17.01.2019, 10:00 • Fetisov Arena • Jan Prošek

Tipsport: 2.2 4.16 2.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Československá stopa v zápas
Vojtěch Polák (VLD) 0+1, 2 střely, čas na ledě 11:24
Karel Kubát (VLD) 0+1, 2 střely, čas na ledě 17:24
Dominik Furch (CER) 28 střel, 26 zásahů, 2 góly (12:26:41)
Severstal Čerepovec díky velmi dobré hře ve druhé třetině vyhrává tento zápas 4:2. Hosté byli navíc velmi produktivní. Z 15 střel totiž vstřelil čtyři branky. Domácí z 28 střel jen dvě.

59:57

Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Geoffrey Kinrade – 2+2 min, hrubost + 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Alexandr Strelcov – 2+2 min, hrubost).

59:42

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Alexandr Ugolnikov – 2 min., sekání).

59:21

Už se pravděpodobně nic nestane.

59:06

Artur Karmaškov pálil nepřesně od modré čáry.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

56:20

Vladivostok kombinuje v útočném pásmu, ale nemůže se dostat do výraznější šance.

55:50

Sledujeme rychlý hokej, který se odehrává před domácí brankou.

55:31

Komerční přestávka.

54:41

Vladivostok špatně přihrával na modrou čáru, a tak musel Karel Kubát vyklidit útočné pásmo.

54:11

Čerepovec se nyní musí bránit tlaku soupeře.

54:00

Jurij Petrov pálil z ostré pozice, branku trefit nedokázal.

52:55

52:55 Sergej MONACHOV - 2:4

52:55

Čerepovec právě vstřelil branku!
Hostující celek krátce po oddechovém čase přidává další branku, prosazuje se SERGEJ MONACHOV. Krásný blafák a zakončení do horní části branky. Asistence: Vadim Kudako, Bogdan Jakimov.

52:41

Oddechový čas pro hosty.

52:30

Domácí celek se usadil v útočném pásmu. Jurij Petrov pálil od modré čáry, jeho rána byla nepřesné.

51:37

Zakázané uvolnění vrací hru před brankáře Furcha.

51:15

Nikita Serebrjakov musel ze své branky, aby rozehrál kotouč, a tak zamezil brejku soupeře. Situaci zvládl.

51:00

Vojtěch Polák byl před brankou, ale kotouč se k němu nedostal.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, jednobrankový náskok drží hosté.

49:18

48:36

Puk má hostující celek za svou brankou, do rozehrávky se zapojil také Dominik Furch.

48:09

Jurij Trubačjov hledal spoluhráče před brankou, přihrávka však byla nepřesná,

47:46

Přesilovku hraje hostující celek, kde kombinuje v útočném pásmu.

47:18

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Alexandr Strelcov – 2 min., podrážení).

46:26

46:26 Denis VICHAREV - 2:3

46:26

Admiral Vladivostok právě vstřelil branku!
Domácí celek se konečně dočkal snížení. Po krátké přihrávce Glazačeva zakončoval do odkryté části branky zcela volný DENIS VICHAREV. Asistence: Konstantin Glazačev a Kirill Voronin.

46:20

46:04

Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí sice hrají aktivně, ale mají problémy s trefováním brány.

44:34

Stěpan Zacharčuk byl vyhnaný až za svou branku, kde rozehrává a čeká na dostřídání spoluhráčů.

44:00

Vladivostok se nyní dostal do útočného pásma, kde kombinuje. Domácí obrana hraje na hranici pravidel, ale podařilo se jí čistě odebrat soupeři kotouč.

43:39

Vladimir Butuzov zkoušel před brankou tečovat kotouč, to se mu nepodařilo, a tak puk končí v moci českého brankáře ve službách Čerepovce.

43:18

Vasilij Strelcov zakončoval z dobré pozice mezi kruhy, jeho projektil zastavil brankář.

42:48

20-10, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Aktivnější je sice domácí celek, ale dal jen jeden gól.

42:25

Hraje se před hostující brankou, Dominik Furch musel být pozorný.

40:46

Sledujeme úvod třetí třetiny. Vladimir Butuzov byl volný před brankou, kotouč se k němu ale nedostal.

40:01

Dvě branky vstřelil hostující celek ve druhé třetině, díky čemuž vede 3:1 a z zisku dvou bodů z tohoto duelu má momentálně blíže.19:10, tak vypadá statistika střel.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:39

Ivan Zacharčuk individuálně sice projel až mezi kruhy, tam ale o kotouč přišel.

39:20

Severstal hraje aktivně v útočném pásmu. Alexander Konnov vybojoval kotouč, a tak se rychle pokouší přenést hru.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:33

Igor Geraskin byl volný před brankou, kotouč se k němu však nedostal.

38:16

Arturs Kulda napadal rozehrávku Admiralu, ale kotouč se mu získat nepodařilo.

37:30

Severstal má nyní optickou převahu, ale domácí obránci hrají zodpovědně.

37:16

Dominik Furch byl připravený a dokázal si poradit se střelou od modré čáry. Puk dobře viděl, a tak ho střela Butuzova nemohla překvapit.

35:23

Vadim Kudako zkoušel od své branky zrychlit hru a dlouhým pasem hledal spoluhráče. Ten na kotouč nedosáhl, a tak se píská icing.

34:18

Sledujeme nyní klidnější pasáž hry. Hostující celek rozehrává od své branky.

33:38

Po zakázaném uvolnění Admiralu se bude vhazovat před brankou Nikity Serebrjakova.

32:55

Vladimir Butuzov pálil sám před brankářem nad branku. Dominik Furch zasahovat nemusel.

32:33

Oddechový čas pro domácí.

32:33

32:33 Jegor BABENKO - 1:3

32:33

Další využitá přesilovka a hostující celek navyšuje své vedení. Tentokrát se po dobrém pasu spoluhráče přesnou těčí pod horní tyčku prosazuje JEGOR BABENKO.

32:05

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Kirill Voronin – 2 min., vysoká hůl).

30:40

Polovina přesilovky je pryč a Čerepovec se vůbec nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

29:24

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Karel Kubát – 2 min., vysoká hůl).

29:07

Anton Sizov pálil z kruhu, jeho ránu kryje brankář Nikita Serebrjakov. Buly před brankou Vladivostoku.

28:54

Arturs Kulda se musel vracet za svou branku, odkud rozehrává.

28:34

Mnoho šancí momentálně k vidění není, hra se přelévá ze strany na stranu. Aktivněji hrají domácí hráči.

26:46

Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.

25:12

Admiral se pokouší co nejrychleji vyrovnat, ale zatím se nemůže prosadit.

24:18

Hostující celek rozehrává od své branky, rychle se dostal do útočného pásma. Tam ovšem Sergej Monachov přišel o kotouč.

23:08

23:08 Jevgenij LAPENKOV - 1:2

23:08

Krásná akce a hostující celek jde podruhé v zápase do vedení. Na konci rychlé kombinace stál JEVGENIJ LAPENKOV. Jeho rána z ne ideální pozice ale zapadla do horní části branky. Asistence: Ivan Nikolišin.

22:30

Admiral hraje v úvodu druhé třetiny výrazně aktivněji, hostující celek se musí zejména bránit.

22:18

Dominik Furch musel být znovu pozorný.

21:42

Denis Vicharev využil dobré přihrávky spoluhráče do prostoru, vybruslil si před branku. Dominik Furch mu ale výrazně zmenšil střelecký úhel, a tak vypálit nedokázal.

21:15

Hostující celek se usadil v útočném pásmu. Igor Geraskin pálil z dobré pozice. Jeho projektil byl zblokovaný.

20:51

Jurij Kozlovskij se zkoušel rychle dostat do útočného pásma, ve střední třetině však o kotouč přišel.

20:01

Po první třetině platí vyrovnaný stav, aktivněji se prezentoval domácí celek, který v přesilovce dokázal srovnat.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině, akci vedou domácí.

18:40

Karel Kubát rozehrává od své branky a nikam se nežene.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:42

Jurij Kozlovskij pálil z dobré pozice, jeho rána byla před brankou zblokovaná.

17:06

17:06 Sergej KOŇKOV - 1:1

17:06

A je vyrovnáno. Domácím se podařilo rychle proměnit přesilovou hru. První střelu i dorážku Dominik Furch zastavil. Pak ale odražený kotouč získal SERGEJ KOŇKOV, který zakončoval do odkryté části branky. Asistence: Karel Kubát.

16:58

Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Ivan Glazkov – 2 min., podrážení).

16:25

Domácí mají ponechanou výhodu, hrají bez brankáře, následovat bude jejich přesilovka.

16:00

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, domácí celek stále prohrává o jednu branku, zatím Furcha překonat nedokázal.

15:38

Ivan Nikolišin dostal hru do útočného pásma, ale výraznější šanci si vypracovat nedokázal.

15:15

Sledujeme rychlý hokej, hraje se spíše ve středním pásmu, mnoho šancí k vidění není.

14:00

Dominik Furch musel být pozorný, aby mohl zastavit střelu Petrova. Jeho ránu s mezikruží vyrazil do rohu.

13:16

Kirill Ďjakov rozehrává od své branky, jeho pas na spoluhráče byl nepovedený, píská se icing.

12:06

Alexandr Černikov se sice dostal do útočného pásma, ale nic vymyslet nedokázal.

11:53

Hraje se velmi rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.

11:02

Admiral se nyní musí bránit tlaku soupeře, hosté hrají aktivněji. Bogdan Jakimov byl před brankou, ale i on se zapojil do souboje o kotouč.

10:55

Carter Ashton minul branku, následně neuspěl z dobré pozice Jegor Babenko.

10:33

Prakticky pět minut se nyní hraje bez přerušení, hraje se ze strany na stranu. Ke střelám se hráči nedostávají.

09:00

Jurij Petrov rozehrává od své branky.

08:40

Nyní se hraje ve středním pásmu a kotouč má pod kontrolou Admiral.

08:15

Hosté přesilovku jednak neproměnili, navíc si ani výraznější šanci nevypracovali. Měli velké problémy s přechodem do útočného pásma.

07:45

06:30

Přesilovku hraje hostující Severstal, který tak může navýšit své vedení. Zatím se mu to ale nedaří.

05:45

Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Alexander Konnov – 2 min., podrážení).

05:27

05:27 Carter ASHTON - 0:1

05:27

Hostující celek se postává do vedení, po rychlé kombinaci se střelou k tyčce prosazuje domácí obranou nepokrytý CARTER ASHTON. Asistence: Ivan Nikolišin.

04:50

Píská se zakázané uvolnění, Severstal špatně rozehrál.

04:24

Dominik Furch si poradil se střelou, kterou vyslal Alexandr Černikov. Buly před brankou Čerepovce.

02:47

Hra se přelévá ze strany na stranu.

02:13

Dominik Furch výborně podržel své spoluhráče, domácí měli velkou šanci, ale český brankář udržel puk na brankové čáře.

02:00

Vadim Kudako rozehrává od své branky, situaci zvládl.

01:37

Alexej Michnov se chtěl dostat do útočného pásma, ale při přechodu modré čáry mu kotouč sebral domácí hráč.

01:18

Mnoho šancí v úvodu zápasu k vidění není, domácí celek rozehrává od své branky.

00:59

Dominik Furch musel zasahovat, jeden ze soupeřů se dostal ke střele, byl to Alexandr Černikov.

00:46

Jevgenij Lapenkov to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se nedostal.

00:08

V poklidném tempu zápas začal.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Admiral Vladivostok: Serebrjakov (Krasotkin) – S. Zacharčuk, Ugolnikov, Miščenko, Kozlovskij, Ďjakov, Karmaškov, Tatalin, Kubát – Konnov, A. Strelcov, V. Strelcov – Černikov, J. Petrov, V. Butuzov – Glazačev, Vicharev, K. Voronin – V. Polák, Koňkov, Zajcev.

Severstal Čerepovec: Furch (Korobov) – Sizov, Kinrade, Lekomcev, Glazkov, Megalinskij, Chabarov, Kudako, A. Kulda – Monachov, Jakimov, Lapenkov – Trubačjov, Vovčenko, Geraskin – I. Zacharčuk, Kodola, Michnov – Ashton, Babenko, Nikolišin..
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Admiral Vladivostok a Severstal Čerepovec.

Admiral Vladivostok odehrál 47 zápasů s bilancí 10-3-5-29 a získal 31 bodů. V tabulce je na 13. pozici Východní konference. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si s Chabarovskem 3:1 a Helsinkami 4:1. Nestačil na Kunlun 3:4, Magnitogorsk 1:3 a na Jaroslavl 2:4.

Severstal Čerepovec odehrál 49 zápasů s bilancí 10-6-4-29 a získal 36 bodů. V tabulce Východní konference je na desáté pozici. Z posledních pěti zápasů Čerepovec vyhrál všechny. Poradil si s Bratislavou 2:0, Dinamem Riga 3:2 v prodloužení, Novoribirskem 5:4, Chabarovskem 3:2 v nájezdech a Kunlunem 4:1.

Poslední vzájemný zápas se odehrál 12. listopadu 2018 a Čerepovec vyhrál 2:1 v nájezdech. Loterii rozhodl pro domácí Trubačjov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.

2:4

Branky a nahrávky: 18. Koňkov (Kubát), 47. Vicharev (Glazačev, K. Voronin) – 6. Ashton (Nikolišin), 24. Lapenkov (Nikolišin), 33. Babenko, 53. Monachov (Kudako, Jakimov)

Rozhodčí: Belov, Naumov – Pavej. Viljugin

Diváci: 4 223

05:27 CER 0:1 Ashton (Nikolišin)
05:45 VLD 2 Konnov, podrážení
16:58 CER 2 Glazkov, podrážení
17:06 VLD 1:1 Koňkov (Kubát)
23:08 CER 1:2 Lapenkov (Nikolišin)
29:24 VLD 2 Kubát, vysoká hůl