Extraliga dorostu

HC Sparta Praha – HC Kobra Praha

6:2

konec (3:1, 2:0, 1:1 - N 0:0 - 1:0)

29.12.2018, 16:30 • Tipsport arena (Praha - Holešovice) • Nadstavba C • Petr Pavlík

56:13

Sparťané mají ještě možnost navýšit své skóre v další přesilové hře. Jan Klobouček (KOB) míří za katr na dvě minuty za podrážení.

44:46

Po skončení hostující přesilovky dostanou početní výhoda k dispozici také domácí. Tomáš Bucek je totiž vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

42:11

Domácí jdou znovu na trestnou lavici, tentokrát na ni míří sparťan Josef Broš (SPA), který vyfasoval od rozhodčích dvě minuty za podrážení.

32:52

Po skončení sparťanského oslabení si vyzkouší hru také domácí. Tomáš Bucek (KOB) už míří na trestnou lavici na dvě minuty za držení.

30:20

Kobra se může vrátit do zápasu v přesilové hře. Josef Broš (SPA) se dopustil zbytečného faulu v útočném pásmu a oslabí svůj celek na dvě minuty.

26:54

Poprvé v zápase půjdou pykat hosté, když Jan Klobouček (KOB) zahákoval svého soupeře v obranném pásmu, čímž si odsedí dvě minuty na trestné lavici.

24:19

Sparťané půjdou podruhé v zápase do čtyř. Adam Mácha (SPA) se provinil podrážením a už odjíždí na trestnou lavici.

14:35

Po sparťanském tlaku v útočném pásmu fauloval Lukáš Kalný (SPA), který vyfasoval od rozhodčích dvouminutový trest za faul kolenem.

6:2

Branky a nahrávky: 1. Krupička (Broš), 17. Výkruta (Vitouch), 20. Červenka (Vitouch), 29. Vitouch (Červenka), 40. Tomov (Němec, Kalný), 56. Broš – 19. Nápravník (Valenta), 60. Lederer (Bucek, Strnad)

HC Sparta Praha: Krbeček (Dlouhý) – Tomov, Brůna, Ducháč, Ludvík, Menzel, Horáček – Broš, Mácha, Höll, Krupička, Straka, David, Červenka, Kalný, Němec, M. Vitouch, Výkruta. Trenér: Richard Žemlička.

HC Kobra Praha: Tuček (41. Liemann) – Bucek, Mašek, Šesták, Bartoň, Klobouček, Frydrich – Král, Nápravník, Rajilič, Valenta, Halfar, Strnad, Lederer, Kvasnička, Tůma. Trenér: Milan Vrzal.

Rozhodčí: Čáp – Nekvapil, Hána

00:33 SPA 1:0 Krupička (Broš)
14:35 SPA 2 Kalný, faul kolenem
16:16 SPA 2:0 Výkruta (Vitouch)
18:11 KOB 2:1 Nápravník (Valenta)
19:05 SPA 3:1 Červenka (Vitouch)