Sjezdové lyžování

SP - alpská kombinace mužů, 1. kolo, Wengen

Vítěz: M. Schwarz (AUT)

18.01.2019, 10:30 • Wengen (Švýcarsko) • Jan Prošek

Vítězem prvního kola se stal Marco Schwarz z Rakouska. Ten se startovním číslem 5 nechal za sebou všechny závodníky a odvládl první kolo. Druhé kolo se jede od 14. hodin.

Na startu prvního kola bylo 51 závodníků a do cíle dojelo jen 38 z nich. (11:49:32)

51

Martin Bendik (SVK) jako poslední pojede v prvním kole. Nevede si vůbec dobře. Druhý mezičas a ztráta 3,67. Jeho deficit se postupně ještě navyšoval. V cíli je v čase 58,49 a se ztrátou 9,72.

50

Simon Breitfuss Kammerlander (BOL) se představí jako předposlední závodník. Na prvním mezičase by 29., pak se jeho čas ještě zhoršil a propadl se pořadím. Nakonec ani on do cíle nedojede, neboť chyboval.

49

Christoffer Faarup (DEN) projel prvním mezičasem se ztrátou 0,82. Pohyboval se okolo 37. místa. Na druhém mezičase chyboval a závod pro něj předčasně končí.

48

Mattia Casse (ITA) také nepředvedl dostatečně kvalitní jízdu. Končí na 35. místě s časem 54,30.

47

Andreas Romar (FIN) neměl dobrý rozjezd. Je z toho 28. místo na prvním mezičase. Postupně se propadl až na nepostupové pozice. Ačkoliv se v závěru snažil, na lepší než 32. místo to nebude.

46

Henrik von Appen (CHI) chyboval na první polovině trati a do cíle pochopitelně nedojede.

45

Jan Zabystřan (CZE) výborně zajel prostřední pasáž trati. Z 24. místa se dostal na 14. Nakonec v cíli ještě zabral a dojel 12.! Čas 51,35 a ztráta 2,58.

44

Tilen Debelak (SLO) nepředvedl dostatečně kvalitní jízdu. Čas 54,24 a ztráta 5,47. 32. místo.

43

Ondřej Berndt (CZE) měl pomalejší rozjezd, prvním mezičasem projel 21. Pak si své postavení o jedno místo vylepši. Druhou polovinu trati neprojel podle představ, propadl se na 25. místo. Čas 52,95 a ztráta 4,18.

42

Gilles Roulin (SUI) se pohybuje okolo čtyřiadvacátého místa průběžného pořadí. Třetím mezičasem projel jako sedmadvacátý. Nakonec je z toho 25. místo a čas 53,14.

41

Dominik Schwaiger (GER) se dostal do problémů, prvním mezičasem projel se ztrátou přes osm vteřin. Jeho čas není vůbec dobrý. V cíli je na 31. místě. Čas 1:00,56.

40

Maxence Muzaton (FRA) si drží osmnácté místo na prvních dvou mezičasech. Na třetím úseku se propadl o čtyři místa. V cíli je ovšem sedmnáctý.

39

Marko Vukićević (SRB). Ano on neměl dobrý rozjezd. Pohyboval se okolo sedmadvacátého místa. V cíli je v čase 53,82 a na 28. pozici-

38

Nils Allegre (FRA) měl velmi pomalý rozjezd. První mezičas projel jako 28. Svou pozici o jedno místo na třetím mezičase vylepšit. Dojel sedmadvacátý s časem 53,63 a ztrátou 4,86.

37

Sebastian Foss-Solevåg (NOR) byl na prvním mezičase jedenáctý, pak se jeho ztráta navýšila a byl 15. Nakonec je z toho 16. místo a čas 51,75.

36

Ivan Kuzněcov (RUS) měl průměrný start do závodu, na druhém mezičase upadl a rozšíří tak skupinu závodníků, kteří se do cíle nedostanou.

35

Alexander Köll (SWE) jede jako třicátý pátý. Na prvním mezičase byl třiadvacátý. Pak se na dalším úseku propadl o dvě místa. Je z toho 25. místo a čas 53,51.

34

Sandro Simonet (SUI) byl na prvním mezičase sedmý, pak se dostal na šesté místo. Druhá pasáž se mu nepovedla, je z toho osmé místo a čas 50,50, ztráta 1,73.