Livesport Superliga

FAT PIPE Florbal Chodov – TJ Sokol Královské Vinohrady

13:4

konec (2:3, 5:1, 5:0)

20.12.2018, 10:00 • SH Jižní Město • 15. kolo • Adéla Bernatová (@adelbernatova)

Tipsport: 1.1 10.9 18.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše! Děkujeme Vám za sledování dnešního utkání a budeme se těšit na další společné zápasy. (12:11:13)
Ve třetí třetině se opět prosadil tým Chodov. Ačkoliv byl dvakrát v oslabení, dokázali dát dvě branky. Nová taktika Vinohradu nepřinesla ani jednu branku ve třetí třetině. Tato třetina končí v poměru 5:0 pro Chodov. Utkání skončilo výhrou pro Chodov 13:4.
Domácí – Tom Ondrušek (Chodov)
Hosté – Rastislav Mazák (Královské Vinohrady)

59:47

59:47 Marek VÁVRA - 13:4

59:47

Chodov právě vstřelil branku!
MAREK VÁVRA po dlouhém náběhu dostal brankaře tam kam chtěl a svou střelou poslal míček do horního rohu branky. Asistence: Martin Pražan.

59:29

Hostující střela na branku Chodova končí v hrudi gólmana.

59:10

Chodov se snaží si připsat ještě jednu branku.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:06

Vinohrady pálí na branku. Míček letí mimo.

57:32

Hosté se z posledních sil brání.

56:56

56:56 Tom ONDRUŠEK - 12:4

56:56

Vávra vypíchl míček obránci soupeře a po rychlé nahrávce na TOMA ONDRUŠKA končí míček v brance. Asistence: Marek Vávra.

56:43

Hra se odehrává na půdě hostů.

56:08

Gólman hostů úspěšně zasahuje proti střele Chodova.

55:45

Pěkný zásah Chodovského brankaře.

55:25

Vinohrady si obsazují bránu soupeře.

13:4

Branky a nahrávky: 13. Koutný (T. Vávra), 18. Mikeš (Ondrušek), 31. Matejčík (Pražan), 32. M. Vávra (Ondrušek), 34. Řezáč (T. Vávra), 36. Pražan (Ondrušek), 37. Mikeš (Ondrušek), 48. M. Vávra (Ondrušek), 50. Ondrušek (M. Vávra), 54. M. Vávra (Ondrušek), 57. Ondrušek (M. Vávra), 60. M. Vávra (Pražan) – 8. O. Stuchlík (Hanák), 17. Svoboda (Gregor), 19. Gregor (Vnuk), 21. Svoboda (Kachnič)

FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Frühbauer) – Maxa, Pražan, Kašovský, T. Vávra, Doubek, Strnad – Mikeš, Koutný, M. Vávra – Ondrušek, Řezáč, Matejčík – Krbec, Plíhal.

TJ Sokol Královské Vinohrady: Weissgarber (Mazák) – Jelínek, Vnuk, D. Záň, O. Stuchlík, Houra – Kachnič, Linhart, Gregor – Hartman, Skřivánek, Hájek – Hanák, Z. Stuchlík, J. Záň – Rossi, Svoboda, Entlicher – Harnesk.

Rozhodčí: Lukáš Čížek, Lukáš Laštovička