0:1

konec (0:0)

30.12.2018, 13:00 • Selhurst Park, Londýn • 20. kolo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 4.98 3.83 1.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké odpoledne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (15:01:41)
Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 0:4. Střely mimo: 4:8. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 11:8.
Utkání je u konce a hostující Chelsea si odváží všechny body za těsnou výhru 1:0. O výsledku rozhodl v 51. minutě N'Golo Kanté, když uvnitř šestnáctky zpracoval přihrávku vzduchem a střelou po zemi procedil míč za Guaitu. Hosté měli po většinu poločasu územní převahu, nic víc z toho ale nevytěžili. Přesto to stačilo, neboť Crystal Palace se k nějakému menšímu tlaku dostal až v úplném závěru, střela na branku však nepřišla. Nejblíže úspěchu byl střídající Wickham, zblízka ale pálil vysoko nad. Chelsea se touto výhrou přitáhla k druhému místu, na Tottenham ztrácí už pouze dva body! Crystal Palace je po porážce stále na 14. místě.

90+4

90+4

Nyní navíc fauloval Zaha, tohle si už Chelsea z největší pravděpodobností pohlídá.

90+3

Hraje se na půlce domácích, to Chelsea vyhovuje na maximum.

90+2

Svému brankáři pomohl při odvracení centru Luiz a ráznou hlavičkou poslal míč mimo pokutové území.

90+1

Kantého faul na Meyera, Crystal Palace si dá přímý kop z levé strany. Pozice to není vůbec špatná.

90

Rozhodčí přidá čtyři minuty.

90

Chelsea v rychlém kontru, Morata se pokoušel uvolnit na levém křídle, klička mu ovšem vůbec nevyšla a o míč přišel.

89

89. Wickham v šanci na vyrovnání

89

Po rozehrání přímého kopu se v pokutovém území odehrál menší závar, zakončení ovšem nebylo přesné. Wickham napálil zblízka míč vysoko na tribunu.

88

Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Ross Barkley, přichází Mateo Kovačić.

87

Wickham se neprobil přes dva obránce, v pokutovém území navíc upadl. Chelsea vyváží míč do bezpečných vod.

86

Z levého kouta šestnáctky střílel Zaha, mířil do vzdálenějšího horního rohu, ale Arrizabalagaovu branku přestřelil.

86

Chelsea se v posledních minutách stáhla do obrany a dává soupeři prostor ke kombinaci.

85

A sražen byl i centr od rohového praporku. Rázem je z rohu aut.

84

Nyní se domácí prokombinovali až k šestnáctce a ke střele se dostal van Aanholt. Jeho pokus byl sražen na rohový kop.