ČEZ Extraliga žen

Panthers Praha – K1 Florbal Židenice

7:5

konec (1:1, 5:3, 1:1)

22.12.2018, 15:00 • Sport Centrum Hostivice • 15. kolo • Adéla Bernatová (@adelbernatova)

To je ode mě pro dnešek vše! Děkujeme Vám za sledování dnešního utkání a přejeme Vám krásný zbytek dne. (17:09:48)
Střely celkem
Domácí – 29
Hosté – 21
Střely třetí třetiny
Domácí – 12
Hosté – 6
Třetí třetina byla jedna velká přetahovaní o míček. Oba týmy ho chtěly jen pro sebe. Třetí třetina skončila v poměru 1:1. Židenice ukázaly, jak jsou silné i v oslabení. Panthers se ke konci třetiny míčku nevzdaly. Dnešní utkání končí výhrou pro Panthers 7:5.

58:20

Panthers si nenechají míček od nikoho vzít.

57:03

Židenice uklidňují hru.

56:46

Panthers vedou rychlou hru. Daří se jim získávat míčky od soupeřů a ženou se na branku Židenic.

56:06

Židenice hrají bez brankářky.

56:06

Oddechový čas pro hosty.

55:41

Hosté pálí z poloviny hřiště do branky soupeře. Míček se zastavuje o tělo soupeřky.

55:00

Židenice jsou na míčku. A drží se u branky soupeře.

54:22

Rychlý zásah domácí brankářky zkazil šanci Židenic.

53:19

Hra je neustále stejná. Míček se dlouho neohřeje u jednoho týmy.

50:35

Hosté hrají v plném počtu.

50:22

Domácí pálí na branku. Střela letí mimo.

7:5

Branky a nahrávky: 13. Florianová (Vranová), 22. Florianová (Vranová), 23. Syslová (Steinbachová), 28. Florianová (Lupačová), 30. Miklíková (Pitterlingová), 33. Lochmannová (Steinbachová), 43. Lochmannová (Tůmová) – 7. Drápalová (Pospíšilová), 23. Hřebíčková (Pravcová), 32. Hřebíčková (Drápalová), 39. Rybničková (Dernerová), 47. Pospíšilová (Indrová)

Panthers Praha: Červová (Horňáková) – Vranová, Florianová, Syslová, Pitterlingová, Šusterová – Vesecká, Lochmannová, Škvorová – Slaná, Tůmová, Steinbachová – Miklíková, Lupačová, Jelínková – Zittová.

K1 Florbal Židenice: Remešová (Krištofová) – Pravcová, Drápalová, Pospíšilová – Janečková, Smutná, Hřebíčková – Rybničková, Indrová, Nečasová – Švehlová, Dernerová, Tomová.

Rozhodčí: Luděk Franc, Václav Patera