2:4

konec (1:2, 0:1, 1:1)

29.12.2018, 01:05 • Nationwide Arena, Columbus • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.56 3.86 2.42 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (03:45:05)

Trestné minuty: 6:6
Utkání je u konce a Toronto si odváží všechny body za výhru 4:2. Hosté si v poslední třetině dobře hlídali svůj náskok, pokrývali výpady soupeře a sami po rychlém kontru přidali ještě jeden gól. Když v 54. minutě Frédérik Gauthier upravil na 1:4, zdálo se být rozhodnuto, nicméně Columbus se nevzdal a v 59. minutě snížil Artěmijem Panarinem. Na víc už ale domácí neměli čas a tak z dnešního duelu odchází s prázdnou.

59:45

Sparks přerušil hru, byl přilepený u své pravé tyčky a hlídal si dotěrného Andersona.

59:35

No a domácí trenér si ještě bere oddechový čas.

59:35

Zakázané uvolnění Toronta, tohle bude poslední šance pro domácí.

58:40

Columbus to ještě zkusí v power-play, už to bude ale hodně těžké.

58:32

58:32 Artěmij PANARIN - 2:4

58:32

Columbus právě vstřelil branku!
Tak přece jen je tu snížení. Od modré přišla přihrávka na levý kruh, kde napřáhl ARTĚMIJ PANARIN a jeho volej skončil pod horní tyčkou Sparksovy branky. Střelec zaznamenal svou stou branku v NHL. Asistence: Zach Werenski.

58:26

Jones sice obětavým zákrokem dostihl puk na modré čáře, Ožiganov jej ale vzápětí poslal dál od branky.

57:47

Nutivaara čeká na své spoluhráče, aby pak mohl rozehrát dlouhým pasem na útočnou polovinu.

56:37

Stále se hraje u Bobrovského, domácí tak zatím nemohou uvažovat o případné dlouhé power-play.

56:03

Bobrovskij zůstal chviličku vkleče, Hainseyho střela jej zřejmě trefila do méně chráněných míst.

55:45

Vhazuje se v pásmu před Sparksem.

54:30

Tohle s domácími nevypadá vůbec dobře, stále mají problémy s koncovkou a Toronto navíc ve svém pásmu pracuje opravdu na jedničku.

53:44

53:44 Frédérik GAUTHIER - 1:4

2:4

Branky a nahrávky: 5. N. Foligno (Wennberg, S. Jones), 59. Panarin (Werenski) – 3. Tavares (Kadri, Marner), 19. Tavares (Marner), 30. Marner (Matthews, Gardiner), 54. F. Gauthier (P. Lindholm, Moore)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones, Werenski, Nutivaara, R. Murray, D. Savard, Harrington – Atkinson (A), Dubois, Panarin – J. Anderson, Jenner (A), Bjorkstrand – Duclair, Wennberg, N. Foligno (C) – Riley Nash, Dubinsky, Hännikäinen.

Toronto Maple Leafs: Sparks (Andersen) – Hainsey, Rielly (A), N. Zajcev, Gardiner, Ožiganov, Dermott – Marner, Tavares (A), A. Johnsson – Kapanen, Matthews, Marleau (A) – W. Nylander, Kadri, Co. Brown – Moore, F. Gauthier, P. Lindholm.

Rozhodčí: Syvret, Pollock – MacPherson, Pancich

Diváci: 18 963

01:50 CBJ 2 J. Anderson, podrážení
02:22 TOR 0:1 Tavares (Kadri, Marner)
04:47 CBJ 1:1 N. Foligno (Wennberg, S. Jones)
12:24 TOR 2 W. Nylander, podrážení