2. Futsal liga východ

FERRAM Opava – Tatran Baracuda Jakubčovice nad Odrou

4:4

konec (1:2)

13.01.2019, 17:30 • Opava, Sportovní hala u budovy ZŠ na ulici Mařádkové č. 15 • 13. kolo • René Černohorský

Přejeme hostům i rozhodčím příjemnou cestu domů a s Vámi ostatními opět příště na domácím utkání SK Ferram Opava. Mějte se... (19:14:36)
Každopádně zcela objektivně můžu říci, že domácí byli po celý zápas lepším týmem, neproměnili však spoustu šancí a lehce dostávali branky, poněvadž jejich obrana dnes velmi pokulhávala. Za velmi hrozivého stavu 1:4 se však totálně dali pouze na útočnou fázi, což vedlo k úspěchu a alespoň se jim podařilo srovnat na 4:4.
Emoce ještě teď jsou vidět všude kolem, hráči se dohadují mezi sebou i s rozhodčími, kteří pravděpodobně zcela nezvládli konec tohoto utkání
Po velmi dramatickém závěru plné hádek, faulů a nadávek zápas končí remízou 4:4.

39:55

Poslední šance opavských. Dlouhý nához Vaška na Pospěcha, ten sklepává míč, ale podle rozhodčího fauluje hostujícího obránce a jedná se o faul, po kterém bude následovat penalta proti domácím

39:29

Hosté šli rychle do protiútoku, jsou na polovině hřiště faulováni.

38:04

Opět domácí Binar v neskutečné šanci, střela, tyč a dobíhající Mičola nedokázal míč usměrnit do sítě

37:07

Binar střílí z velké vzdálenosti, ale velmi nebezpečně. Hostující brankář Tichánek vyráží na roh

36:27

Hosté jsou zaskočeni a zase se pouze brání

36:14

Nákop před bránu hostí, hlavičkuje domácí Žurek, vedle...

35:33

Po delší době se hostující tým dostává na dostřel domácí "kasy", ale míč míří vedle

35:10

Bravurní hra Opavy, hosté neví, co mají hrát....

34:26

Mičola vybojoval míč, nahrává na Krčmaříka, ten posouvá na Pospěcha a opavský kapitán bombou z bezprostřední blízkosti vyrovnává. 4:4

34:26

Opava právě vstřelila branku!
Autorem branky je POSPĚCH. Asistence: Krčmařík.

34:20

Opava je při chuti, stále útočí a dobývá branku hostí

33:29

Opava nabírá na obrátkách. Ihned se zmocnila míče, Mičola nachází před bránu hostí Rubého a ten skóruje a snižuje na 3:4

33:29

Autorem branky je RUBÝ. Asistence: Mičola.

33:04

Konečně se opavští dočkali. Pospěch naznačil střelu, přihrál Mičolovi a ten do zcela odkryté brány dává gól. 2:4

33:04

Autorem branky je MIČOLA. Asistence: Pospěch.

32:50

Pospěch sám před gólmanem, opět si vylámal zuby

32:21

Žurkovo tvrdé bodlo zblokováno

31:49

V šanci se ocitá domácí Pospěch, hned na to i domácí Žurek, ale opět skvělý zákrok hostujícího brankáře Tichánka

30:10

Co na to napsat? Hostující tým se po dlouhých minutách sevření dostal do půli domácího mužstva a po rychlé narážečce střílí Hrubý branku. Stav utkání 4:1 pro Baracudu Jakubčovice

30:10

Jakubčovice právě vstřelily branku!
Autorem branky je HRUBÝ. Asistence: Kunc.

30:05

Hosté se konečně dostávají se sevření

29:14

Stále stejná písnička. Domácí se snaží ohrozit hostující bránu, Jakubčovice se pouze brání a balón odkopávají

27:13

Teď to na palubovce vře. Množství hádek jak mezi hráči navzájem, tak i s rozhodčími

26:00

Neskutečné. Domácí hrají, hosté střílí branky. Po rychlém protiútoku se opět tváří v tvář domácímu brankáři Vaškovi ocitají dva hostující hráči. Hrubý nahrává na Schreiera a ten překonává domácího gólmana. Stav utkání 1:3

26:00

Autorem branky je SCHREIER. Asistence: Hrubý.

23:10

Domácí přitiskli hostující na jejich půlku, ale veškeré pokusy vyrovnat se míjí účinkem

22:20

Opět ze vzdálenosti 10 metrů přímý kop domácích, tentokrát rozehrává Rubý a opět míč tečován. Nyní na roh

20:45

Špatná rozehrávka, protiútok hostů, dalekonosná střela, kterou domácí Vašek likviduje

20:20

Domácí jdou do útoku, roh

20:01

...už se čeká jenom na rozhodčí...
Na palubovce jsou již domácí borci a právě přicházejí i hosté
Máme za sebou první dějství dnešního utkání. Ač byli domácí opticky lepší, měli více ze hry, častěji se snažili ohrozit branku hostů, přesto si do kabiny odnášejí poločasovou prohru 2:1. Takže uvidíme, jak se vzchopí a zda dokážou nepříjemný výsledek zvrátit...

20:00

19:28

Závěr prvního poločasu se nese v poklidném duchu

18:49

Nedáš, dostaneš. Když se nepodařilo domácímu Pospěchovi překonat brankáře hostí, tak následoval rychlý protiútok a po přihrávce Molnára se zcela sám ocitl před domácí svatyní Vavroš. A ten nedal domácímu brankáři Vaškovi šanci a míč protlačil za jeho záda

18:49

Autorem branky je VAVROŠ. Asistence: Molnár.

18:05

Míč je opět v držení domácích, kteří pomalu rozvíjejí útok

17:45

Jedovka z nohy domácího Krčmaříka je zblokována a do útoku jdou hosté

16:51

Hosté vyrovnávají. K míči se na půli dostal Kunc a jak na zlatém podnosu připravil přihrávkou míč Tomáši Murinovi. Ten již lehce přeloboval padajícího domácího brankáře Vaška. Stav utkání 1:1

16:51

Autorem branky je MURIN. Asistence: Kunc.

16:40

Opět lze konstatovat řadu nepřesností v přihrávkách na obou stranách a hra se odehrává uprostřed palubovky

15:40

Teď se naopak o střelu pokusil hostující David Molnár, ale míč je sražen na roh

14:50

O navýšení skóre se pokouší Mičola po přihrávce Majewského, ale hostující brankář Tichánek je pozorný

13:58

Při protiútoku ztrácí míč Binar, hosté jdou ve dvou na domácího Vaška, ale ten skokem zachycuje přihrávající míč

12:55

Hosté se snaží vyrovnat, jsou na dostřel domácí brány, ale bomba Chalupy jde vedle

12:04

Opava se ujímá vedení. Z půli hřiště nahrává doprava Rubý na Žurka, ten naráží před bránu na Mičolu a jeho střela končí u tyče překvapeného Tichánka. Stav utkání 1:0

12:04

Autorem branky je MIČOLA. Asistence: Žurek.

11:02

Naopak se míče zmocňují hosté, Molnár jde sám na Vaška, ale míří vedle

10:49

Útočí Opava

10:40

Po dlouhatánské době se dostávají na dostřel brány i hosté z Jakubčovic, brankář Vašek jejich pokus chytá pádem pod nohy jejich útočníka

09:55

Hosté mají problémy s čísly na dresech, mají je nalepené a ty padají...