ASM Dolní Loučky – USK Ostrava

9:3

konec (6:2)

18.01.2019, 20:00 • SSK Tišnov, Riegrova 666 01 Tišnov • 14. kolo • Jakub Hanák

Zápas je u konce. Výsledek mluví poměrně jednoznačně ve prospěch domácích Dolních Louček, když zvítězili na USK Ostrava vysoko 9:3. Dolní Loučky si po delší pauze opět připisují v domácícm prostředí 3 body a celkově si polepšují na 15 bodů v tabulce. USK Ostrava zůstává se 6 body na poslední příčce. To je pro dnešek vše. Zase příště u dalšího domácího zápasu ASM Porta Dolních Louček nashledanou. (21:42:36)

37:51

Dolní Loučky právě vstřelily branku!
Autorem branky je HANUŠ. Asistence: Ryšavý.
Ryšavý obehrál na polovině hřiště protihráče, následně předložil HANUŠOVI míč na vápno, který se štěstím prostřelil hostujícího golmana. Asistence Ryšavý.

36:26

Ostravští šli 2 na 1, ale tuto výhodu nevyužili, když přihrávku zblokoval Ryšavý.

34:41

Autorem branky je RYŠAVÝ. Asistence: Skoupý.
Skoupý rozehrával signál z autu, posunul míč RYŠAVÉMU, který propálil vše co mu stálo v cestě a připisuje si už čtvrtou branku v zápase. Asistence Skoupý.

34:36

Nákop Večeři, Skoupý hlavou prodloužil na zadní tyč, kde číhal Leasure, ale tomu se nepodařilo usměrnit míč do branky.

34:13

Další střela Chlopka ze středu hřiště, ale Večeřa opět pozorný.

33:38

Večeřa si připisuje další důležitý zákrok, tentokrát po střele hostujícího Chlopka.

32:09

Tinka se ocitl sám na levé straně, snažil se obejít Večeřu, ale ten ho svým pohybem dostal ze střeleckého úhlu, takže střela mířila pouze do boční sítě.

31:20

Domácí si připisují pátý faul.

30:26

Signál z autu v podání domácích. Leasure dloubl balón na Šidlu, který pálil ze středu hřiště, ale střela se mu svezla po vnitřních nártu mimo tři tyče.

29:41

Hezký signál z rohu v podání USK Ostravy. Pálil Račanský, který orazítkoval spojnici.

28:41

Tým USK Ostrava právě vstřelil branku!
Autorem branky je TINKA. Asistence: Kolenko.
Kolenko přihrál na levou stranu TINKOVI, který trefil perfektně levou šibenici Večeřovi branky. Asistence Kolenko

27:47

Na hřišti se přiostřuje, na fauly je to 3:2 pro domácí Dolní Loučky.

26:45

Mašek poslal přihrávku na polovinu hřště na Malíře, který si tělem odstavil protihráče a pokračoval sám na golmana, který jeho pokus vychytal.

25:49

Autorem branky je LEASURE. Asistence: Šidla.

25:33

Tinka opět zkoušel štěstí, tentokrát z pravé strany, ale Večeřa byl rychle na zemi a jeho pokus vyrazil.

24:14

Krásná kombinace Šidli a Maška. Mašek nejdříve na polovině hřiště poslal na párek dva hostujícící hráče, poté předložil míč Šidlovi, který mu přihrávku oplatil, jenže Mašek z hranice vápna nezamířil přesně.

22:54

Malíř se dostal poprvé v zápase na hřiště a hned se mohl zapsat na listinu střelců, jenže trestuhodně minul poloprázdnou branku.

22:17

První střelecký pokus hostí ve druhém poločase. Z pravé strany zkoušel štěstí bodlem Tinka, jenže Večeřa byl pozorný.

20:55

Loučky se dostaly z presu hostující Ostravy od své branky a hezkou kombinací na jeden dotek se dostaly do přečíslení 2 na 1, ale Urbánkovi v poslední chvíli utekl míč.

20:01

Druhý poločas začal, na míči jsou domácí Dolní Loučky.

20:01

První poločas je u konce. Hosté z USK Ostrava se dostali rychle do vedení, které jim ale příliš dlouho nevydrželo. Hned ve druhé minutě domácí Loučky otočily skóre rychlými třemi góly. Skóre se nakonec zastavilo po 20 minutách na stavu 6:2 pro Dolní Loučky. To ale nic neznamená, když si vzpomeneme na poslední zápas ve Zlíně.

20:00

19:01

Autorem branky je ŠIDLA. Asistence: Večeřa.

17:16

Autorem branky je MAŠEK. Asistence: Ryšavý.
Ryšavý ustál faul, poté nasadil protihráči jestličky a nakonec se nezachoval sobecky a před poloprázdnou branku přihrál MAŠKOVI, kterému už nedělalo problém poslat míč do sítě. Asistence Ryšavý.

16:22

Skoupý rozehrával aut na Juříčka, který okamžitě střlílel na zadní tyč, kde čekal Ryšavý, ale tomu se nepodařilo vysoký míč usměrnit mezi tři tyče.

15:12

Po krásném signálu stál úplně osamocený na zadní tyči Urbánek, jenže se mu nepodařilo usměrnit střílený centr do prázdné branky.

15:09

Leasure přihrál na vápno úplně volnému Šidlovi, kterému jeho střelu stačil zblokovat ještě hostující hráč na roh.

14:52

Žlutou kartu dostává Šidla (ASM Dolní Loučky).

14:06

Urbánek předložil míč Skoupému, který v těžké situaci stihl ještě vystřelit, jenže jeho střela mířila vysoko nad.

12:02

Leasure neproměnil tutovou šanci, kdy stál sám před poloprázdnou brankou, ale do jeho střely ještě stačil vložit ruce hostující golman.

12:00

Domácí šli 3 na 2, míč měl na sálovkách Šidla a snažil se najít před brankou některého ze spoluhráčů, ale hostující hráči jeho záměr přečetli a přihrávku srazili na roh.

10:20

Autorem branky je RAČANSKÝ. Asistence: Tinka.
Po nedůrazu domácích se dostal k míči Tinka, který předložil nahrávku RAČANSKÉMU, který se nemýlil a prostřelil Večeřu. Asistence Tinka.

09:01

Autorem branky je RYŠAVÝ. Asistence: Večeřa.
Večeřa poslal přihrávku na RYŠAVÉHO, který z levé strany bodlem propálil hostujícího golmana. Asistence Večeřa.

07:18

Po signálu z autu se dostal k míči Urbánek, obehrál dva protihráče a hodil míč na brankáře, který jeho pokus bezpečně lapil.

06:20

Ryšavý na levé lajně přenechl míč Maškovi a ten pálil levačkou, golman vyrazil míč na roh.

05:01

Dlouhý výhoz Večeři končí na hlavě hostujícího hráče.

04:23

USK Ostrava je momentálně na míči a zatlačila domácí do defenzívy.

02:59

Krásná kombinace v podání Šidli a Maška skončila na rukavicích hostujícího golmana.

01:50

Autorem branky je RYŠAVÝ.

01:40

Autorem branky je RYŠAVÝ. Asistence: Mašek.

01:30

Autorem branky je HANUŠ. Asistence: Šidla.

00:52

Autorem branky je TINKA. Asistence: Teofil.
USK Ostrava se rychle dostává do vedení. Roh rozehrál Tinka, našel na hranici vápna TEOFILA, který se nemýlil. Asistence Tinka.

00:01

Zápas nám začel, na sálovkách mají míč hosté z Ostravy.

00:01

Zdravím už přímo z haly, oba týmy už jsou na palubovce a rozcvičují se, pálí to ze všech stran na branky. Za chvíli začínáme.
Zdravím všechny fanoušky futsalu i v roce 2019. Dnes nás čeká první domácí útkání v novém roce, do haly SSK Tišnov přijede prověřit domácí hráče univerzitní tým z Ostravy.

Dolní Loučky v minulém kole zajížděly na palubovku soupeře ze Zlína. Po výborném první poločase, ve kterém jsem domácí hráče přejeli jasně 4:0 a komentátor mluvil už o rozhodnutém zápase, jsme ve druhé půli úplně odešli ze hry a Zlín během 10 minut srovnal. Zápas nakonec skončil těsným výsledkem 6:5 pro domácí hráče ze Zlína.

To hosté z USK Ostrava v minulém kole hostili na své palubovce tým z Třince. Výsledek mluví za vše, když Třinec deklasoval domácí hráče v poměru 3:8.

USK Ostrava se prozatím krčí na úplném dně tabulky se 6 body, to Dolní Loučky jsou na 8. místě a na svém kontě mají bodů 12. Jaký tým po delší době opět zaboduje? Vzpomenou si Dolní Loučky na sérii vítězných domácích zápasů ze začátku sezóny? To vše se dozvíme již dnes od 20:00 hodin v hale SSK Tišnov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

9:3

konec (6:2)

Branky: 2. Hanuš (Šidla), 2. Ryšavý (Mašek), 2. Ryšavý, 10. Ryšavý (Večeřa), 18. Mašek (Ryšavý), 20. Šidla (Večeřa), 26. Leasure (Šidla), 35. Ryšavý (Skoupý), 38. Hanuš (Ryšavý) – 1. Tinka (Teofil), 11. Račanský (Tinka), 29. Tinka (Kolenko)

Karty:   15. Šidla (DLO)

ASM Dolní Loučky: Večeřa (C), Tylč – Juříček, Leasure, Hanuš, Šidla, Ryšavý, Urbánek, Mašek, Skoupý, Malíř

USK Ostrava: Krumikl – Papadopulos, Kolenko (C), Račanský, Teofil, Tinka, Chlopek, Kaduch, Wellisch

Rozhodčí: Rygl, Petr – Venc