30.01.2019, 18:00 • Home Credit Arena, Liberec • 40. kolo • Jonáš Majtyka

Tipsport: 2.1 4.25 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mojí strany je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek středečního večera. (20:26:57)
Nejlepšími hráči zápasu byli určeni Milan Gulaš (PLZ) a Lukáš Derner (LIB).
Neskutečně atraktivní zápas je u konce. Bezbrankový stav nakonec trval až do sedmačtyřicáté minuty, kdy se dostali do vedení Liberečtí. Ti nakonec zaznamenali ještě další tři trefy a po výsledku 4:0 zůstávají na prvním místě tabulky. Plzeň dnes nevstřelila ani jednu branku a je to její třetí utkání v řadě na ledě Liberce bez vstřeleného gólu.

59:37

Utkání už se jen dohrává.

58:01

Situaci nakonec vyřešil svým zákrokem Dominik Frodl, jenž ukryl puk do lapačky a přerušil hru. Ve stejné chvíli oznámil hlasatel poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:49

Tygři tlačí Indiány v jejich obranném pásmu.

56:41

Postavení mimo hru v podání Severočechů.

55:47

55:47 Marek KVAPIL - 4:0

55:47

Liberec právě vstřelil branku!
Smršť libereckých gólů pokračuje! MAREK KVAPIL vybídl při situaci dva na dva ke střele Tomáše Filippiho. Ten sice minul, jenže puk se od zadního mantinelu odrazil k druhé tyči, kde číhal prvně jmenovaný, jenž jej dorazil za brankovou čáru. Asistence: Tomáš Filippi.

54:26

Roman Will nemohl po skrytém projektilu Conora Allena najít puk. Naštěstí pro něj si ho v brankovišti všimli dříve jeho spoluhráči, kteří jej odpálili do bezpečí.

51:45

51:45 Lukáš KRENŽELOK - 3:0

51:45

Teď už to s Plzní nevypadá dobře. Jaroslav Vlach zavezl kotouč do útočného pásma a zadovkou jej přenechal LUKÁŠI KRENŽELOKOVI, který nechytatelnou ranou pod víko potřetí překonal Dominika Frodla. Asistence: Jaroslav Vlach.

50:38

50:38 Marek KVAPIL - 2:0

50:38

Tygři jdou do dvoubrankového vedení! Lukáš Derner vyslal lobem z obranného pásma do samostatného úniku MARKA KVAPILA, jenž nechytatelnou ranou z mezikruží zamířil přesně do horního rohu. Dominik Frodl neměl šanci zasáhnout. Asistence: Lukáš Derner.

49:23

Jaroslav Kracík přihrál před bránu Milanu Gulašovi, jenž ale svou ranou z voleje trefil Romana Willa. Následně se Západočeši sami připravili o útočné pásmo.

48:51

Střela Miroslava Indráka z vrcholu kruhu byla zblokována.

47:06

Hosté jeli tři na jednoho! Milan Gulaš se nakonec rozhodl pro individuální zakončení, které ale Roman Will vyrazil do rohu.

46:31

46:31 Libor HUDÁČEK - 1:0

4:0

Branky a nahrávky: 47. L. Hudáček (Derner, P. Jelínek), 51. M. Kvapil (Derner), 52. L. Krenželok (J. Vlach), 56. M. Kvapil (Filippi)

Bílí Tygři Liberec: Will (Schwarz) – Stříteský, Derner, T. Hanousek, Šmíd (A), Doherty, Ševc, Kolmann – Lenc, L. Hudáček, Birner – Valský, Filippi, M. Kvapil – Ordoš, P. Jelínek (C), L. Krenželok – M. Zachar, Redenbach, J. Vlach.

HC Škoda Plzeň: Frodl (Miltchakov) – Čerešňák, Kvasnička, L. Kaňák, Allen, Vráblík – Gulaš (C), Jan Kovář (A), Pour – Eberle, Kodýtek, Straka – D. Kindl, Kracík, V. Němec – Indrák (A), Preisinger, Kantner.

Rozhodčí: Hribik, Kika – Jindra, Zíka

Diváci: 6 156

05:11 PLZ 2 V. Němec, hákování
18:05 LIB 2 Ševc, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
19:04 LIB 2 P. Jelínek, nedovolené bránění
20:00 LIB 10 P. Jelínek, nesportovní chování