Australian Open - muži (tvrdý povrch)

Novak Djoković (1) – Kei Nišikori (8)

1:0 6:1, 4:1; 0-0

skreč Nišikori

23.01.2019, 09:46 • Rod Laver Arena, Melbourne (AUS) • Čtvrtfinále • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.11 7.58 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne! (10:44:57)
Ještě doplním, že se Novak Djoković v pátečním semifinále střetne s Francouzem Pouillem.
Dnešní čtvrtinále končí! Kei Nišikori měl v nohách několik pětisetových duelů, které mu vzaly velké množství sil! Japonec proti Djokovićovi ztrácel od úvodních výměn, byl u míčů pozdě a kupil velké množství nevynucených chyb. Po prvním setu si nechal zavolat fyzioterapeuta, ale ve druhé sadě dvakrát ztratil podání a rozhodl se v duelu nepokračovat!

Je konec! Kei Nišikori nemůže kvůli zdravotním komplikacím pokračovat a skrečuje dnešní duel!

4:1

Novak Djoković znovu využívá brejkbol, bere Nišikorimu podání a vede 4:1!

A-40

Kei Nišikori chtěl zaútočit bekhendem do rohu dvorce, ale jeho úder byl příliš dlouhý. Djoković má brejkbol!

40-40

Novak Djoković se natáhl po fantastickém servisu svého soupeře a zahrál neskutečný return po čáře!

30-40

Japonec zatím soupeře k brejkbolu nepouští. Přímý bod z podání.

30-30

Světová jednička se pohybuje skvěle, zahrála do protipohybu soupeře a Nišikori zůstal jen stát.

15-30

Novak Djoković se tentokrát dostal do výměny, zahrál do forhendu svého soupeře, jenže Nišikori byl u míče pozdě.

0-30

Další vynikající servis turnajové osmičky.

0-15

Japonec nadále pokračuje ve hře! Další gem zahajuje přímým bodem z podání.

3:1

Novak Djoković si drží podání čistou hrou, potvrzuje brejk z předchozího gemu a vede 3:1.

40-0

Kei Nišikori není pohybově v pořádku! Nyní se ani nerozběhl za bekhendem svého soupeře. Uvidíme, zda bude v utkání pokračovat.

30-0

Djoković navíc pokračuje přímým bodem z podání.

15-0

Novak Djoković pokračuje v neskutečném představení! Nišikori jej zahnal do rohu dvorce, ale světová jednička vytáhla z rukávu nejhezčí úder dnešního souboje.