Uniqa extraliga mužů

VK Dukla Liberec – Volejbal Brno

3:0

konec (25:13, 26:24, 25:19)

07.01.2019, 17:00 • Sportovní hala Dukla Liberec • 15. kolo • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 1.18 4.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

Liberecká Dukla poráží v domácím prostředí brněnský tým jasně 3:0 a posouvá se v extraligové tabulce na druhou pozici!

Úvodní set byl vyrovnaný jen do osmého bodu, poté se Liberec odpoutal ve skóre a svůj náskok navýšil až na konečných dvanáct bodů. To druhý set nabídl vyrovnanou bitvu až do samotného závěru. Svěřenci Michala Nekoly sice vedli i o čtyři body, ale se ke slovu dostal hostující tým. Brňané mělo dokonce k dispozici tři setboly, ale při servisu Jana Štokra dokázal domácí tým otočit téměř ztracené dějství. Také třetí set byl dlouho vyrovnaný, ale postupem času se dostali domácí opět do dostatečného vedení a Brno už se v samém závěru nedokázalo vyhecovat k obratu. (18:24:50)

25:19

Třetí set skončil.

25:19

Je konec! Jako poslední se ukázal na podání Petr Šulista. Liberecký smečař ukončil zápas esem o pásku.

24:19

Čtyři mečboly pro Liberec! Luboš Pospíchal zatlačil servisem, ale Hukel na první přes trefil pouze blok Veselého.

23:19

Adam Provazník se dostává do hry na úkor Ondřeje Bouly. Biernatův servis našel pouze těsný aut za koncovou čárou.

23:18

Další bod pro domácí. Handlíř přihrál jen nad pásku a Boula se dostal při nahrávce na polovinu soupeře.

22:18

Ani oddechový čas Brnu nepomáhá. Po servisu Mateusze Biernata chyboval na přihrávce Handlíř a Okošanovič ze záklonu trefil jen blok.

21:18

Tříbodové vedení Liberce je zpět. Po nahrávce Bouly smečoval do bloku Okošanovič, poté se dostal k útoku Veselý, který byl ze středu sítě přesný. Oddechový čas pro Brno.

20:18

Handlíř na podání. Štokr byl opět ubráněn Boulou, bodovku Brna však zazdil smečí do bloku Hrazdira.

19:18

Tadeáš Handlíř na podání. Štokr byl ubráněn v poli a poté chyboval na síti Šulista.

19:17

Libor Leikep pokračuje na servisu. Teď už se ale radují hosté po útoku Okošanoviče.

19:16

Tříbodové vedení pro libereckou Duklu. Již devatenáctý bod zařídil pro domácí chybou z pipu Hrazdira.

18:16

Ondřej Boula je na podání. Domácí tým nebyl přesný v útoku, ale nabídnutou bodovku poslal do bloku Okošanovič.

17:16

Libor Leikep na podání. Hosté se prosazují po bleskové kombinaci Bouly s Handlířem.

17:15

A znovu to je o dva body. Hukela nahradil na podání Licek. Tentokrát se ale bodově neprosadil, naopak úspěšný je o dlouhé rozehře Grut.

16:15

Brno se ale rozhodně nevzdává. Weber skvěle přihrál podání Štokra a poté vytloukl blok Handlíř.

16:14

Ale Liberečtí si drží potřebné vedení o dva body. Hrazdirův servis přihrál s přehledem Grut. Bodovku Handlíře zastavil blok Liberce.