2:4
konec (1:0, 1:2, 0:2 - N 0:0 - 0:1)
17.01.2019, 18:00 • ČSOB Pojišťovna arena, Pardubice • Nadstavba B • Info o změnách stavu (Vojtěch Martinek (@mrtnkv))
HC Dynamo Pardubice – HC Vítkovice Ridera
2:4
konec (1:0, 1:2, 0:2 - N 0:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 5. Matuška (Kloz, Formánek), 26. Matuška (Herčík) – 28. Kotásek (Machů), 30. Petr (Krejsa), 56. Krejsa (Cubo), 60. Krejsa (Puchala), rozh. náj. Krejsa
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Dynamo Pardubice:
Borovička (Matěcha) – Vojtěch, Vašíček, Kubíček P., Tvrdík, Špinka, Hebek – Procházka, Paleček (A), Koudelka, Herčík (A), Kubíček J., Formánek, Kloz (C), Burda, Matuška, Pulpán, Štetka.
Náhradníci:
Trenér:
HC Vítkovice Ridera:
Bartošák (Münch) – Bystroň, Cubo, Machů (A), Kosina, Puchala, Veřmiřovský – Kotásek, Přibyl, Krejsa (C), Petr, Rajčan, Brada, Schauer, Macho, Melovský, Kubík.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kopeček – Bohuněk, Hájková.
Diváci:
1. třetina | ||||
04:15 | VIT | 2 | Brada, krosček | |
04:50 | PCE | 1:0 | Matuška (Kloz, Formánek) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:20 | PCE | 2 | Formánek, faul kolenem | |
24:27 | VIT | 2 | Machů, faul kolenem | |
25:27 | VIT | 2 | Kosina, podrážení | |
25:40 | PCE | 2:0 | Matuška (Herčík) | |
27:03 | PCE | 2 | Štetka, držení | |
VIT | 2 | Puchala, hrubost | ||
27:53 | VIT | 2:1 | Kotásek (Machů) | |
29:05 | VIT | 2:2 | Petr (Krejsa) | |
30:51 | VIT | 2+10 | Machů, zásah do hlavy nebo krku, odpyká Macho | |
34:49 | PCE | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Kubíček J. | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
48:33 | PCE | 2 | Kubíček J., podrážení | |
54:10 | VIT | 2 | Přibyl, hákování | |
55:34 | VIT | 2:3 | Krejsa (Cubo) | |
58:31 | PCE | 2 | Pulpán, držení | |
VIT | 2 | Kubík, držení | ||
59:25 | VIT | 2:4 | Krejsa (Puchala) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
63:10 | PCE | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Kubíček J. | |
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
VIT | 2:4 | Krejsa (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Vladivostok – Čerepovec 10:00 2:4
Chabarovsk – Jokerit • po s.n. (1:3) 10:30 4:5
Kunlun – Jaroslavl 12:30 1:5
Novosibirsk – Spartak Moskva • po prodl. 13:30 4:3
Barys – Ufa • po prodl. 14:30 1:0
Čeljabinsk – N.Novgorod 15:00 3:2
Nižněkamsk – Viťaz 17:00 1:2
Omsk – Soči 17:30 2:4
CSKA Moskva – Jekatěrinburg 17:30 3:0
Petrohrad – Dynamo Moskva 17:30 3:1
Riga – Magnitogorsk 18:30 0:2
Kobra – K. Vary 16:00 1:9
Žďár n/S – Mladá Boleslav 16:00 0:7
Liberec – Kladno • po prodl. 16:00 4:5
PZ Kladno – Chomutov 16:10 3:2
Tábor – Č. Budějovice 16:45 3:4
Plzeň – HC Litvínov 17:00 0:3
Havířov – Zlín • po prodl. 17:30 3:4
Sparta – Třemošná 17:30 5:1
Mountfield HK – Slavia 17:30 3:4
HK MD Šumperk – Vsetín 17:45 3:6
Pardubice – Vítkovice 18:00 2:4
Kometa Brno – Třinec 18:00 4:2
Olomouc – Warriors Brno 18:00 2:3
Havlíčkův Brod – Jihlava • po prodl. 18:15 2:1
Přerov – Technika Brno 18:50 6:1
Autorem vítězné branky je JOSEF KREJSA.
63:10
59:25
Autorem branky je JOSEF KREJSA. Asistence: Denis Puchala.
58:31
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Matěj Pulpán – 2 min., držení).
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Martin Kubík – 2 min., držení).
55:34
Autorem branky je JOSEF KREJSA. Asistence: Ondřej Cubo.
54:10
48:33
34:49
30:51
29:05
Autorem branky je DOMINIK PETR. Asistence: Josef Krejsa.
27:53
Autorem branky je ALEX KOTÁSEK. Asistence: Tomáš Machů.
27:03
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Pavol Štetka – 2 min., držení).
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Denis Puchala – 2 min., hrubost).
25:40
Autorem branky je JAN MATUŠKA. Asistence: Daniel Herčík.
25:27
24:27
20:20
04:50
Autorem branky je JAN MATUŠKA. Asistence: Matěj Kloz a František Formánek.
04:15