Tipsport extraliga

HC Oceláři Třinec – HC VERVA Litvínov

4:1

konec (2:0, 1:1, 1:0)

06.01.2019, 15:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 400) • 33. kolo • Daniel Ježek

Tipsport: 1.55 5.0 4.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany to je vše, děkuji za pozornost. Na shledanou! (17:26:32)
Oceláři se tak minimálně do konce duelu mezi Energií a Bílými Tygry vracejí do čela extraligové tabulky.
Nejlepší hráči zápasu

Tomáš Kundrátek (1+0) – Jan Myšák (1+0).
Utkání třiatřicátého kola mezi Oceláři a Litvínovem je u konce, z vítězství 4:1 se radují domácí Oceláři. Hráči s drakem na prsou v závěrečné třetině přesilovkovou trefou Martina Růžičky pojistili svou výhru a v poklidném duchu si dokráčeli pro tři body do tabulky.

59:30

Petružálek tečoval nahození Ščotky, Hrubec byl připraven. Galvinš pak odpálil kotouč za Petráskovu branku.

59:22

Hrubec musel zasahovat proti pokusu Kašpara, třinecký brankář má puk ve své lapačce.

59:05

Vervu zastavuje ofsajd.

58:30

Jiří Polanský v útočném pásmu nesmyslně sekl Mathiase Porselanda. Hostující bek se velmi těžce zvedá z ledové plochy, Polanský od sudích vyfasoval trest na pět minut a osobní trest do konce utkání. Pětiminutový trest odpyká Aron Chmielewski.

58:01

Oceláři jsou kompletní, do konce třetí třetiny pak zbývají dvě minuty. Slezané drží kotouč na svých holích.

57:46

Hanzlovo nahození v rohu kluziště sebral Kundrátek a opět poslal kotouč do litvínovské třetiny.

57:22

Oceláři spolehlivě brání své území, Musil od modré poslal kotouč za Petráskovu branku.

56:51

Hrňa šel s Marcinkem do protiakce, přihrávka ale mířila přímo na Marcinkovy paty.

56:24

Dravecký nejprve odpálil kotouč za Petráskovu branku, pak zastavil akci Petružálka a znovu své barvy osvobodil.

55:59

Oceláři si nepohlídali střídání a hráli v šesti. Trest pro hráčskou lavici odpyká Ondřej Kovařčík.

55:30

Polanského při akci zastavil ofsajd, Baránka na druhé straně pak Galvinš.

54:46

Verva chvíli držela kotouč v útočném pásmu, po nepřesné Porselandově střele od modré se ale do akce vydali Oceláři, Gernát nicméně přestřelil.

54:03

Doudera nepřesně rozehrál Kundrátkovi, hosté následně nahodili puk na Hrubce. Ten jej raději ukryl před dotírajícím Jurčíkem.

53:40

Litvínovští se dostali do útočné třetiny, Lukeš ale Hüblovu pobídku netečoval přesně. Lukeš pak navíc zboural Hrubce, hra je tak vykázána do střední třetiny.

4:1

Branky a nahrávky: 8. Martin Růžička (Svačina, Polanský), 17. Dravecký, 38. Kundrátek (Roberts Bukarts), 54. Martin Růžička (Polanský, Dravecký) – 35. Myšák (M. Hanzl)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (L. Daneček) – Krajíček (C), Gernát, Kundrátek, Galvinš, Roth, M. Doudera, D. Musil – Martin Růžička (A), Marcinko, Hrňa – Svačina, Polanský, Adamský (A) – Dravecký, Werek, Roberts Bukarts – O. Kovařčík, Cienciala, Chmielewski.

HC VERVA Litvínov: Petrásek (Janus) – Ščotka, Porseland, Baránek, Graborenko, L. Doudera, Suchánek, Piché – Petružálek (C), J. Mikúš, Kašpar – F. Lukeš, V. Hübl (A), Válek – Jurčík, Myšák, D. Tůma – Helt, M. Hanzl, Jícha.

Rozhodčí: Šír, Pavlovič – Hlavatý, Tošenovjan

01:58 LIT 2 Graborenko, podrážení
07:07 TRI 1:0 Martin Růžička (Svačina, Polanský)
16:20 TRI 2:0 Dravecký
16:45 TRI 2 Cienciala, podrážení
24:48 LIT 2 Válek, hákování