4:3
konec (1:2, 2:0, 1:1)
17.01.2019, 01:30 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Jan Šlapáček (@Slapi1)
Tipsport: 3.15 3.89 2.06 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.15 - 3.89 - 2.06
Philadelphia Flyers – Boston Bruins
4:3
konec (1:2, 2:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 13. Lindblom (Giroux, Provorov), 26. Couturier (Voráček, Sanheim), 27. Couturier (Simmonds, Giroux), 56. Couturier (Lindblom, Provorov) – 5. Pastrňák (Krug, Marchand), 10. Cehlárik (DeBrusk, Krejčí), 59. Cehlárik (Marchand, Krug)
Karty:
Neproměněná penalta:
Philadelphia Flyers:
Hart (McKenna) – Sanheim, Provorov, MacDonald, Gostisbehere, Gudas, Hägg – Konecny, Giroux (C), J. van Riemsdyk – Voráček, Couturier (A), Lindblom – Simmonds (A), Patrick, Laughton – M. Raffl, Varone, Lehterä.
Náhradníci:
Trenér:
Boston Bruins:
Halák (T. Rask) – McAvoy, Chára (C), K. Miller, Grzelcyk, Carlo, Krug – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – DeBrusk, Krejčí, Cehlárik – Wagner, Acciari, Kuraly – Donato, Forsbacka-Karlsson, Heinen.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Pollock, Lambert – Amell, Gibbs
Diváci: 19 297
1. třetina | ||||
01:25 | BOS | 2 | Cehlárik, krosček | |
04:14 | PHI | 2 | Lehterä, podrážení | |
04:39 | BOS | 0:1 | Pastrňák (Krug, Marchand) | |
09:12 | BOS | 0:2 | Cehlárik (DeBrusk, Krejčí) | |
12:44 | PHI | 1:2 | Lindblom (Giroux, Provorov) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:32 | PHI | 2:2 | Couturier (Voráček, Sanheim) | |
26:10 | BOS | 2 | Bergeron, podrážení | |
26:47 | PHI | 3:2 | Couturier (Simmonds, Giroux) | |
36:48 | PHI | 5 | Lehterä, vražení na hrazení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:39 | PHI | 2 HL | příliš mnoho hráčů, odpyká Konecny | |
52:00 | PHI | 2 | Patrick, hákování | |
55:53 | PHI | 4:2 | Couturier (Lindblom, Provorov) | |
58:54 | BOS | 4:3 | Cehlárik (Marchand, Krug) | |
59:44 | BOS | 2 | Krejčí, nedovolené bránění | |
Konec |
Vladivostok – Čerepovec 10:00 2:4
Chabarovsk – Jokerit • po s.n. (1:3) 10:30 4:5
Kunlun – Jaroslavl 12:30 1:5
Novosibirsk – Spartak Moskva • po prodl. 13:30 4:3
Barys – Ufa • po prodl. 14:30 1:0
Čeljabinsk – N.Novgorod 15:00 3:2
Nižněkamsk – Viťaz 17:00 1:2
Omsk – Soči 17:30 2:4
CSKA Moskva – Jekatěrinburg 17:30 3:0
Petrohrad – Dynamo Moskva 17:30 3:1
Riga – Magnitogorsk 18:30 0:2
Kobra – K. Vary 16:00 1:9
Žďár n/S – Mladá Boleslav 16:00 0:7
Liberec – Kladno • po prodl. 16:00 4:5
PZ Kladno – Chomutov 16:10 3:2
Tábor – Č. Budějovice 16:45 3:4
Plzeň – HC Litvínov 17:00 0:3
Havířov – Zlín • po prodl. 17:30 3:4
Sparta – Třemošná 17:30 5:1
Mountfield HK – Slavia 17:30 3:4
HK MD Šumperk – Vsetín 17:45 3:6
Pardubice – Vítkovice 18:00 2:4
Kometa Brno – Třinec 18:00 4:2
Olomouc – Warriors Brno 18:00 2:3
Havlíčkův Brod – Jihlava • po prodl. 18:15 2:1
Přerov – Technika Brno 18:50 6:1
59:44
52:00
43:39
36:48
26:10
04:14
01:25