konec (19:14)

14.01.2019, 20:30 • Skupina D • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.0 100.0 120.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (21:58:26)
Je konec! Švédsko zvládlo dnešní duel s Angolou a poráží afrického soupeře vysoko 37:19! V prvním poločase se Angola ještě docela držela a zaostávala jen o pět branek! Ve druhé půli už však africký celek přidal jen pět gólu a Švédsko s přehledem navýšilo svůj náskok. V závěru zcela dominovalo a jeho střelecký účet se zastavila na čísle 37!

Konec zápasu. (37:19)

60

V samotném závěru utkání si na pěknou přihrávku naběhl Sibo a uklidil íč do sítě. (37:19)

60

Zachrisson dostal přihrávku do úniku a střelou o zem přidal další gól. (37:18)

59

A. Nilsson setřásl hned tři obránce, kteří mu dýchali na záda a v pádu dokázal zavěsit. (36:18)

58

Nascimento se klamavým pohybem zbavil obránce a prostřelil brankáře. (35:18)

57

Jeppsson dostal přihrávku na levou stranu a dělovkou pod břevno přidal další zásah. (35:17)

56

Zachrisson se na druhé straně uvolnil na pravém křídle a obloučkem překonal vyběhnutého brankáře. (34:17)

55

Nascimento dostal přihrávku na levou stranu a zakončil přímo pod břevno. (33:17)

54

Náskok Švédska se stále navyšuje! Krásnou dělovkou ze sedmimetrového hodu se prosadil Tollbring. (33:16)

53

Naopak Švédům spadne do branky opravdu všechno! V pádu se z otočky prosadil Wanne. (32:16)

51

Angola se v útoku hodně trápí! Africký celek se znovu snažil zakončit, ale už nefunguje ani přesnost. (31:16)

50

Navíc přichází další zásah Švédska a deset minut před koncem zápasu máme zaděláno na pořádný debakl. (31:16)

49

Sebo se tlačil mezi dva obránce Švédska, jenže ti mu nedali prostor a připravili Angolu o míč. (30:16)

48

Švédové pokračují ve skvělém výkonu a přidávají třicátou branku! Jejím autorem je Andersson. (30:16)

48

Na druhé straně dostal prostor na středu Andersson a rychlým švihem překonal brankáře. (29:16)

47

Africký celek se usadil na polovině soupeře, dlouho si hledal prostor k zakončení, nicméně obrana Švédska hraje skvěle. (28:16)

46

Švédsko hraje ve velké pohodě! Zachrisson tentokrát zakončil svůj únik po pravém křídle. (28:16)

37:19

Švédsko: Thulin, Appelgren, Palicka – L. Nilsson, Andersson, Ekhdal du Rietz, Nielsen, A. Nilsson, Zachrisson, Arnesson, Gottfridsson, Lagergren, Jeppsson, Tollbring, Ekberg, Darj, Wanne.

Angola: Muachissengue, Gouveia – Quitongo, Teca, Hebo, Lopes, Pascoal, Maneco, Nascimento, Almeida, Tati, Chicola, Pedro, Lourenco, Ferreira, Sibo.