1:1

po penal. (8:7) (0:1)

09.01.2019, 18:45 • Stade Louis-II, Monaco • Čtvrtfinále • Jan Prošek

Tipsport: 3.27 3.53 2.12 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Byl to velmi dramatický zápas, v základní hrací době jsme viděli dvě branky, a tak došlo na penalty. V nich se řada dostala i na brankáře coby střelce. Koubek neproměnil, jeho protějšek ano, a tak vyhrává Monaco. (21:17:32)
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 10:10. Střely mimo: 7:6. Rohy: 5:5.

BADIASHILE

11. série 8:7

Badiashile proměňuje. V souboji brankářů uspěl Badiashile, který proměnil pokutový kop a rozhodl o postupu domácích.

KOUBEK

11. série 7:7

Koubek neproměňuje. Došlo i na brankáře a Tomáš Koubek minul branku.

10. série 7:7

Henrichs proměňuje. Gólman si vybral špatnou stranu.

10. série 6:7

Traore proměňuje. Ujala se rána k tyčce.

9. série 6:6

Serrano proměňuje. Koubek se snažil, ale na míč nemohl dosáhnout.

9. série 5:6

Mexer proměňuje. I on se rozhodl pro střelu do horní části branky a rozhodně nemusí litovat.

8. série 5:5

Rony LOPES proměňuje. Dlouhý rozeběh a rána do středu branky. 5:5 a pokračujeme.

8. série 4:5

Bourigeaud proměňuje. Rána pod horní tyčku se ujala a znovu jsou hosté ve výhodě.

7. série 4:4

Diop proměňuje. Poslal zdravici Antonínu Panenkovi.

7. série 3:4

Saar svůj pokus proměnil a hosté jsou nyní ve výrazně lepší pozici.

6. série 3:3

Pokud dá, tak je konec. Jenže gólmana Koubka neprostřelil.

Da SILVA neproměňuje. Skvěle ho vychytal brankář Monaca.

5. série 3:3

Glik neproměňuje. Skvěle zasáhl Koubek, byl připravený u tyčky.

Zeffane neproměňuje.

4. série 3:3

Isidor proměňuje. Koubek se natahoval, ale na míč nedosáhl, přesně zakončení k tyčce.

4. série 2:3

Andre proměňuje. Krásná rána pod břevno.

3. série 2:2

Bennasser proměňuje. Poslal brankáře na levou stranu, doprava kopl míč.

3. série 1:2

Arfa neproměňuje. Střela do střelu branky nebylo nejvhodnější řešení.

2. série 1:2

Tielemans neproměňuje. Pálil do středu branky, Koubek byl připravený.

Grenier proměňuje. Zkušeně poslal míč k tyčce.

1. série 1:1

Pele proměňuje. S přehledem poslal míč do horní části branky.

1. série 0:1

Niang proměňuje. Ze svého pohledu poslal míč na pravou stranu.

Střílení penalt začíná.
Vzhledem k tomu,že zápas skončil remízou, budou bez prodloužení následovat pokutové kopy.

90+5

Druhý poločas skončil.

90+5

Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Badiashile, přichází Pele.

90+4

Rohový kop pro hostující celek. Domácí defenziva si dokázala poradit zkušeně.

90+3

Domácí fotbalisté se nyní nastěhovali na polovinu soupeře. Naldo centroval před branku, obrana si dokázala poradit.

90+2

Hraje se hodně takticky, na výraznější šanci v závěru zápasu zatím čekáme.

90+1

Čtyři minuty se budou nastavovat. Pokud v nich nepadne branka, uvidíme prodloužení.

89

Monaco se nyní nastěhovalo na útočnou polovinu kde kombinuje a pokouší se rozhodnout tento duel.

88

Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Bensebaini, přichází Zeffene.

87

Glik využil situace, vyskočil si na centr od praporku, jeho hlavička byla hodně nepřesná.

86

Hráče obou klubů nyní svazuje taktika a dost možná také síla okamžiku. Je totiž jasné, že kro vstřelí branku, s největší pravděpodobností postoupí.

85

Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Sylla, přichází Isidor.

84

Badiashile byl připravený a centr před branku snadno ukryl do rukavic.

81

Monaco se pokouší bleskově přenést hru, Rony Lopes na dlouhý pas spoluhráče však nedosáhl.

80

Rennes hraje v posledních minutých hodně aktivně, kombinuje na útočné polovině, jenže do šancí se nemůže dostat.

78

Mexer centroval před branku, ale jeho spoluhráč si pomohl nedovoleným zákrokem, uvidíme tak jen odkop od branky.

75

Ze zajímavé pozice rozehrával domácí celek volný kop. Glik hlavičkoval hodně nepřesně. Rozehrávat budou hosté od svého brankáře.

74

Žlutou kartu dostává Bensebaini (Stade Rennes FC).

74

Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Faivre, přichází Diop.

73

Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Siebatcheu, přichází Niang.

71

Centr se snesl před branku, ale hlavička z pokutového území postrádala přesnost.

70

Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, nyní mají hosté převahu a vybojovali rohový kop.

68

Sledujeme klidnější pasáž hry, jakoby oba celky šetřily své síly až na závěrečné minuty.

66

Glik vyslal dlouhým centrem spoluhráče do šance, ten však nedokázal přesněji vypálit.

64

Hostující celek se dostal do zakončení, Bourigeaud pálil hodně nepřesně.

63

Souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy, zatím ale na výraznější šanci po vyrovnávající brance čekáme.

61

Rennes to zkoušel přihrávkou před branku, Mexer byl však obsazený.

60

Půlhodina hry zbývá do konce zápasu, sledujeme dramatický duel, ve kterém platí bezbrankový stav. Vyhrát a postoupit může jen jeden tým.

59

Rennes dostalo hru na polovinu hrací plochy, kde kombinuje. Domácím se následný tlak nepodařilo proměnit.

58

Domácí fotbalisté jsou za svou trpělivou hru odměněni brankou na 1:1. Nyní mají k výhře a postupu oba kluby stejně daleko.

54

54. Rony LOPES - 1:1

54

Monaco právě vstřelilo branku!
Po rychlé akci domácí celek srovnává stav zápasu na 1:1. Serrano výborně centroval před branku, a pak snadno míč k tyčce usměrnil RONY LOPES.

50

Žlutou kartu dostává Tielemans (AS Monaco FC).

49

Koubek rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop na útočnou polovinu. Jeho spoluhráči se do rychlé střelecké pozice nedostali.

48

Serrano to zkoušel z velké dálky. Jeho rána byla hodně nepřesná.

47

Začal druhý poločas a domácí celek má před sebou nesnadný úkol. Musí se pokusit při nejmenším o vyrovnání.

46

Zdá se, že ani jeden trenér neudělal změnu v sestavě.

46

Úvodní poločas mnoho šancí nenabídl. Aktivnější jsou sice domácí fotbalisté, ale vede Rennes. Jedinou branku dosavadního průběhu vstřelil Bourigeaud.

45+1

45+1

Koubek rozehrává od své branky.

45+1

Jedna minuta se bude nastavovat.

44

Glik hledal spoluhráče v předbrankovém prostoru, ale jeho přihrávka byla obranou Rennes zblokovaná.

43

Hostující celek měl k dispozici rohový kop. Nakrátko rozehraný. Akce pokračovala dál a ránou z první to zkoušel Saar. Jeho projektil byl hodně nedovolený.

41

Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, domácí celek hraje nyní stabilněji na útočné polovině, ale Koubek se střelami mnoho práce nemá.

39

Domácí celek se dostal ke střele z velké dálky. Rony Lopes, majitel žluté karty, se rozhodl pro ránu z velké dálky. Málem trefil branku.

38

Traore dnes velmi aktivní, se znovu dostal do dobré pozice pro centr před branku, ale na poslední chvíli mu míč vzal soupeř.

37

Sarr to zkoušel individuálně, domácí obrana ho zastavila na hranici pravidel. Sudí nechává hru plynout dál.

36

Kromě branky hostujícího celku a střely Sylly jsme v tomto zápase zatím výraznějších momentů vice neviděli. Fanoušci na stadionu se nemohou hrou příliš bavit.

34

Koubek rozehrává od své branky, výkop se mu vůbec nepovedl, a tak mohou hrát domácí.

32

Z ničeho nic přišla domácí šance, Sylla se dostal do střelecké pozice a jeho rána z dobré pozice končí mimo branku. Kousek zasahovat nemusel.

32

Hostující celek se dostal do vedení, nyní se musí snažit domácí o vyrovnání.

30

30. Benjamin BOURIGEAUD - 0:1

30

Rennes právě vstřelilo branku!
Hosté rozehrávali volný kop. Míč získal Hatem Ben Arfa, ten pořádně zamotal hlavy soupeřům, a pak krásně přihrál na zcela volného BENJAMINA BOURIGEAUDA. Ten si několika rychlými kroky vylepšil střeleckou pozici a trefil se přesně.

29

Žlutou kartu dostává Serrano (AS Monaco FC).

26

Mnoho šancí zatím tento zápas nenabízí, sledujeme klidnější pasáž hry. Balon pod kontrolou mají nyní domácí.

24

Žlutou kartu dostává Rony Lopes (AS Monaco FC).

24

Da Silva v souboji utrpěl nějaké zranění, žádá si lékaře.

22

Rennes rozehrává na své polovině, do kombinace se zapojil také brankář. Traore centroval před branku, kam byl Bourigeaud. Ten se k míči však nedostal.

20

Dvacet minut hry je pryč. Výraznější šanci jsme zatím neviděli.

18

Sylla se jako první hráč dostal k výraznější šanci. Jeho rána z hranice vápna byla nepřesná. Koubek rozehrává.

18

Ben Arfa vybojoval balon, a tak se směr hry otáčí. Jenže krátce za půlkou o něj přišel.

17

Domácí fotbalisté nyní kombinují na polovině soupeře, ale mají velké problémy s přechodem do finální fáze.

15

Hostující gólman Koubek uklidnil hru, bude rozehrávat od své branky a nikam se nežene.

14

Monaco se nyní postupnou akcí dostalo na útočnou polovinu, kde se pokouší něco vymyslet. Rony Lopez zakončoval, jeho rána byla zblokovaná.

12

Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy, domácí se pokouší hrát středem hrací plochy. Tuto cestu k brance ale mají domácí beci velmi dobře pokrytou.

11

Rennes se dostalo na polovinu soupeře. Traore vedl akci, jeho spoluhráči sice nedokázali zakončit.

10

Koubek rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, ale Siebatcheau se k míči nedostal.

8

Serrano vybojoval pro své spoluhráče autové vhazování, ale pak rychlé přenesení hry nebylo povedené, a tak hraje obrana Rennesu.

7

Monaco se snad poprvé dostalo stabilněji na útočnou polovinu, nicméně do zakončení se domácí klub nedostal. Dobře zapracoval Traore.

5

Da Silva a Mexer kombinují na polovině hrací plochy a hledají cestu, jak se dostat do dostřel brance.

4

Saar se svými spoluhráči kombinuje na útočné polovině, ale Rennes se zatím nemůže propracovat do výraznějších šancí.

2

Hostující celek vybojoval autové vhazování na útočné polovině. Badiashile předchozí střelu dokázal zlikvidovat.

1

V poklidném tempu zápas začíná, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat na polovinu soupeře.

1

Zdravím všechny fanynky a fanoušky francouzského ligového poháru. V tomto zápase proti sobě nastoupí AS Monaco FC a Stade Rennes FC.

AS Monaco FC v osmifininále hrálo pro Lorientu. Hrálo se v Monaku a domácí fotbalisté dokázali svého soka porazit nejtěsnějším možným rozdílem. Biancone rozhodl dvacet minut před koncem zápasu o tom, že AS Monaco FC postoupí do čtvrtfinále.

Stade Rennes FC hrálo v osmifinále pro Nantes. Hosté z Nantes se dostali díky brance Majjeda z kraje druhé části do vedení. Domácí pak dvakrát skórovali a zcela otočili skóre. Nejprve vyrovnal Mexer, a pak v 89. minutě rozjásal domácí fanoušky Da Silva.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.