho druhý gól v dnešním zápase, celkově sedmý v sezoně! Asistence: Tyler Toffoli, Michael Amadio.

58:37

Nyní už Quick může vyrazit na střídačku! Kings zkusí hru bez brankáře.

58:25

Pobyt v útočném pásmu pro tým z Manhattanu.

57:50

Rangers mají kotouč na svých holích, což jim velmi vyhovuje.

57:07

Už pouze dvě minuty a 53 vteřin do konce třetí třetiny. Dokáží ještě něco Kings vymyslet?

57:07

Pokus Phaneufa z levé strany zablokován Hayesem vysoko nad, do ochranné sítě. Na řadu přichází reklamní přestávka.

56:40

LaDue zůstal při útočné snaze osamocen. Domácí se snadno zvládli ubránit.

55:45

Hra nebyla dlouho přerušena. Vše samozřejmě hraje do karet Newyorčanům.

55:30

Kempeho útočný výpad zastaven Shattenkirkem.

54:59

Střelu Smithe od modré, zleva, zablokoval Doughty.

54:38

Jezdci nyní zatlačili na soupeře, ten se osvobodil jen za cenu icingu.

54:10

Hayes se obtočil kolem brány soupeře a následně zaměstnal Quicka.

53:47

Pokus Kovalčuka od modré čáry, z levé strany, byl zablokován.

52:40

Jeden nepřesný útok střídá druhý. Brankáři jsou bez práce.

52:06

Střely na bránu: 26 – 27

51:58

Na ledě se toho v posledních dvou minutách moc neděje.

51:01

Necelých devět minut do konce třetí třetiny. Rangers mají k dispozici nad Kings jednogólový náskok.

49:50

Zadovka Zibanejada na Zuccarella, Quick kotouč vyráží vyrážečkou za svou bránu.

49:15

49:15 Adam MCQUAID - 3:2

49:15

Rangers právě vstřelili branku!
Domácí vedou 3:2! Po zaváhání Hagelina Quicka prostřelil od modré, zprava, ADAM MCQUAID. Pro zkušeného obránce je to premiérová trefa v této sezoně a také premiérová trefa za Rangers! Bez asistence.

48:36

Kopitar zakombinoval s Kovalčukem, avšak žádné nebezpečí pro Lundqvista.

47:36

Střelecký pokus Phaneufa z levé strany neúspěšný.

47:21

47:04

Iafallo to zkusil z pravého kruhu, Lundqvist pozorný.

46:22

Začíná druhá minuta z trestu McQuaida. Zatím pouze jedna střela na bránu v podání Los Angeles.

45:44

Následně se Králům píská ofsajd.

45:41

Kopitar nabil do středu Amadiovi, jeho pokus z první Lundqvist vykopl pravým betonem.

45:21

Druhá početní převaha pro Kings. Dočkáme se snad obratu?

45:21

Vyloučení v týmu New York Rangers (Adam McQuaid – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

45:04

45:04 Anže KOPITAR - 2:2

45:04

2:2! Z mezikruží zamířil krásně bekhendem do pravého horního růžku ANŽE KOPITAR. Slovinský forvard tak zaznamenal svůj šestnáctý gól v letošní sezoně! Asistence: Ilja Kovalčuk.

44:51

Střely na bránu: 24 – 23

44:38

Další icing v podání týmu z Manhattanu.

43:39

Rangers nepřesně rozehráli, bylo jim odpískáno zakázané uvolnění.

43:31

Toffoli napřáhl u pravého mantinelu k ostré ráně, trefil ale pouze střed brány, tudíž i Lundqvistovo náručí.

42:57

Pokus Kreidera z pravé strany na Quicka neprošel.

42:18

Clifford zprava nahazoval touš bekhendem před bránu, Lundqvist však zasahovat nemusel.

41:40

Vhazovalo se ve střední třetině, poblíž trestné lavice hostů.

41:38

Ruský útočník ve službách Jezdců nakonec opustil led po svých. V utkání zdá se bude pokračovat.

41:38

Hra přerušena. Na ledě zůstává ležet Naměstnikov.

40:58

Fast a Hayes se hnali do dalšího útoku, Quicka ovšem neohrozili.

40:19

První útočnou akci třetí třetiny obstarali Rangers, konkrétně Zuccarello. Quick ale zůstal bez práce.

40:01

Hokejisté New Yorku a Los Angeles se vrátili zpět na led Madison Square Garden. Závěrečná dvacetiminutovka bude zahájena za několik málo okamžiků!

Po 2. třetině: Rangers vs Kings 2:1

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:59

V poslední vteřině ještě zkoušel Lundqvista z neutrální zóny Kovalčuk.

39:36

Nahození Iafalla z levé strany končí v Lundqvistově rukavici.

39:01

Hlasatelem byla ohlášena poslední minuta prostředního dějství.

39:00

Bekhend Wagnera z pravé strany, Lundqvist se nyní musel také vytáhnout.

38:38

Na opačné straně kluziště situace 2 na 1. Strome to vzal vše na sebe, zleva však neuspěl.

38:19

Kovalčukova střela od modré, z levé strany, Lundqvist měl vše pod kontrolou.

37:42

Postavení mimo hru ze strany domácího celku.

37:25

Newyorčané se následně pokoušeli o další střely, Quick ale mohl zůstat v klidu.

36:55

Skjei pálil zleva bez přípravy, jeho pokus však zablokoval Leipsic.

36:20

Další útočnou snahu Los Angeles přerušují čároví kvůli ofsajdu.

36:14

Závar před Lundqvistem! Postaral se o něj zejména Carter. Jezdci ale celou situaci ustáli.

35:59

Na opačné straně ledu zkoušel své štěstí ze středu útočného pásma Clifford, Lundqvist puk zvládl vyrazit.

35:25

Zuccarello se snažil zprava dostat před bránu, dobrou defenzivní práci ale odvedl Martinez.

34:26

Nepřesnost a icing od domácích hokejistů. Vhazovat se tedy za malý moment bude poblíž Lundqvista.

34:07

Pět minut a 53 vteřin do konce druhé třetině. Vhazování ve střední třetině, před střídačkou Králů.

34:07

Kotouč si to namířil do hlediště, proběhne další z reklamních přestávek.

33:51

Zibanejadova střela z pravé strany, Quick bez problémů vyráží touš před sebe.

32:31

Střely na bránu: 21 – 15

32:08

32:00

Z následného protiútoku střílel zprava nebezpečně Strome, Quick ovšem stihl skvěle zareagovat.

31:51

Kempe se pokoušel zaútočit při vlastním oslabení po pravé straně, daleko se ale nedostal.

31:02

Při svém dalším pokusu, tentokrát zprava, Zuccarello zlomil hůl, Quick zasahovat nemusel.

30:16

Zuccarello to ihned zkoušel z levého kruhu, Quick však připraven.

30:08

Zpět do akce! Vhazuje se po pravici Quicka, mezi hole Zibanejada a Cartera.

30:08

Po reklamní přestávce uvidíme druhou přesilovou hru v podání Rangers.

30:08

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Derek Forbort – 2 min., držení).

30:01

Máme za sebou polovinu utkání. Rangers přitom vedou mezi domácími mantinely nad Kings 2:1.

29:40

Nepřesná rozehrávka New Yorku, čároví pískají zakázané uvolnění.

29:05

Další, tentokrát bekhendový pokus Bučněviče z mezikruží. Quick však znovu bez práce.

28:28

Bučněvič pálil zleva bez přípravy, Quicka ale nezaměstnal.

27:50

Hra se nyní trochu zklidnila. Šancí je pomálu.

26:46

Pokus Bučněviče z levé strany zablokoval LaDue, Quick tak mohl zůstat v klidu.

26:12

Můžeme pokračovat. V souboji na vhazování v neutrální zóně, před střídačkou Los Angeles, máme Hayese a Cartera.

26:12

Hra přerušena, před námi je reklamní přestávka.

25:56

Střely na bránu: 17 – 13

25:42

Lundqvist se musel míti na pozoru, jelikož jej zblízka ohrozil Iafallo.

24:30

Králové se pomalu začínají vzpamatovávat a v posledních okamžicích se drží často v útočném pásmu.

23:26

Martinez to zkoušel po vhazování znovu zleva, Lundqvist ale opět pozorný.

23:20

Martinezova střela od levého mantinelu, Lundqvist připraven na správném místě. Příliš problémů přitom se zákrokem neměl.

22:15

Prostřední perioda začala ve velkém stylu.

22:08

Další pokus Chytila, ten ale zablokoval LaDue do ochranné sítě.

21:49

Chytil se dostal po levé straně do úniku, bekhendový blafák ale nedotáhl do úspěšného konce. Quick zasáhl levým betonem.

20:32

20:32 Mika ZIBANEJAD - 2:1

20:32

Nedáš, dostaneš. Jezdci podruhé v zápase vedou! Zuccarello z levé strany ještě neuspěl. Krátce poté se ovšem pohotově prosadil dorážkou MIKA ZIBANEJAD. Švéd jednadvacátý gól v této sezoně, 2:1! Asistence: Mats Zuccarello, Marc Staal.

20:15

Hned zkraje druhé třetiny měl velmi dobrou šanci po přihrávce Kopitara Iafallo, Lundqvist ovšem vytáhl vynikající zákrok!

20:01

Oba týmy jsou zpět na ledové ploše Madison Square Garden. Druhá část odstartuje co nevidět.

Po 1. třetině: Rangers vs Kings 1:1

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:59

V poslední vteřině se ještě pokoušel něco vymyslet Hayes, avšak příliš nepochodil.

19:29

Fantenbergova střela od modré, z pravé strany, bez přípravy. Lundqvist vytasil svůj levý beton.

19:01

Ohlášena poslední minuta úvodní periody.

18:58

Zibanejad pálil zleva z první, Quick má touš pod kontrolou.

18:36

Jedna minuta a 24 vteřin do konce první třetiny. Zibanejad a Kopitar v souboji na vhazování po Quickově levici.

18:36

Nyní už však Quick v akci. Otestoval jej zprava DeAngelo. Na řadu přichází ještě reklamní přestávka.

18:29

Střela Chytila od modré čáry byla zablokována. Strome se následně k dorážce nedostal.

17:30

Kings udeřili de facto ze své první pořádné šance.

17:23

17:23 Adrian KEMPE - 1:1

17:23

Osmnáctá minuta utkání, máme srovnáno! Po velmi dobré přihrávce od Kovalčuka skóruje zleva ADRIAN KEMPE. Jeho šestý gól v sezoně 2018/2019, 1:1! Asistence: Ilja Kovalčuk, Carl Hagelin.

16:22

Nahození Naměstnikova z levé strany na bránu neprošlo.

15:35

Jezdci jsou zatím rozhodně nebezpečnějším týmem.

15:00

Rychlá kombinace Rangers, po které pálil zleva Staal. Quick předvedl další velmi dobrý zákrok.

14:23

Zpět do akce! Na vhazování po levici Quicka se staví Zibanejad a Kopitar.

14:23

Po přerušení následuje druhá reklamní přestávka.

14:23

Quick se nyní pořádně zapotil! Blízko gólu byl po pasu od Chytila Naměstnikov.

13:50

Hra plyne poměrně rychle. Málo přerušení.

13:23

Útočná akce Hayese po pravé straně nic významného nepřinesla.

12:53

Bekhend Wagnera z pravé strany, Lundqvist kotouč vyráží levým betonem do rohu.

12:11

Střely na bránu: 5 – 4

11:36

Nieves vystřelil z úhlu, zleva, Quick se ale nenechal zaskočit.

11:01

Odehráno 11 minut, Rangers vedou nad Kings díky gólu Kreidera z deváté minuty 1:0.

10:32

10:20

Početní výhoda Jezdců pomalu končí. Quick bez práce.

09:25

Shattenkirkova střela z levé strany byla zablokována, Doughty následně kotouč vyhazuje až k Lundqvistovi.

08:35

Rangers mají k dispozici první přesilovku. Podaří se jim odskočit do dvougólového vedení?

08:32

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (2 min. – zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva). Trest odpyká Brendan Leipsic.

08:32

Gól platí i po zkoumání videa. 1:0 pro Rangers!

08:32

Kings si berou coach's challenge. Domnívají se, že celé situaci předcházelo postavení mimo hru.

08:32

08:32 Chris KREIDER - 1:0

08:32

Polovina deváté minuty, Newyorčané otevírají skóre! Autorem gólu je CHRIS KREIDER, jenž dostal zprava před bránu krásnou přihrávku od DeAngela. Čtyřiadvacátá trefa pro amerického útočníka v letošní sezoně, 1:0! Asistence: Anthony DeAngelo, Mika Zibanejad.

07:47

Konec reklamní přestávky, vhazuje se v neutrální zóně, před střídačkou Los Angeles, mezi hole Zibanejada a Kopitara.

07:47

Puk vyletěl mimo hrací plochu, proběhne první reklamní přestávka.

07:45

Strome zkoušel štěstí zprava ještě jednou, následně střílel i Zuccarello, Quick ale i v obou těchto případech pozorný.

07:25

Střelecký pokus Stromea z pravého kruhu pro vhazování, Quick touš vyráží před sebe.

06:58

Veseyho střela od modré, z levé strany, nebyla z nejpřesnějších.

05:37

Cliffordovo lehké nahození z levé strany, Lundqvist zapisuje první zákrok.

05:16

Střely na bránu: 1 – 0

05:06

04:45

Skvělé oslabení Rangers. Králové se vůbec k ničemu nemohou dostat.

04:33

Nieves se při vlastním oslabení dostal za obranu soupeře, Quick ovšem jeho pokus vyrazil pravým betonem.

03:55

Hokejisté New Yorku se zatím brání velmi dobře. Lundqvist doposud zasahovat nemusel.

03:06

Začátek čtvrté minuty, Kings si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání. Vhazuje se po pravici Lundqvista.

03:06

Vyloučení v týmu New York Rangers (Marc Staal – 2 min., sekání).

02:36

Jezdcům je následně odpískáno postavení mimo hru.

02:26

Nieves přihrál pěkně bekhendem na Veseyho, ten následně v obrovské šanci minul tři tyče.

01:45

Po Kempeho zaváhání ohrožoval Quicka Chytil. Brankář Kings ale včas dokázal dostat puk do své moci.

01:10

Ochozy Madison Square Garden nejsou příliš zaplněné.

00:45

Hra je poprvé přerušena. Quick přikryl kotouč pod svou rukavici.

00:22

Rangers zahájili duel pobytem v útočném pásmu. Pokus DeAngela od pravého mantinelu minul Quickovu bránu.

00:01

Úvodní vhazování obstarají Zibanejad a Kopitar. Jdeme na to!
Hymna je minulostí, utkání mezi Rangers a Kings za malou chvíli začne.
Obě zahajovací formace stojí na modrých čarách, v Madison Square Garden si diváci vyslechnou americkou státní hymnu.
Zahajovací formace

NYR: Lundqvist – Staal, DeAngelo – Kreider, Zibanejad, Zuccarello

LAK: Quick – Forbort, Doughty – Iafallo, Kopitar, Brown
Startující brankáři
(Statistiky: National Hockey League 2018/2019)

NYR: Henrik Lundqvist – 36 let, SWE
Z:37 REC:16-13-7 OG:110 PR:3.02 %ÚS:90.7 SO:0

LAK: Jonathan Quick – 33 let, USA
Z:25 REC:9-13-3 OG:72 PR:2.97 %ÚS:90.4 SO:2

New York Rangers: H. Lundqvist (Georgijev) – M. Staal (A), DeAngelo, Skjei, McQuaid, Br. Smith, Shattenkirk, Pionk – Kreider, Zibanejad (A), Zuccarello (A) – Bučněvič, K. Hayes, Fast – Chytil, R. Strome, Naměstnikov – Nieves, Vesey.

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Forbort, Doughty (A), Martinez, Fantenberg, Phaneuf, LaDue – Iafallo, Kopitar (C), D. Brown – Leipsic, J. Carter (A), Toffoli – Hagelin, Kempe, Kovalčuk – Clifford, Amadio, Wagner.

Rozhodčí: Jake Brenk, Ian Walsh – Kiel Murchison, Steve Barton.

Příjemnou úterní hokejovou noc! Vítám Vás všechny ještě jednou při sledování utkání NHL mezi týmy New York Rangers a Los Angeles Kings.

LOS ANGELES KINGS
- 15. místo v Západní konferenci (44 bodů)

Kings se momentálně nacházejí na šestizápasovém tripu po Východní konferenci. Na jeho úvod prohráli s New Yorkem Islanders 2:4. V posledních šesti zápasech zapsali bilanci 3-2-1.

NEW YORK RANGERS
- 12. místo ve Východní konferenci (51 bodů)

Rangers ve třech zápasech po Utkání hvězd zaznamenali bilanci 1-2-0. Proti Kings dnes v noci odehrají druhé utkání ze série pěti zápasů doma v řadě. Na úvod tzv. homestandu prohráli s Tampou Bay Lightning 2:3.
Zdravím všechny příznivce ledního hokeje, vítejte při sledování National Hockey League! V noci z pondělí 4. na úterý 5. února jsou na programu nejlepší hokejové ligy světa celkem čtyři zápasy. Zde budete moci sledovat duel mezi týmy New York Rangers a Los Angeles Kings. Úvodní vhazování tohoto utkání bude v Madison Square Garden vhozeno krátce po 01:00! Textovým přenosem Vás bude provádět Jiří Sameš.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

3:4

Branky a nahrávky: 9. Kreider (DeAngelo, Zibanejad), 21. Zibanejad (Zuccarello, M. Staal), 50. McQuaid – 18. Kempe (Kovalčuk, Hagelin), 46. Kopitar (Kovalčuk), 59. Kempe (Toffoli, Amadio), 61. Toffoli (Kempe)

Rozhodčí: Jake Brenk, Ian Walsh – Kiel Murchison, Steve Barton

Diváci: 16 233

03:06 NYR 2 M. Staal, sekání
08:32 NYR 1:0 Kreider (DeAngelo, Zibanejad)
08:32 LAK 2 zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva, odpyká Leipsic
17:23 LAK 1:1 Kempe (Kovalčuk, Hagelin)
20:32 NYR 2:1 Zibanejad (Zuccarello, M. Staal)
30:08 LAK 2 Forbort, držení