Liga mistryň

Fenerbahce Istanbul – CSM Bukurešť

3:0

konec (25:18, 25:19, 25:22)

23.01.2019, 16:30 • Burhan Felek Voleybol Salonu, Istanbul • Skupina E • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)

Tipsport: 1.07 8.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

25:22

Utkání zakončila dlouhá rozehra a útok Samanthy Briciové z pipu, Fenerbahce i přes značné komplikace zvládlo koncovku třetího setu a vítězí 3:0.

25:19

Samantha Briciová přidává přímý bod z podání a byť Fenerbahce prohrávalo o čtyři body, nakonec hladce vyhrává také druhou sadu.

25:18

Toksoyová úspěšným útokem středem sítě zakončila první set, Fenerbahce Istanbul v něm jasně vládlo od samého začátku a dokráčelo k pohodlné výhře 25:18.

3:0

Fenerbahce Istanbul: Antonijevićová, Baškirová, Ünverová, Yildirimová, Babatová, Vargasová, Tanyelová, Toksoyová, Briciová, Erdemová, Cakirogluová, Caliskanová – Yilmazová, Dalbelerová

CSM Bukurešť: Sobová, Truškinová, Balkestein-Grothuesová, Taširová, Koolhaasová, Budai-Ungureanuová, Alupeiová, Markevičová, Kokolová, Hašimotová – Saitaová, Inoueová

Rozhodčí: Themelis (Řec.), Bensimon (Izr.)