Petra Kvitová (8) – Irina Beguová

2:0 6:1, 6:3

16.01.2019, 08:28 • 1573 Arena, Melbourne (AUS) • 2. kolo • Filip Lefenda

Tipsport: 1.1 7.51 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je hotovo! Bencicová právě porazila Putincevovou 2:1 na sety a bude tak příští soupeřkou Petry Kvitové.

6:1; 6:3 - Petra Kvitová vítězí!

6:3

A hned první z nich přetavuje Kvitová dalším nechytatelným forhendem ve vítězství! Hra, set a zápas!

40-15

Beguová si otevřela servisem kurt a vydala se zakončit výměnu volejem na síť, míč ale unáhleně poslala za základní čáru. To potvrdilo i jestřábí oko. Kvitová má dva mečboly!

3:1

Kvitová získává po více než deseti minutách důležitý gem a potvrzuje brejk. Tečku udělala Češka za nejdelší hrou v utkání esem.

40-A

Kvitová si popošla k síti, poté ale zvolila špatnou stranu. Beguová reaguje úderem na tělo, Češka volej kazí.

40-A

Kvitová posílá do sítě křižný bekhend a musí tak čelit další brejkové hrozbě.

40-A

Kvitová tlačila forhend do rohu kurtu, míč ale tentokrát končí několik čísel v autu. Brejkbol pro rumunskou tenistku.

2:1

Nabíhaný forhend Kvitové hraný do růžku kurtu vrací Beguová pokusem o prohoz, míč ale těsně přistál v deblovém koridoru!

40-30

Po čtvrté dvojchybě Beguové má Kvitová brejkbol!

6:1

Beguová vrací druhé podání bekhendem do autu a to znamení, že z výhry v úvodním setu se po pouhých 26 minutách raduje Petra Kvitová.

40-15

Petra vykouzlila eso ven z dvorce a má dva setboly!

5:1

Kvitová se dostala do výměny, jež končí nečistě trefeným forhendem Beguové. Češka tak získává na příjmu i třetí gem a jde servírovat na zisk první sady.

40-30

Třetí míč v řadě pro českou lvici. Beguová vyhazuje forhend do zámezí a bude čelit další hrozbě ztráty podání.

4:1

0:0; 4:1 - Irina-Camelia Beguová

4:1

Beguová si popošla blíže k síti a forhendem do růžku, na který Kvitová nereagovala, snižuje na 4:1.

0-40

A další dvojchyba! Beguová má tři šance na to získat při servisu soupeřky svůj první gem v utkání.

4:0

Petra Kvitová hraje dělový forhend do rohu kurtu a vede po čtvrthodině utkání už 4:0!