26:26

konec (13:10)

08.01.2019, 17:00 • Cheb • Martin Jindra

To je z dnešního přenosu vše, děkuji vám za jeho sledování a přeji příjemný zbytek úterního večera. Budu se těšit u dalších přenosů. (18:34:21)
Tak tohle je argentinské vyrovnání doslova za pět minut dvanáct. Přestože jsme ještě pět minut před koncem vedli o pět branek, tak dnešní zápas končí remízou. Tu Argentině vystřelil ze sedmimetrového hodu v poslední sekundě zápasu jeden z bratrů Simonetů.

České mužstvo ale odehrálo dobrý zápas a proti účastníkovi lednového mistrovství světa získalo cenný výsledek. Navíc do zápasu zasáhli nováčci a méně zkušení hráči, pro které bude závěr dnešního utkání jistě cennou zkušeností do dalších házenkářských bojů v jejich kariérách.

Konec zápasu. (26:26)

60

Sebastian Simonet zařizuje pro svůj tým remízu, protože se mu podařilo Mrkvu prostřelit. (26:26)

60

Při střelbě tam byl ale faul, následuje sedmimetrový hod. (26:25)

60

Galie deset sekund před koncem další fantastický zákrok a zachraňuje náš tým! (26:25)

60

Dobře držíme míč v útoku, Piroch ale branku nedal. (26:25)

59

Pizarro propálil Galiu z křídla a závěr dnešního zápasu tak bude drama! (26:25)

59

Vyloučení v týmu Česko (Petrovský). (26:24)

59

Škvařil trefuje jen střed branky a Schulz chytá. (26:24)

58

Sebastian Simonet dává svoji první branku a napodobuje tak svého úspěšnějšího bratra. (26:24)

57

57. Zákrok Galii

57

Tohle je Martin Galia jak ho známe! Tváří v tvář si počkal na Baronetta a vychutnal si ho v samostatném úniku krásným zákrokem! (26:23)

57

Oba brankáři předvedli velmi dobré zákroky a náš tým jde znovu do útoku. (26:23)

56

Čtyři minuty do konce zápasu a Češi uklidňují momentálně celkem zběsilé tempo zápasu. (26:23)