konec (11:14)

27.01.2019, 10:30 • SH Lokomotiva Plzeň • 15. kolo • Matěj Vybíral (@Matavyb)

Tipsport: 1.18 11.5 6.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. (14:14:25)
Talent zvládl dramatický duel proti Zubří a slaví cenné dva body. Plzeň se ve druhé půli rozstřílela, stáhla tříbrankové manko a dokonce si vytvořila náskok, který udržela a nakonec zvítězila o gól.
SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň – HC ROBE Zubří 26:25 (11:14)
Nejvíce branek: Douda 6/2, J. Tonar 5/1, Šindelář 4 – Válek 5, Hlinka 4/1, Dokoupil 4. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/1. Vyloučení: 5:3.

Konec zápasu. (26:25)

60

Hosté sice vysunuli obranu, ale Plzeň to zvládá a drží míč. Šest sekund před koncem si bere oddechový čas! (26:25)

60

Bohdan Mizera ještě dává gól z křídla, půlminuta do konce! (26:25)

60

Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Milan Ivančev). Ivančev neuspěl s proskokem, zamířil do břevna a následně se pokusil zdržovat hru. (26:24)

59

Naopak Korbelův pas znovu na Zemana tentokrát hostům nevyšel, pomalu startuje poslední minuta utkání. (26:24)

59

Talent odpovídá stejnou měrou! Šindelář si našel místo na pivotu a dává veledůležitý gól! (26:24)

59

Při signalizované pasivitě dohráli hosté akci na pivota, odkud snižuje na rozdíl jediné branky Štěpán Zeman! (25:24)

58

Šíra zastavil tvrdým zákrokem Korbelův proskok, jen devítka pro Zubří. (25:23)

58

Herajt vyrazil ránu Korbela z pravé spojky na břevno, odražený míč získává ROBE. (25:23)

58

Krůpa si hned připisuje zákrok, když pokryl podstřel Jakuba Tonara při signalizované pasivitě. (25:23)

57

Tak ještě není rozhodnuto, Plzeň se nedostala k zakončení a na druhé straně Korbel propálil Herajta s notnou dávkou štěstí. (25:23)

56

V brance Zubří nyní i třetí gólman Štěpán Krůpa. (25:22)

56

Herajt rukou zasáhl proti Mizerově střele z pravého křídla a Talent se pomalu blíží k cenné výhře! (25:22)

55

Douda našel na pivotu Šindeláře, který se střelou o zem nemýlil! (25:22)

55

Radomír Válek má dnes střeleckou formu a ranou z kroku vypálil do pravého horního rohu. Hosté zůstávají v těsném kontaktu. (24:22)

26:25

Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, K. Šmíd – Douda, T. Nejdl, Šafránek, Bičiště, M. Ivančev, J. Tonar, Vinkelhöfer, M. Tonar, Stehlík, M. Říha, Chmelík, Šindelář, Šíra, Wildt.

HC ROBE Zubří: Malina, Orság, Š. Krůpa – Dokoupil, Hlinka, Přikryl, Vlk, Válek, Šustáček, M. Hrstka, Korbel, Janíček, Hybner, Dořičák, Š. Zeman, B. Mizera.

Rozhodčí: Králíček, Letev