1:0

konec (1:0)

07.01.2019, 20:55 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Matěj Vítek

Tipsport: 1.38 4.48 8.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je tu konec zápasu francouzského poháru mezi domácí Lille OSC a hostujícím FC Sochaux. Domácí potvrdili roli favorita a bez větších problémů vyhráli 1:0, když jedinou branku zápasu vstřelil v prvním poločase Luis Araujo. Domácí byli i ve druhém poločase lepším týmem a na zasloužený postup se ani moc nenadřeli.. (22:49:21)

90+3

90+3

Po centru do vápna sice někdo z hostů padle ve vápně a hlasitě vykřikl, penalta se ale nepíská. Následně se do balonu opřel M'Bakata, balon poslal ale hodně mimo.

90+3

Tak je tu ještě rohový kop pro Sochaux.

90+3

Hosté mají čas na poslední akci. Budou to mít ale velmi těžké.

90+2

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Luiz Araujo, přichází Gabriel Dos Santos.

90+1

Nastavovat se budou tři minuty.

90

Začala poslední minuta normální hrací doby. Domácí mají balon a nikam se neženou.

88

88. Gól Pepeho neplatil kvůli ofsajdu

88

Celik postal do vápna centr na nabíhajícího Pepeho, který dokázal dopravit balon do brány. Gól ale neplatí, protože Pepe byl v evidentním ofsajdu.

87

Pepe poslal míč na Bambu, jeho rána byla ale zblokovaná.

86

Nyní se právě domácí dostali k protiútoku a tvrdě střílející Pepe zaměstnal gólmana Ati-Zigiho.

86

Hosté to ještě zkoušejí, avšak především v defenzivě za sebou nechávají velká okénka.

84

Pokus o útočný výpad hostů skončil ofsajdem, ve kterém byl Archimède.

82

Domácí fotbalisté zatím hraji v závěru přesně tak, jak potřebují. Drží balon na polovině soupeře.

80

Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Adama Soumaoro, přichází Edgar Ié.

79

79. Pepe poslal míč jen do brankáře

79

Po pravé straně vnikl do vápna Pepe, jeho ránu ale dokázal gólman Ati-Zigi vyrazit.