Americký fotbal

Chicago Bears - Philadelphia Eagles

15:16

konec (0:3, 6:0, 0:7, 9:6)

06.01.2019, 22:40 • Soldier Field, Chicago, Illinois • NFL: Wild Card Round • Libor Štěpán (@libstep73)

Z Wild Card víkendu je to vše, děkuji za pozornost. (02:19:53)
Philadelphia Eagles postupují do divizního kola, ve kterém pojedou do New Orleans. Zároveň určili, že Dallas Cowboys se představí na hřišti Los Angeles Rams.
To vše vidělo přímo na Soldier Field 62 462 diváků.
Ve druhém poločase pokračovala skvělá defenzívní bitva, ale už začaly padat i touchdowny. Nejprve se ve třetí čtvrtině prosadili obhájci titulu z Philadelphie po 10yardovém pasu na Dallase Goederta. Těsně po začátku poslední části snížili Bears na 9:10 zásluhou 34yardového field goalu Cody Parkeyho a následujícím drivem se znovu ujali vedení 22yardovou přihrávkou na Allena Robinsona. Následně nezvládli dvoubodovou konverzi. Eagles však zmobilizovali všechny síly do drivu poslední naděje a minutu před koncem Golden Tate zachytil dvouyardovou přihrávku. Ani oni ale nedokázali uspět v dohrávce za 2 body a domácí měli minutu na to, aby se dostali do pozice aspoň pro vítězny field goal. Zásluhou výborného returnu a další dlouhé přihrávky na Robinsona toho opravdu dosáhli, ale Cody Parkey 10 sekund před koncem po taktickém "zmrazení" oddechovým časem soupeřova trenéra z druhého pokusu ze 43 yardů trefil pouze tyč, břevno a od něj se míč odrazil zpět do hřiště! Nevídaná věc rozhodla, že i v dnešním utkání výborná obrana Chicaga si bude muset na další šanci rok počkat a Philadelphia může dále snít o obhajobě.

Konec utkání.

0:05

PHI, 1&10, PHI 33
Ještě jedno povinné rozehrání a zakleknutí.

0:10

FIELD GOAL MISSED - BEARS

0:10

CHI, 4&2, PHI 25 – FIELD GOAL MISSED
Neskutečné, zmrazení kickera tentokrát pomohlo vyhrát Philadelphii zápas! Na druhý pokus totiž Cody Parkey ze 43 yardů trefil pouze levou tyč, od které se míč odrazil do spodního břevna a zpátky do hřiště a stadion v Chicagu oněměl!

0:10

Time out Eagles na zmrazení kickera. Parkey už stačil kopnout, nanečisto proměnil.

0:15

CHI, 3&2, PHI 25
Trubisky chtěl touchdown, ale přihrávka na Millera nevyšla.

0:16

CHI, 2&2, PHI 25
Spike Trubiského.

0:34

CHI, 1&10, PHI 33
Další pas na Robinsona, 8 yardů a toto už je pohodové vzdálenost pro vítězný field goal!

0:44

Robinson získal 25 yardů!

0:44

CHI, 2&10, CHI 42
Trubisky přibližuje domácí na dostřel! Dlouhým pasem k pravé lajně našel Robinsona, který se prosadil i přes obranu Maddoxe! 25 yardů!