Spengler Cup

HC Davos – HC Oceláři Třinec

3:1

konec (1:0, 0:1, 2:0)

29.12.2018, 20:15 • Vaillant Arena • Čtvrtfinále • Michal Samiec (@MichalSamiec)

Tipsport: 2.46 4.35 2.32 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

50:13

Do předbrankového prostoru se snažil prodrat Dario Simion. Třinecký kapitán jej podržel, a tak bude mít Davos dvouminutovou přesilovku.

42:33

Vladimír Dravecký přehnal aktivitu v obranném pásmu, když vznikly zmatky při dynamickém pohybu domácích hokejistů. Je zde další přesilovka pro Davos.

39:25

Když z trestu Davida Musila zbývají přesně dvě minuty, dostávají menší trest hráči Davosu. Špatně střídali, proto se zbylé dvě minuty z třineckého oslabení mění na hru čtyř proti čtyřem.

37:25

Až nyní končí výhoda Davosu. Za nebezpečnou hru vysokou holí je na čtyři minuty vyloučen David Musil.

32:25

Za podrážení je vyloučen Cienciala a i Davos bude mít k dispozici třetí přesilovku. Zároveň je zde komerční přestávka.

27:04

Lukas Stoop podrazil svého soupeře a nabídl Ocelářům třetí přesilovou hru v zápase.

22:49

Třinec byl v útočném pásmu a očividného podrážení na Martinovi Růžičkovi se dopustil Aeschlimann. Druhá přesilovka Třince v zápase.

11:08

Po čase pobyli v pásmu Oceláři a hned si vynutili faul. Za hrubost je vykázán obránce Heldner.

08:32

Roth trochu nešikovně podrazil Egliho, který se kolem něj obtáčel na modré čáře a je tu druhé vyloučení Ocelářů a druhá početní výhoda týmu HCD.

05:58

První vyloučeným hráčem v zápase je Tomáš Kundrátek. Kvůli jeho podrážení bude hrát Davos první přesilovou hru v utkání.

3:1

Branky a nahrávky: 15. Klasen (Simion, Heldner), 48. Klasen (Ambühl, Simion), 60. D. Wieser – 37. O. Kovařčík (Krajíček)

HC Davos: Lindbäck (Senn) – Payr, Nygren, Buchli, Du Bois (A), Sanguinetti, Stoop, Jung, Heldner – Klasen, Ambühl (C), Simion – Frehner, Bader, Meyer – Hischier, Corvi, D. Wieser (A) – Egli, Aeschlimann, Kessler.

HC Oceláři Třinec: Hrubec (L. Daneček) – Krajíček (C), Gernát, Kundrátek, Galvinš, Roth, D. Musil, Adámek – Martin Růžička (A), Marcinko, Hrňa – Svačina, Polanský, Adamský (A) – O. Kovařčík, Cienciala, Chmielewski – Dravecký, Mikulík, Roberts Bukarts – Christov.

Rozhodčí: Gofman, Hebeisen – Gnemmi, Progin

Diváci: 6 300 (vyprodáno)

05:58 TRI 2 Kundrátek, podrážení
08:32 TRI 2 Roth, podrážení
11:08 DAV 2 Heldner, hrubost
14:18 DAV 1:0 Klasen (Simion, Heldner)