konec (0:0)

09.01.2019, 21:05 • Parc des Princes, Paříž • Čtvrtfinále • Jan Prošek

Tipsport: 1.08 12.7 25.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Do další fáze poháru jde Guingamp a Paris Saint-Germain končí. (23:07:53)
Absolutně nečekaná záležitost se přihodila v tomto zápase. Hostující celek nejprve neproměnil pokutový kop, Thuram neuspěl. Pak poslal Neymar domácí do vedení, to běžela 63. minuta. Jenže pak to přišlo. 81. minuta, další penalta pro hosty a tentokrát už proměněná byla. NGbakoto uspěl. Už už to vypadalo na pokutové kopy, jenže jeden z domácích hráčů v nastaveném čase fauloval. Penalta číslo tři pro Guingamp a Thuram odčinil své předchozí zaváhání. S obrovskou klikou prostřelil gólmana, a tak mohli hosté slavit. Zklamání na straně Neymara a spol. je obrovské. Mám takový pocit, že dlouhou dobu nebudou moci přijít rozhodčímu Bastienovi na jméno.
Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 10:2. Rohy: 8:1.

90+7

90+6

Žlutou kartu dostává Verratti (Paris Saint-Germain FC).
Žlutou kartu dostává Cavani (Paris Saint-Germain FC).
Žlutou kartu dostává Neymar (Paris Saint-Germain FC).

Všichni dostávají karty za protesty proti výroku rozhodčího.

90+6

Domácí se nyní domáhali pokutového kopu za faul, sudí nechává hru plynout.

90+5

Silva měl obrovskou šanci, obrana si poradila za cenu rohového kopu.

90+4

Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Coco, přichází Rodelin.

90+3

90+3. Marcus THURAM - 1:2

90+3

Guingamp právě vstřelil branku!
Hosté vedou 2:1! Domácí brankář sice vystihl směr střely, ale MARCUS THURAM vypálil dost důrazně, a tak se míč i přes zásah brankáře dostal do brány.

90+2

90+2. Penaltový zákrok.

90+2

Zdá se, že hostující celek bude mít k dispozici další pokutový kop.

90+1

Pět minut uvidíme přidaných ke druhému poločasu.

90

Probíhá poslední řádná minuta poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

87

Do další střelecké pozice se dostal brazilský fotbalista ve službách PSG, není znovu minul bránu.

87

Neymarova tvrdá rána končí nad brankou, rozehrávat bude Johnsson.

86

Silva a Neymar kombinovali před brankou soupeře, ale nedokázali se dostat do střelecké pozice.

85

Fanoušci domácích neustále fandí a ženou své oblíbence za vyrovnáním. Jenže obrana Guingampu hraje zodpovědně.

83

Domácí Paris Saint-Germain se vrátilo k aktivní hře na útočné polovině soupeře a pokouší se co nejrychleji získat vedení zpět.

81

81. N'GBAKOTO - 1:1

81

S přehledem hostující celek proměnil pokutový kop a je vyrovnáno.Míč poslal k tyčce N'GBAKOTO.

79

79. Penaltový zákrok.

79

Bernat fauloval soupeře v pokutovém území, zdá se, že uvidíme pokutový kop.

77

Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí celek vede po zásluze o jednu branku a chce tento duel dovést do vítězného konce.

75

Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Draxler, přichází Alves.
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Blas, přichází Didot.

74

Neymar se pokoušel propracovat před branku, ale jeho akci zastavila obrana.

73

Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Mendy, přichází N'Gbakoto.

70

Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, domácí celek hraje aktivně Mbappé centroval před branku, obrana byla pozorná. Je z toho rohový kop.

69

Guingamp se vůbec poslední minuty nemůže vymanit z tlaku soupeře, domácí hrají velmi aktivně. Silva autorem dalšího zajímavého stříleného centru.

68

Paris Saint-Germain kombinuje na polovině hrací plochy, snaží se přidat další branku. Hostující obrana musí být pozorná.

65

Domácí celek sice neproměnil pokutový kop, ale dokázal se prosadit. Na stadionu je hned veseleji.

63

63. NEYMAR - 1:0

63

Paris Saint-Germain právě vstřelilo branku!
Tentokrát to už vyšlo a domácí se dostávají do vedení. Na výborně centr spoluhráče si vyskočil NEYMAR. Jeho hlavička na vzdálenější tyč zapadla přesně do brány.

61

61. Penalta

61

Yeni Atito N'Gbakoto (EA Guingamp) neproměňuje pokutový kop. Domácí hráč vůbec netrefil branku.

59

59. Penaltový zákrok.

59

Blas byl faulovaný v pokutovém území, klasický šlapák. Uvidíme pokutový kop.

57

Neymar velmi dobře vypálil, ale jeho rána ze střední vzdálenosti končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.

55

Jeden z domácích hráčů. Neymar to byl, hlavičkoval před brankou Míč ale končí výrazně mimo branku. Johnsson bude vykopávat.

52

Hraje se nyní spíše na polovině hrací plochy, mnoho šancí k vidění není, domácí ale mají výrazně častěji míč pod kontrolou.

50

Domácí celek i v úvodu druhého poločasu pokračuje v aktivní hře a fotbalisté Guingampu se musí bránit.

49

Neymar to vzal na sebe, jeho rána byla zdí velmi dobře zblokovaná.

48

Hostující celek tak tak zastavil další šanci soupeře, domácí ale budou rozehrávat z dobré pozice.

47

Cavani se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho rána byla snadnou prací pro brankáře Johnssona.

46

Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Di Maria, přichází Cavani.
Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Marquihos, přichází Verratti.

46

Domácí fotbalisté jsou v prvním poločase jednoznačně aktivnější, ale na výraznější šanci v tomto mači čekáme. Neviděli jsme zatím ani střelu mířící do branky.

45+3

45

Mbappé se nechává ošetřit na hrací ploše. Míří k němu lékaři.

45

Mnoho šancí momentálně už k vidění není, v poklidném tempu se dohrává úvodní pětačtyřicetiminutovka.

43

Následoval rohový kop, po které zakončoval se sedmičkou hrající Mbappé, ale jeho projektil nebyl vůbec povedený a míč má gólman.

42

Neymar velmi dobře centroval před branku, tam byl Di Maria.

40

Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, domácí fotbalisté mají jednoznačnou převahu. Na střelu na branku však čekáme.

39

Di Maria, Drexler a Johnsson. Tak vypadala nyní cesta míče před bránou hostujícího klubu.

38

Hostující celek je sice prakticky od úvodních minut pod tlakem, ale zatím hraje obrana EA dobře, takže domácí na výraznější šanci čekají.

36

Kehrer rozehrává na spoluhráče, domácí bleskově přes střed hrací plochy došli do útoku.

34

Guingamp se musí bránit tlaku soupeře, Draxler mohl zakončovat, ale rozhodl se pro přihrávku, což nebylo dobré řešení.

32

Mnoho šancí momentálně k vidění není, ani jeden celek se nikam nežene.

30

Phiri měl jednu z mála šancí hostujícího celku, ale jeho hlavička byla hodně nepřesná. Brankář Areola ani zasahovat nemusel.

28

Di Maria se dostal do střelecké pozice, jeho rána ze střední vzdálenosti ovšem minula branku.

27

Obrázek hry je stále stejný, domácí fotbalisté hrají aktivněji, drží míč pod kontrolou a snaží se něco vymyslet v útoku.

25

Neymar oslovil přihrávkou spoluhráče, ale následný pas byl hodně nepřesný. I tak ale domácí klub zůstal u míče.

24

Mbappé to zkoušel individuálně, ale střetl se se soupeřem. Kerbrat odnesl střet výrazně hůře než domácí hráč.

22

Neymar velmi dobrým centrem oslovil Diabyho, jenže ten však na blaón nedosáhl.

21

Domácí fotbalisté drží výrazně častěji míč, jsou nastěhovaní na útočné polovině a za hlasitě podpory z hlediště se pokouší něco vymyslet.

19

Diaby hledal spoluhráče před brankou, jeho střílená přihrávka nebyla přesná.

18

Silva a Bernat rozehrávají na své obranné polovině, rychle dostali míč na půlku a následně na soupeřovu část.

17

Johnsson rychle rozehrál, a tak se hosté mohli pokoušet o založené akce. Jenže jeden z domácích beků si pomohl nedovoleně.

16

Paris Saint-Germain měl k dispozici rohový kop. Neymarův centr získal hostující brankář.

14

Domácí rozehrávají volný kop z dobré pozice. Nějakých pětadvacet metrů. Neymarova střela byla zdí tečovaná na rohový kop.

12

Meunier vedl bleskovou akci svého celku. Následná rána byla zblokovaná na rohový kop.

10

Deset minut hry je pryč, nyní byl Neymar faulovaný soupeřem, a tak bude rozehrávat domácí celek.

8

Johnsson si připravil míč ta, aby jej co nejlépe mohl uvést do hry. Výkop zamířil až na polovinu soupeře. Tam ale míč získala domácí obrana, Silva otáčí směr hry.

5

Úvod zápasu ukázal, že favoritem je podle předpokladů domácí celek a hosté budou muset hrát hodně defenzivně.

4

Paris Saint-Germain kombinuje na útočné polovině a pokouší se něco vymyslet. Neymar centroval před branku, ale obrana si dokázala poradit.

3

Po nepřesné domácí akci rozehrává hostující brankář Johnsson.

1

Domácí hrají v modrém, hosté pak oblékli bílé dresy. Utkání začalo.

1

Paris Saint-Germain FC: Areola – Kehrer, Silva, Bernat – Meunier, Marquinhos, Draxler, Diaby – Di Maria, Neymar, Mbappé
Náhradníci: Cibois – Alves, Cavani, Choupo-Moting, Nkunku,Nsoki, Verratti

EA Guingamp: Johnsson – Rebocho, Traore, Eboa Eboa, Kerbrat – Phiri, Blas – Coco, Deaux, Thuram – Mendy
Náhradníci: Caillard – Didot, Larsson, NGbakoto, Rodelin, Roux, Tabanou.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzského ligového poháru. V tomto zápase proti sobě nastoupí Paris Saint-Germain FC a EA Guingamp.

Paris Saint-Germain FC v minulém kole, osmifinále hrálo proti Orleans. PSG se dostalo v závěru prvního poločasu do vedení, trefil se Cavani. Pak se hra vyrovnala a domácím se podařilo vyrovnat, prosadil Lopy. Fotbalisté z Paříže pak zlepšili hru a hnali se za vedoucím gólem. Trefil přišel deset minut před koncem, zápas rozhodl Diaby, který tři minuty před tím přišel na trávník

EA Guingamp v osmifinále hrálo na půdě soupeře, cestovalo do Nice. Utkání v řádné hrací době branku nepřineslo, a tak musely rozhodnout pokutové kopy. V nich rozhodl o výhře EA Eboa, který proměnil jako druhý a na jeho gól soupeř neodpověděl.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.