2:4

po prodl. (2:2)

15.01.2019, 20:45 • Ewood Park, Blackburn • 3. kolo • Matěj Vítek

Tipsport: 2.44 3.25 2.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Máme za sebou dlouhé opakované utkání 3. kola FA Cupu mezi druholigovým Blackburnem Rovers a prvoligovým Newcastlem United. Hosté se dostali do dvoubrankového vedení, avšak domácí dokázali ještě v prvním poločase srovnat krok. Po změně stran gól k vidění nebyl, a tak podle pravidel FA Cupu následovalo prodloužení. To vyšlo hostům, kteří nejprve na konci prvního poločasu prodloužení dali gól na 3:2 a hned po začátku druhého poločasu přidali čtvrtý gól. Domácí se pak již na odpor nezmohli a po výhře 4:2 tak postupuje favorizovaný prvoligový celek. (23:22:34)

120+2

120+1

Ve vápně Newcastlu se srazili domácí Gragam a hostující Schär. Oba musí být ošetřovaní, ale zápas dohrají.

120+1

Nastavovat se bude jedna minuta.

120

Ještě to zkusil Bennett, gólman Woodman ale neměl s jeho střelou problémy a v pohodě zasáhl.

120

Teď už hostům postup určitě neunikne. Hraje se poslední minuta druhého poločasu prodloužení.

119

Bennett poslal k zemi drzouna Péreze a hosté samozřejmě nebudou pospíchat s rozehrávkou.

117

Zápas spěje do úplného finále. Domácí to zkoušeli po levé straně, avšak Bellova přihrávka byla zblokovaná.

115

Domácí nemají dostatek morálních sil na zvrat. Hosté mají balon ve své moci a navíc se dostávají i do šancí. Nyní musel znovu zasahovat David Raya a nakonec mohl být rád, že další dorážka Atsua byla hodně nepovedená.

115

Ke střele se dostal Joselu, avšak byl to pokus z ofsajdové pozice a vzrušení bylo zbytečné.

114

Hosté nyní kontrolují dvoubrankový náskok a nikam se již neženou. Určitě nebudou chtít dopustit, aby znovu, jako v prvním poločase, dvakrát inkasovali.

112

Domácí kopali v krátkém sledu dva rohové kopy, k přímému ohrožení brány se ale ani jednou nedostali.

110

Další velkou šanci hostů měl nyní Joselu, jenže jeho pohotové zakončení z malého vápna skvěle zastavil David Raya.

109

Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Matt Ritchie, přichází Christian Atsu.

109

Domácí teď musí hrát již totální vabank.

108

108. Ayoze PÉREZ - 2:4

108

Newcastle právě vstřelil branku!
A je patrně definitivně rozhodnuto! Ritchie vyslal do úniku AYOZE PÉREZE, který parádní ranou z úhlu propálil domácího gólmana – 2:4!

106

Začalo druhé prodloužení.

105+3

První prodloužení skončilo.

2:4

Branky: 33. Armstrong, 45. Lenihan – 1. Longstaff, 22. Roberts, 105+3. Joselu, 108. Pérez

Karty:   90+3. Fernández (NEW)

Blackburn Rovers: David Raya – Bennett, Nyambe, Lenihan, Bell – Reed (78. Dack), Travis, Smallwood (104. Rothwell), Armstrong (73. Nuttall) – Brereton (65. Conway), Graham.
Náhradníci: Leutwiller – Rothwell, Dack, Nuttall, Conway, Butterworth, Grayson.

Newcastle United: Woodman – Sterry, Fernández, Schär, Clark (46. Lascelles, 57. Hayden), Javi Manquillo – Ritchie (109 Atsu), Longstaff, Roberts (94. Pérez), Murphy – Joselu.
Náhradníci: Harker – Lascelles, Rondón, Hayden, Ayoze Pérez, Yedlin, Atsu.

Rozhodčí: Probert – Garratt, Halliday.

První zápas: Newcastle - Blackburn 1:1