ČEZ Extraliga žen

Panthers Praha – FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň

8:4

konec (4:1, 3:2, 1:1)

20.01.2019, 15:45 • Sport Centrum Hostivice • 18. kolo • Týna Zíková (@tyn_zikova)

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek nedělního dne. Těším se u dalším online textových přenosů. Na shledanou! (17:44:36)
Je konec! Pantherky prvních 40 minut jasně dominovaly. Třetí třetina pak spíše patřila Plzni. Nicméně domácí hráčky si nakonec připisují výhru poměrem 8:4 a berou všechny tři body.

58:59

Na druhé straně v úniku Miklíková, trefuje ale pouze gólmanku.

57:59

Mašková v dalším individuálním úniku! Před Červovou ale promáchla a stav se tak nemění.

55:49

Nahození z poloviny bez problémů zachytila Červová.

54:48

Tým Panthers právě vstřelil branku!
Domácí znovu zvyšují. Parádní dalekonosnou střelu až do šibenice vyslala BARBARA JELÍNKOVÁ. Asistence: Lucie Florianová.

53:52

Míček pendluje mezi oběma celky. Žádné velké šance nyní k vidění nejsou.

52:40

Pitterlingová se vrhla do útoku, ale v akci zašlápla míček a tak byla hra přerušena.

51:45

Fialová si připisuje zákrok proti Jelínkové.

50:56

Tým SLAVIA Plzeń právě vstřelil branku! A je tu další snížení! HELENA BÖHMOVÁ si naběhla podél levého mantinelu a pěknou střelou těsně nad nohu gólmanky posílá míček do síťky. Asistence: Anna Alexandra Suková.

49:58

Domácí přečíslení 3 na 2 končí nepřesnou přihrávkou Pitterlingové.

48:20

Pantherkám se ve třetí části příliš nedaří. Hostující Plzeň je nyní aktivnější.

46:55

Na druhé straně pálila Havlová, ale ani ta se netrefuje.

8:4

Branky a nahrávky: 2. Miklíková (Tůmová), 9. Zittová (Šusterová), 16. Syslová (Šusterová), 16. Pitterlingová (Zittová), 21. Lupačová (Pitterlingová), 25. Pitterlingová (Zittová), 28. Florianová (Tůmová), 55. Jelínková (Florianová) – 4. Mašková, 30. Suková (Staňková), 40. Urbanová (Košťálová), 51. Böhmová (Suková)

Panthers Praha: Červová (Horňáková) – Vranová, Florianová, Syslová, Pitterlingová, Šusterová – Lochmannová, Slaná, Tůmová – Steinbachová, Miklíková, Lupačová – Jelínková, Zittová.

FBŠ Slavia Fat Pipe Plzeň: Fialová (Fišerová) – Nachtmanová, Kolářová, Vostracká, Denková, Volkmannová, Havlová – Křemenáková, Mašková, Staňková – Drugdová, Böhmová, Vaníčková – Urbanová, Suková, Košťálová.

Rozhodčí: Monzer Josef, Procházka Lukáš