09.01.2019, 17:00 • Hazza bin Zayed Stadium, Al Ain • Skupina E • Michal Raška

Tipsport: 1.69 3.5 5.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:54:06)
Držení míče: 70 % : 30 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 3:2. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 13:16.
Je konec. V tomto zápase nakonec zvítězil Katar nad Libanonem 2:0. Ve 37. minutě po rohovém kopu hosté totiž vstřelili gól a radovali se společně s náhradníky, ovšem rozhodčí Ma Ning foukl do píšťalky a rozhodl, že branka ze zatím nezjištěného důvodu platit nebude. V 65. minutě šel Katar do vedení, když se do míče z přímého kopu opřel Hisham. V 79. minutě zvýšil náskok Abdulla.

90+5

90+4

Nyní se ještě srazili dva hráči a je tak potřeba dalšího ošetření.

90+2

Libanon sice je u míče, ale hosté už ví, že tento zápas nezvrátí.

90

Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89

Chouchi to nakonec zkusil rovnou na bránu, ale Chalil si s tímto pokusem poradil.

88

Katar nyní získal přímý kop, ovšem ten je z velké dálky a tak to na přímou střelu pravděpodobně nebude.

87

Ismail se dopustil faulu na levé straně.

85

Střídání v týmu Katar: ze hřiště odchází Al Hajdos, přichází Ahmed Alaaeldin.

84

Střídání v týmu Libanon: ze hřiště odchází Jounaidi, přichází Haidar M..

81

Domácí jsou opět u míče ve středu hrací plochy.

79

79. Almoez ABDULLA - 2:0

79

Katar právě vstřelil branku!
A je to 2:0 pro domácí a pravděpodobně je o vítězi rozhodnuto! Hatem se dostal ke střele uvnitř vápna, kterou Chalil vyrazil, ale pouze proti noze ALMOEZE ABDULLY, který neměl problém dorazit balón do prázdné brány.

78

Katar drží balón na své polovině a nijak rychle se dopředu nežene.

76

Střídání v týmu Libanon: ze hřiště odchází Michel F., přichází Ajass.

74

Dumari si skvěle poradil s domácím hráčem, který se snažil dostat do vápna po pravé straně.

72

Střídání v týmu Libanon: ze hřiště odchází Michel A., přichází Matar.

71

Katar nyní získal rohový kop z levé strany a může se tak pokusit o druhou vstřelenou branku.

69

Ovšem domácí si s centrem lehce poradili, ale hosté budou mít k dispozici také autové vhazování.

67

Nyní byl hostující hráč zfaulován a Libanon získal volný kop.

65

65. Bassam HISHAM - 1:0

65

Domácí jdou do vedení! K přímému kopu se postavil BASSAM HISHAM, který perfektní střelou přes zeď nedal brankáři Chalilovi šanci! Katar tak vede 1:0!

64

Katar nyní získal přímý kop z dobré pozice a Maatouk ještě uviděl žlutou kartu.

62

Střídání v týmu Katar: ze hřiště odchází Abdulkarim, přichází Hassan.

60

Ani po hodině hry jsme se nedočkali žádné střely na branku!

59

Hosté se sice dostali dopředu, ale nic vážnějšího z toho nebylo.

57

Katar se dopustil faulu na polovině Libanonu, který je zatím ve druhém poločase lepším týmem.

56

Střídání v týmu Katar: ze hřiště odchází Boudiaf, přichází Hatem.

52

Rozhodčí ovšem ještě musí uklidnit hráče uvnitř vápna, kteří se tam začali trochu požduchovat.

50

El-Helwe se snažil něco vymyslet ve vápnu a získal tak rohový kop z pravé strany.

48

Libanon se dostal po levé straně dopředu a získal autové vhazování.

46

Druhý poločas začne přibližně v 18:02
První poločas je u konce a nedočkali jsme se takřka ničeho, až na neuznanou branku Libanonu, která ale byla hodně sporná a pravděpodobně měla být uznána. Ve 37. minutě po rohovém kopu hosté totiž vstřelili gól a radovali se společně s náhradníky, ovšem rozhodčí Ma Ning foukl do píšťalky a rozhodl, že branka ze zatím nezjištěného důvodu platit nebude. Doufejme, že tento zápas není nijak ovlivněn mocnějšími lidmi.

45+1

45

Přihrávka domácích, která směřovala do vápna nakonec nic vážnějšího nepřinesla a míč skončil u brankáře Chalila.

43

Roh domácích ale nic nepřinesl a stále jsme se tak nedočkali žádné střely na branku.

41

Katar se vydal dopředu a získal první rohový kop v dnešním zápase.

39

Libanon získal další rohový kop a může se tak dostat do vedení.

37

37. Neuznaný gól Libanonu.

37

Libanon už se radoval z branky, kterou vstřelil hostující hráč po rohovém kopu, ale ta z nějakého důvodu neplatí! Pravděpodobně šlo o faul, ovšem ten kde rozhodčí Ning Ma viděl, těžko říct.

36

Ovšem centr byl hodně přetažený, ale nakonec Libanon získal další rohový kop.

35

Libanon nyní získal rohový kop z levé strany a doufejme, že se po půl hodině něčeho dočkáme.

33

Na hrací ploše už jsou také lékaři a nuda pokračuje.

32

Tentokrát pro změnu leží El-Helwe a zápas je znovu na malou chvíli přerušen.

30

Hostující hráč potřebuje ošetření od lékařů a hra je tak přerušena.

28

Aktuální držení míče je 77%:23%.

26

Pas domácích z pravé strany na levou skončil jen v zámezí a Libanon získal autové vhazování.

25

Tato standardní situace Kataru ale nic velkého nenabídla.

24

A máme tady první žlutou kartu, kterou uviděl Michel.

21

Ovšem střela domácího hráče byla zblokována zdí a Libanon tak bude u míče.

19

Katar získal přímý kop a může tak poprvé vystřelit na hostující svatyni.

15

Zatím jsme se nedočkali žádné střely a stále se hraje především ve středu hrací plochy.

12

Posléze se Libanon dopustil nedovoleného zákroku.

10

Domácí takřka nepouští soupeře k míči, ale samí ho drží jen na své polovině.

8

Hostující hráč se dopustil faulu ve středu hrací plochy a Katar tak má opět balón.

6

Zatím toho není moc k vidění. Míč mají stále domácí, kteří se snaží někudy projít.

4

Domácí sice jsou u balónu, ale kombinace středem hrací plochy se zatím moc nedaří.

3

Katar je v dnešním zápase favoritem a taky to tak od začátku utkání vypadá.

1

Katar se sice dostal dopředu, ale nebylo z toho nic velkého.

1

Katar: Al Sheeb – Correia, Salman, Al Rawi – Madibo, Chouchi, Boudiaf, Abdulkarim Salem – Al Haydos (C), Akram Afif – Abdulla
Náhradníci: Albakari Ahmed, Hassan – Ahmed Alaaeldin, Hatem, Ali Afif, Al Hajri, Al Muhaza, Fathy, Hamid Ismaeil, Hassan, Chalid, Moustafa

Libanon: Chalil – Ismail, Oumari, Michel – Hamam, Faour, Michel, Jounaidi – Maatouk (C), Jradi – El-Helwe
Náhradníci: Matar – Ataja, Ajass, El Zen, Haidar A., Haidar M., Chaito, Chaitou, Mansour, Matar, Taktouk, Zain Tahhan

Rozhodčí: Ning Ma – Yi Cao, Weiming Huo.
Libanon

Hosté se dnes budou snažit domácí tým překvapit a eventuálně získat cenné body do tabulky. I když ještě před nedávnem měli hráči Libanonu šňůru šestnácti neprohraných utkaní v řadě, tak nyní se jim nedaří. V posledních pěti zápasech nevystřelili ani branku a vůbec se jim nedařilo. Dnes mají před sebou další obtížné utkání, ve kterém se budou snažit prolomit nepříznivé statistiky z posledních klání.
Katar

Domácí Katar je dnes favoritem, což dokazují sázkové kanceláře, jenž vypisují na tento zápas kurzy 1,69 a 5,50. Fotbalisté Kataru v posledních dvou utkáních podlehli Íránu a Alžírsku, ovšem před těmito porážkami se domácím vcelku dařilo. Dnes bude Katar týmem, který by měl vyhrát a připsat si první body do tabulky v asijském poháru, což ale určitě nebude jednoduché!
Dobrý den všem fanouškům kopané! Dnes budeme společně sledovat utkání asijského poháru mezi Katarem a Libanonem!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.