ČEZ Extraliga žen

PSN Tatran Střešovice – Finance Novák FBK Jičín

5:3

konec (1:1, 4:0, 0:2)

06.01.2019, 18:00 • STODOLA Arena Střešovice • 16. kolo • Adéla Bernatová (@adelbernatova)

To je ode mě pro dnešek vše! Děkujeme Vám za sledování dnešního utkání. Přeji Vám krásný zbytek dne. (20:00:00)
Nejlepší hráčky dnešního utkání
Domácí – Daniela Reindlová
Hosté – Nikola Kuchařová
Třetí třetina dopadla lépe pro Jičín. Podařilo se jim vstřelit dvě branky. Ovšem nestačilo to na domácí tým, který je dnešním vítězem utkání. Třetí třetina skončila v poměru 0:2 pro hosty.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:07

Jičín hraje v šesti hráčích.

57:05

Hra je velmi vyrovnaná soupeři se často střídají na míčku.

55:47

Hra je v rychlém tempu.

54:26

Jičín právě vstřelil branku! NIKOLA KUCHAŘOVÁ jela sama na branku. Po náznaku ke střele zmátla gólmanku a míček se dorazil od tyčky branky přímo do sítě. Bez asistence.

53:12

Zdá se, že timeout domácím pomohl. obsazují si branku soupeře a dostávají se do vhodné pozice ke střele.

52:53

Oddechový čas pro domácí.

52:14

Domácí hrají v plném počtu.

51:00

Jičín měl několik šancí. Ovšem ani jedna střela na branku neskončila gólem.

50:15

Jičín je opět ve výhodě. Ihned obsazuje branku soupeře.

50:14

Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Karolína Vachušková – 2 min., hra rukou).

50:00

Opět se týmy dostaly do stejné situace, nemůžou si najít volného hráče na přihrávku.

48:28

Domácí jsou v plném počtu.

48:12

Jičín využívá své přesilové hry, ovšem gól zatím nepadl.

46:28

Vyloučení v týmu Tatran Teka Střešovice (Natálie Houžvičková – 2 min., Bránění ve hře).

5:3

Branky a nahrávky: 17. Reindlová (Vachušková), 26. Reindlová (Zabavská), 27. Zabavská (Reindlová), 32. Matěvosová (Machková), 39. Vachušková – 18. Žůrková (Jarolímová), 46. Kosová (Svobodová), 55. Kuchařová

PSN Tatran Střešovice: Ranochová (Janglová) – Válková, Zikmundová, Machková – Zelinková, Prontekerová, Vachušková – Reková, Reindlová, Viplerová – Marko, Zabavská, Houžvičková – Matěvosová, Vlachová, Faťunová – Kramperová, Rybínová.

Finance Novák FBK Jičín: Samková – Růžičková, N. Mrázková, Strejcovská, Paulovičová, Kosová – Jarolímová, Chlumská, Žůrková – T. Mrázková, Smetáková, Kuchařová – Svobodová, Gabrielová, Bachmaierová.