2:4
konec (1:2, 1:0, 0:2)
12.01.2019, 17:00 • Na Stuchlíkovci 982,Orlová Lutyně • 31. kolo • Info o změnách stavu (Dalibor Wilder)
Tipsport: 3.18 4.8 1.7 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.18 - 4.8 - 1.7
MSK Orlová – HC Tábor
2:4
konec (1:2, 1:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 1. Ballner (Šmíd), 38. Šmíd (Štěpánek) – 13. Prášek (Březina), 18. Zayml (Blažek), 45. Kadilák, 52. ZAYML
Karty:
Neproměněná penalta:
MSK Orlová:
Svoboda (Ovčaři) – Janiczek, Szturc, Kropka, Šendera, Ballner, Smrčka, Teplanský, Šmíd, Jančar, Kovařík, Klíma, Tvrdík, Brodek, Achmetjanov (C), Hovsepyan
Náhradníci:
Trenér:
HC Tábor:
Kolář (Novák) – Adam, Skočovský, Černý, Bouška, Raiterman, Pechánek, Kadilák, Škrdleta, Blažek (C), Březina, Pípal, Jelínek, Zayml, Drda, Prasek, Sladkovský
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Markovský – Rychlý, Vengřín.
Diváci:
1. třetina | ||||
00:31 | ORL | 1:0 | Ballner (Šmíd) | |
05:07 | ORL | 2 | Brodek, krosček | |
07:38 | TAB | 2 | Škrdleta, vysoká hůl | |
11:59 | ORL | 2 | Ballner, podrážení | |
12:50 | TAB | 1:1 | Prášek (Březina) | |
Po 1. třetině | ||||
17:21 | TAB | 1:2 | Zayml (Blažek) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:48 | TAB | 2 | Škrdleta, podrážení | |
24:36 | ORL | TH | příliš mnoho hráčů, odpyká Raiterman | |
37:45 | ORL | 2:2 | Šmíd (Štěpánek) | |
39:16 | TAB | 2 | Sladkovský, nesportovní chování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:01 | ORL | -Ovčaři +Svoboda (Střídání) | ||
42:35 | TAB | 2 | Jelínek, hákování | |
44:56 | TAB | 2:3 | Kadilák | |
47:30 | TAB | 2 | Bouška, sekání | |
50:26 | ORL | 2 | Kropka, nedovolené bránění | |
50:26 | ORL | 2 | Kropka | |
51:36 | TAB | 2:4 | ZAYML | |
Konec |
Havířov – Chomutov 11:00 3:1
Mountfield HK – Kladno 12:00 2:0
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav • po prodl. 12:00 3:2
Olomouc – K. Vary 12:00 3:6
Vítkovice – HC Litvínov 12:00 5:3
Třinec – Plzeň 12:00 2:0
Vsetín – Liberec 12:00 4:6
Kometa Brno – Slavia • po s.n. (3:1) 12:30 5:4
Sparta – Salzburg • po prodl. 13:00 3:4
Přerov – Jihlava 16:00 2:4
Pardubice – Č. Budějovice 16:00 6:3
Jihlava – Tábor 11:30 4:0
Zlín – Kometa Brno 12:00 4:1
Vítkovice – Havířov 12:00 7:2
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 12:00 1:4
Warriors Brno – Vsetín 12:00 1:7
Technika Brno – HK MD Šumperk 12:00 5:2
Kladno – Mountfield HK 12:00 5:2
Slavia – Plzeň 12:00 1:5
Č. Budějovice – Žďár n/S • po s.n. (1:0) 12:30 5:4
Třemošná – Kobra 12:45 2:5
Třinec – Pardubice 13:00 5:4
K. Vary – PZ Kladno 13:00 3:5
Olomouc – Přerov • po prodl. 15:00 1:2
Sparta – Chomutov 16:00 2:1
51:36
Autorem branky je PATRIK ZAYML.
44:56
Autorem branky je ŠTĚPÁN KADILÁK.
37:45
Autorem branky je JAN ŠMÍD. Asistence: Radim Štěpánek.
17:21
Autorem branky je PATRIK ZAYML. Asistence: David Blažek.
12:50
Autorem branky je LUKÁŠ PRÁŠEK. Asistence: Jan Březina.
00:31
Autorem branky je DAVID BALLNER. Asistence: Jan Šmíd.