Tenis

Australian Open - ženy (tvrdý povrch)

Anastasija Pavljučenkovová – Danielle Collinsová

1:2 6:2, 5:7, 1:6

22.01.2019, 06:25 • Rod Laver Arena, Melbourne (AUS) • Čtvrtfinále • Viktor Sandev

Tipsport: 1.83 2.08 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne. (08:49:19)
Utkání je u konce! Ruska Anastasia Pavljučenkovová do něj vstoupila skvěle, jenže postupem času začala ztrácet dech. Ve druhém setu za stavu 2:5 sice dotáhla náskok soupeřky, nicméně nakonec prohrála 5:7. Ve třetím setu už nestačila v žádném ohledu a prohrála 1:6. Američanka naopak postupem času sílila a postupuje do svého premiérového grandslamového semifinále! Její soupeřkou bude vítězka duelu mezi Češkou Kvitovou a domácí Barthyovou!

Konec zápasu

1:6

Pavljučenkovová returnuje za základní čáru a po více než dvou a čtvrt hodinách je tedy konec! Do semifinále postupuje Američanka Danielle Rose Collinsová!

40-A

Třetí mečbol pro Američanku!

40-40

Ani ten nevyužívá! Pavljučenkovová dobře returnovala a pak získala fiftýn forhendem do protipohybu.

30-40

Danielle Rose Collinsová se dostává ke svému druhému mečbolu v zápase po krásném křižném bekhendu k lajně!

30-30

Danielle Rose Collinsová si pomohla přímým bodem ze servisu. Teď se hraje o brejkbol nebo mečbol!

30-15

Ruska je ohromná bojovnice a ještě to zkouší! Forhend Američanky končí za základní čarou.

15-15

Následně je srovnáno po přímém bodu z druhého servisu.

15-0

Pavljučenkovová to opravdu nevzdává a díky křižnému forhendu v sedmé hře vede. Collinsová si jde opět vyměnit raketu.

1:5

Ruská hráčka se ještě udržela v zápase, teď ale půjde podávat na postup do semifinále její soupeřka!

A-40

Nyní má výhodu a stále ještě žije.

40-40

Pavljučenkovová ho odvrací přímým bodem ze servisu.

40-A

Danielle Rose Collinsová se dostává k prvnímu mečbolu v tomto zápase! Po skvělé obraně vytáhla fantastický lob!