Mistrovství světa

Španělsko – Chorvatsko

19:23

konec (10:13)

17.01.2019, 20:30 • Olympiahalle (Mnichov) • Skupina B • Michal Hladký (@michalxhladky)

Tipsport: 1.82 7.74 2.59 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

Břevno zastavilo španělský pokus z pravého křídla! (19:23)

60

O kosmetickou úpravu skóre se postaral Šipić. (19:23)

58

Je rozhodnuto! Španělé jednoduše nemohou během dvou minut stáhnout třígólovou ztrátu! (19:22)

58

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Chorvatsko (Zlatko Horvat).
(19:22)

58

Vyloučení v týmu Španělsko (Eduardo Gurbindo). (19:21)

57

Gól vstřelil tým Španělsko (Raúl Entrerríos). (19:21)

57

Po dlouhé době se prosadili Chorvati. Jmenovitě to byl Mandić, který svůj tým přiblížil k dnešnímu překvapivému vítězství. (18:21)

56

V brejkové situaci si zkušeně pohlídal Solé, a tak jsou Španělé čtyři minuty před koncem na dostřel. (18:20)

55

Obrovské štěstí pro Chorvatsko! Španělský pivot z bezprostřední blízkosti napálil jen pravou tyč! (17:20)

54

Ariño si pěkně naběhl na přihrávku a z levé spojky úspěšně zakončil. (17:20)

51

Střela španělského házenkáře ze střední spojky orazítkovala břevno! (16:20)

46

Obraně balkánského týmu se podařilo vystihnout kombinaci soupeře a dostat se do rychlého brejku, jenž, poněkud nečekaně, nebyl zakončen rozvlněním sítě. (16:20)

46

Tohle vypadá pro Chorvaty velmi nadějně! Po zásahu Stepančiće je to již o čtyři branky, a to je krásné vedení! (16:20)

45

Jeden takový se odehrál před malou chvílí, když se prosadil poprvé v utkání Karačić. (16:19)

44

Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Španělsko (Ferran Solé).
(16:18)

42

(15:18)

41

Vzápětí se prosadil Sarmiento a snížil na rozdíl pouhých dvou branek. (15:17)

39

Musa se uvolnil na levé spojce a zkušeně celou akci zakončil. (14:17)

36

Rozhodně nelze říct, že střela Gurbindoa byla nechytatelná. Sego měl tak trochu smůlu, že mu míč prolétl mezi nohami. (13:15)

34

Španělský házenkář překonal Sega, jenže míč zastavila branková konstrukce! (12:15)

33

Gól vstřelil tým Chorvatsko (Luka Stepančić). (12:15)

33

Guardiola se trefil přes celé hřiště do odkryté brány. (12:14)

33

Pořádně to zadunělo poté, co se střela Horvata odrazila od tyče rovnou do brány. (11:14)

33

Jedna přihrávka přelstila hned dva hráče Chorvatska, díky čemuž měl Figueras spoustu času na zakončení. (11:13)

30

Z pravého křídla si připsal třetí branku v tomto utkání Solé. (10:13)

29

Dujshebaev prostřelil strážce chorvatské svatyně z levého křídla. (9:13)

28

Vyloučení v týmu Chorvatsko (Željko Musa). (8:13)

27

Musa je na pivotu k nezastavení. Zase to byl on, který dostal na této pozici spoustu prostoru a bez většího ostychu přesně zakončil. (8:13)

26

Po skoro desíti minutách jsme se dočkali gólu ze strany Španělska poté, co se poprvé prosadil Aguinagalde. (8:12)

26

Gól vstřelil tým Chorvatsko (Zlatko Horvat). (7:12)

25

Do horní poloviny brány se z pivota prosadil Musa. (7:11)

23

Gól vstřelil tým Chorvatsko (Željko Musa). (7:10)

22

Z rychlého protiútoku se prosadil Horvat, čehož chtějí využít jeho spoluhráči tím, že vyburcují své fanoušky. (7:9)

21

(7:8)

18

Netrvalo to dlouho a rozhodčí se shodli na tom, že by branka měla platit. (7:7)

18

Video rozhodne o tom, zda bude platit gól španělského reprezentanta! Ten vystřelil tak, že se míč odrazil od břevna na brankovou čáru. (6:7)

17

Entrerríos se ničeho nebál a vystřelil i přesto, že se před ním nacházeli dva připravení obránci soupeře. (6:7)

17

Gól vstřelil tým Chorvatsko (Zlatko Horvat). (5:7)

15

Jenže poté rozehrál nepřesně a daroval míč Španělům, kteří se zásluhou Fernándeze podruhé nemýlili. (5:6)

15

(4:6)

12

S Chorvaty to nevypadalo vůbec dobře, díky kombinaci na malém prostoru se však vzchopili a vybídli k zakončení Cindriće, jenž nabídku neodmítl. (4:5)

11

Duvnjakův pokus byl lehce tečován španělským hráčem, což možná stálo za tím, že střela lehce změnila trajektorii. (4:4)

10

Entrerríos si udělal prostor na střední spojce a prudkou střelou se trefil k levé tyči. (4:3)

8

Stepančić přijal skvělou přihrávku od svého spoluhráče, načež mu stačilo jen si vybrat, kam míč umístí. (3:3)

7

Žlutá karta pro tým Chorvatsko (Željko Musa). (3:2)

7

Střela chorvatského hráče se odrazila od pravé tyče! (3:2)

5

O branky není na začátku prvního poločasu rozhodně nouze. Nyní to byl Musa, jemuž se podařilo dopravit míč do brány soupeře z pivota. (3:2)

4

Solé využil chyby v kombinaci balkánského týmu a dostal se do samostatného úniku. (3:1)

3

S první střelou soupeře si chorvatský brankář poradil, na další pokus, jenž mě na svědomí Solé, už ale nestačil. (2:1)

3

Stepančić se s ničím nepáral a rovnou napálil kulatý nesmysl do levého horního rohu brány Španělska. (1:1)