15.01.2019, 01:11 • Kurt č. 22, Melbourne (AUS) • 1. kolo • Radek Štohl

Tipsport: 2.4 1.57 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:3; 3:6 - Ryan Harrison

3:6

Ryan Harrison poslední hru zápasu zakončil čistou hrou, Jiří Veselý na druhé kolo musí zapomenout. Harrisonovi stačil servis na kříž, Veselý z bekhendu returnoval do autu.

0-40

Tři mečboly v řadě. Jiří Veselý se dostal k výměně, měl šanci ukončit rozehru na síti, kde však předvedl volej do sítě.

0:2

Harrison si výrazně kráčí za postupem do druhého kola! Český tenista měl po většinu rozehry navrch, nedokázal však na síti zahrát razantní smeč, nebo uspět se svým volejem. Na závěr se Ryan Harrison dostal k síti, před kterou zahrál winner po lajně!

40-A

Ryan Harrison má po nevynucené chybě protihráče z bekhendu do sítě brejkbol!

5:7

0:2; 5:7 - Ryan Harrison

5:7

Konec druhého setu, Ryan Harrison ji získává v poměru Ryan Harrison 7:5! Veselého nyní stál úspěch ve fiftýnu tradiční zádrhel v utkání, kdy po servisu nezvládl míček soupeře za síť, který poslal do autu!

40-A

Třetí setbol v gemu, čtvrtý v setu! Do třetice to již českému hráči nevyšlo, při přechodu na síť byl prohozený po čáře!

15-40

Po velké hrubce přicházejí dva setboly v řadě! Tenisté se dostali k jedné z nejdelších výměn v zápase. Veselý se ji snažil zpestřit zkrácením hry, balónek však letěl příliš vysoko. Harrison míček doběhl a z pod kolen ho zahrál vítězně kros!

30-40

Bohužel nastává druhá varianta. Jiří Veselý od základní lajny zahrál balónek jenom do sítě a nabízí protihráči šanci na ukončení druhé sady!

0:6

0:1; 0:6 - Ryan Harrison

0:6

Ryan Harrison využívá první setbol a úvodní sadu získává za pouhých devatenáct minut! Veselý ji dovršil nevynucenou chybou do sítě!

30-40

Brejkbol, setbol! hráči se prodrali k nejdelší výměně zápasu, forhendovým úderem za základní lajnu ji ovšem ukončil Jiří Veselý!

0:2

Harrison získává první brejk utkání! Čech nevyužil tři možnosti na konec gemu, čehož využil protihráč, který zužitkoval první brejkbol. Veselý při něm zahrál snadný balónek ze středu dvorce jen do sítě!