3:2

po prodl. (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)

07.01.2019, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • 43. kolo • Helena Hegeďová

Tipsport: 1.45 5.4 4.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

O vítězi dnešního duelu muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém byli lepší domácí. Do svých šancí se dostávali hlavně díky vyloučení Kverky v první minutě nastaveného času, branku ale vstřelili až po jeho návratu. Autorem vítězné branky, a zároveň dvougólovým střelcem dnešního utkání a nejlepším hráčem na straně Vsetína, je Luboš Rob. Na druhé straně si cenu pro nejlepšího hráče odnesl střelec druhé vyrovnávací branky Martin Procházka.
Ode mě je to pro dnešek vše a ze vsetínského Lapače Vám přeji příjemný zbytek dne. (20:02:40)

63:12

63:12 Luboš ROB - 3:2

63:12

Vsetín právě vstřelil branku!
LUBOŠ ROB se prosazuje podruhé v zápase a tentokrát svou brankou rozhoduje o vítězství Vsetína. Valaši využili zaváhání ve střídání Slavie, a tak mohl Pechanec obejít hráče soupeře a nahrát na Roba, který měl opět před sebou prázdnou bránu a znovu se nemýlil. Asistence: Antonín Pechanec.

62:57

Valaši se drží v pásmu, ale jejich střely míří buď mimo nebo je zastaví hráči pražského týmu.

62:14

62:08

Teper s Rácem si několikrát vyměnili kotouč na modré čáře a druhý jmenovaný z pravé strany vypálil. Střela je zblokována.

61:22

Vsetínská kombinace vypadala nadějně a domácí hokejisté se dostávali i ke střelám. Nyní ale hosté vyhazují a s rychlou rozehrávkou pomáhá Šelepněv.

60:44

Kotouč putoval přes Roba a Slováčka až k Jonákovi, který od modré vystřelil. Jeho střela se otřela o lapačku Růžičky, který toho moc neviděl, a končí za brankou.

60:16

Slavia je hned se svým prvním pokusem o vyhození úspěšná.

60:14

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Jaromír Kverka – 2 min., sekání).

60:01

Ve třetí třetině se po kombinaci do prázdné brány prosadili jako první domácí. Neuběhla ale ani minuta a do nechráněné branky se trefovali taky hosté. Jeden vstřelený gól na každé straně během třetí dvacetiminutovky značí, že na Lapači je stav stále vyrovnán. Za výsledku 2:2 se tedy bude na Vsetíně prodlužovat.

60:00

59:40

Valaši se dostali ke kotouči a přemýšleli o útočném výpadu. Nakonec se ve středním pásmu zastavili a pouze vyhazují za branku Slavie.

59:31

Šagátovo tvrdé nahození na vsetínskou branku z nulového úhlu kryje Šelepněv.

59:13

Vsetínští opět vyhazují. Oba týmy střídají.

58:23

Hosté kombinují. První pokus o narušení série přihrávek předvedl Pitule, ten ale soupeře zatím jen zneklidnil. O vyhození se postaral Kopta.

3:2

Branky a nahrávky: 14. Karafiát (Rác), 50. Rob (Kopta, Holomek), 64. Rob (Pechanec) – 39. J. Doležal (Šagát, Vlček), 51. Procházka

VHK ROBE Vsetín: Šelepněv (Gába) – Mikuš, Hryciow, Slováček, Teper, Frolo, Holomek, Jenáček – Karafiát, Kucharczyk, Rác – Jonák, Pechanec, Rob – Kopta, Pitule, Theoret – Vávra, Šilhavý, Vítek.

HC Slavia Praha: J. Růžička (Šorf) – Duda, J. Novák, J. Drtina, Saňa, Barák, Štibingr, Valík – Kubica, Šagát, M. Ondráček – Procházka, Kverka, L. Krejčík – J. Doležal, Vlček, Šmerha – Heldák, Kohút, Furch.

Rozhodčí: Barek, Koziol – Lukš, Novák