3:4

po prodl. (1:0, 0:1, 2:2 - 0:1)

17.01.2019, 17:30 • Gascontro Aréna, Havířov • Nadstavba B • Tomáš Vlček

Ode mne je to pro dnešek vše, napočtenou u dalších přenosů. (19:47:35)
Tak nakonec si Berani odváží z Havířova dva body za výhru 4:3p., přestože dvě třetiny byli domácí jasně lepším týmem. Ale lepší výsledek je stálo neproměňování šancí. Těšit je může alespoň to, že ze stavu 1:3 dokázali srovnat v poslední minutě na 3:3.

62:31

Zlín právě vstřelil branku!
Hosté přesilovku těsně před jejím koncem využívají. LUKÁŠ CHLUDIL dostal přihrávku na levý kruh a jeho bomba skončila u vzdálenějsí tyče. Asistence Michal Šimášek a Jan Hoferek.

62:10

Frömel zaváží puk do havířovské třetiny.

61:20

AZ se osvobozuje.

60:35

Velká šance pro hosty. Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Moškoř.

60:15

Chludil se tlačil na brankovišti do zakončení, Zlatnický odolal.

60:01

Ve třetí třetině se nám hra srovnala a oba týmy se rozstřílely. Hosté nejprve šli do vedení 3:1, ale AZ stihl v závěru vyrovnat. O vítězi utkání tak musí rozhdnout prodloužení.

60:00

59:37

Havířov právě vstřelil branku!
AZ v power-play vyrovnává na 3:3. Szturc vyhrál buly na obránce Petra Kubíčka, jeho bombu Hamrla jen vyrazil a JAN MOŠKOŘ puk poslal po ledě do branky. Asistence Petr Kubíček a Gabriel Szturc.

59:32

Oddechový čas pro domácí.

59:32

Puk zašlápnut ve zlínské třetině. Hra přerušena.

59:03

AZ to zkouší bez brankáře.

58:15

Pavlačka táhl útok AZetu, ale jeho zakončení i následnou střelu Dobeše Hamrla vyráží.

57:45

Pískán icing Zlína.

57:27

Hamrla ukryl kotouč, hra přerušena.

57:05

Naopak hostům se chytře daří držet puk v pásmu Havířova.

56:31

AZ se snaží tlačit do útočné třetiny, ale moc se mu to nedaří.

55:45

Nábělek se dral do zakončení, ale byl zastaven.

54:42

Šindelek a Moškoř jsou za vzájemnou pranici na trestné, hrajeme 5 na 5.

54:16

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Moškoř – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Šindelek – 2+2 min, hrubost).

53:03

AZ rychle snižuje. Hned po vyhraném buly v útočné třetině pálil přesně po ledě k tyči KEVIN HORVÁTH a kotouč končí za Hamrlou. Asistence Denis Bárta a Gabriel Szturc.

52:42

Další zlínský gól po rychlé akci a hosté už vedou 3:1. Střelu Frömela Zlatnický jen vyrazil, ale na dorážku LUKÁŠE CHLUDILA užnedosáhl. Asistence Šimon Frömel.

52:35

Buly před Hamrlou.

51:03

A jsou to nakonec hosté, kdo strhává vedení na svou stranu. ŠTĚPÁN FRÖMEL dostal přihrávku na modrou za obránce, najel si do pásma a přesnou střelou do vzdálenější šibenice upravuje skóre na 1:2. Asistence: Matěj Mojžíš.

50:20

Ale i Zlatnický drží svůj tým, teď proti jedovaté střele Nábělka.

49:56

Hamrla dalším zákrokem potvrzuje, že dnes je velkou oporou svého týmu.

49:20

Na druhé straně musel Zlatnický být pozorný při střele Tomečka.

48:28

Teď na havířovské doslova zívala poloodkrytá zlínská branka, ale nikdo nedokázal zkrotit puk po křížné přihrávce.

47:55

Chludil je zpět ve hře, najel si do útočné třetiny s pukem, ale jeho střela byla sražena mimo.

46:50

Zlatnický teď střelu Hoferka od modré vůbec neviděl a snad ani neví jak ji vyrazil.

46:38

Havířovští nepřesní v rozehrávce, výsledkem je jejich icing.

45:48

Horváth s Szturcem řádně zatopili hostující obraně, ale branka z toho nakonec není.

44:48

Hraje se v rychlém tempu, hra se nyní přelévá ze strany na stranu.

43:30

Ramert tečoval nahozený kotouč těsně před Zlatnickým. Ten na poslední chvíli kotouč vyráží.
Na střídačku nakonec odjíždí sám, tak snad bude v pořádku.

42:43

Hostující Chludil zůstal ležet na ledě ve středním pásmu, hra přerušena.

42:05

Urbančík to zkusil po rychlém průniku z levé strany, ale nemířil přesně.

41:51

Icing AZetu.

41:33

Szturc se tlačil do zakončení na hostujícím brankovišti, ale bránil v práci Hamrlovi a tak rozhodčí hru přerušují.

40:01

Ve druhé třetině nejprve hosté vyrovnali a chvíli to vypadalo, že bude utkání vyrovnané. Jenže AZ opět převzal iniciativu a jen jeho střelecká nemohoucnost brání tomu, aby v utkání zase vedl.
Rozhodnout tak musí třetí třetina.

40:00

39:32

38:50

Další samostatný únik havířovskho hráče v oslabení. Moškoř, ale ještě hledal přihrávkou spoluhráče a nakonec z toho nic nebylo.

38:30

Szturc vypíchl hostům puk a sám ujížděl na Hamrlu, blafákem jej překonal, ale kotouč se zastavil v brankovišti, odkud jej zlínský bek uklidil do bezpečí.

38:10

Hosté kombinují v útočném pásmu.

37:32

První přesilovka pro hosty. Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Vojkůvka – 2 min., držení).

37:24

AZ je teď v náporu, hosté se jen brání.

36:37

Obránce Petr Kubíček to zkusil od modré, Hamrla má puk ve výstroji.

36:17

35:30

Na druhé straně další nadějná pozice havířovských, ale jejich střelám dnes chybí razance a přesnost.

34:52

Další zákrok havířovského gólmana přerušuje hru.

34:40

Hosté v útočném pásmu, Ramert si vybruslil od mantinelu do zaknčení, Zlatnický chytá.

34:03

33:51

33:33

Pavlačka se dostal dvakrát do zakončení, ale nebyl důrazný ani přesný.

32:38

Havířovští se sami vyhnali z útočného pásma, ale už jsou zase zpět.

32:22

Szturc se dostal po kombinaci do zakončení na pravém kruhu. Hamrla chytá.

31:51

Další přesilovka pro AZ. Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Nábělek – 2 min., pozdní dohrání).

31:33

Zlatnický ukryl pod lapačku střelu Tomečka, hra přerušena.

30:19

30:15

Frömel ujel domácí obraně, ale sám před Zlatnikým tentokrát střelou mezi betony neuspěl.

29:55

Hra je obnovena, AZ pokračuje v přesilovce a kombinuje v útočném pásmu.
Stále čekáme na ledaře, oba týmy momentálně krouží po ledové ploše.
Zlínská branka je opět mimo svou správnou pozici, na led jsou voláni ledaři k její úpravě.

29:34

Ofsajd AZetu.

29:03

Havířovští dostali sice kotouč do zlínské branky, ale rozhodčí Šutara gól neuznal, pro posunutí branky.

28:19

Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Sýkora – 2 min., podrážení).

27:45

Bílkovo nahození od modré, po teči jednoho z havířovských, nadělalo Hamrlovi hodně práce, ale zvládl to.

27:19

Hamrla je nyní hodně v permanenci, teď byl pozorný u své pravé tyčky, hra přerušena.

26:45

Velká šance AZetu. Rychlý průnik Moškoře však Hamrla pokryl, stejně jako následnou dorážku Dobeše.

26:20

Na druhé straně se dostal do zakončení Kráčalík, Zlatnický má puk v lapačce.

25:57

Icing hostů.

25:46

Horváth ve výborné pozici před zlínskou brankou míří nad!

25:09

Další Hamrlův zákrok po střele Petra Kubíčka od modré.

24:58

24:15

Další útok hostů, Chludil hledal spoluhráče před brankou, ale ten na kotouč těsně nedosáhl.

23:34

Hra už je mnohem vyrovnanější. Teď se dostal do zakončení Burian, Zlatnický našel puk v lapačce.

21:41

Hosté jeli 3 na 1, ale tentokrát Zlatnický střelu z levého kruhu spolehlivě vyrazil.

20:18

Druhá třetina začíná vyrovnávací brankou Beranů. Po buly ve vlastním pásmu poslal Šindelek dlouhou přihrávku o mantinel na najetého ŠIMONA FRÖMELA, ten přebruslil obránce a blafákem překonal mezi betony Zlatnického – 1:1. Asistence: Filip Šindelek.

20:01

V první třetině měl AZ velkou převahu, ale brankově se prosadil jen jednou a tak jsou zlínští stále ještě ve hře o body.
Druhá třetina začne v cca 18:13.

20:00

19:53

Poslední velmi dobrou šanci třetiny měl Horváth po objetí soupeřovy branky, ale Hamrlu nepropálil.

19:05

Pavlačka to zkusil z poza obránce, ten ale jeho pokus srazil mimo.

18:52

Lavička svůj střelecký pokus neumístil mezi tři tyče.

17:40

Hosté na chvíli na návštěvě v útočném pásmu, ale kromě střely z dálky mimo více nezahrozili.

16:40

Tak nakonec se havířovští ze svého velkého tlaku dočkali zaslouženého vedení., když MARTIN PAVLAČKA z pravé strany ani ne moc prudkou střelou prostřelil Hamrlu – 1:0. Asistence: Gabriel Szturc.

16:10

Buly před Zlatnickým.

15:35

Vojkůvka nahodil puk do brankoviště, kde se za ním tlačil Žák, Hamrla s vypětím všech sil odolal.

14:49

Puk letí ze zlínského pásma přes všechny čáry, ale icing to není.

14:12

Dobešova střela z pravého kruhu končí u Hamrly pod lapčkou.

13:35

Hosté se na chvíli, vyvezením kotouče, osvobozují z tlaku AZetu.

12:47

Hraje se v pásmu hostů, ale spíše u mantinelů.

11:30

Další skákavé nahození ze středního pásma, tentokrát od Bárty, teď musel řešit Hamrla.

10:49

Zlín se dostal po delší době s kotoučem na holi do útočného pásma, střelu Chludila Zlatnický chytá.

09:58

AZ prakticky nepůjčuje hostům puk, Petr Kubíček teď nahodil kotouč ze středního pásma, Hamrla jej s obtížemi odráží do bezpečí.

08:52

Pokus o rychlou akci Beranů zastavuje ofsajd.

08:26

Vojkůvka vyzkoušel pozornost Hamrly z velkého úhlu, ten puk tlumí v lapačce.

07:38

AZ se provinil přihrávkou rukou.

06:59

Havířovští jsou stále více na kotouči, teď se ale nedostali z rohu útočné třetiny do zakončení.

06:00

AZ po skončení přesilovky ještě zůstal v útočném pásmu a Horváth nebezpečně dorážel na brankovišti.

05:43

05:32

Zlín se osvobozuje a toto oslabení už asi ubrání.

05:12

Zmarzlakovo nahození od modré Hamrla jen vyrazil, ale pak svěle pokryl Moškořovu dorážku!