Francouzský Ligový pohár

AS Monaco – FC Lorient

1:0

konec (0:0)

19.12.2018, 21:05 • Stade Louis-II, Monaco • Osmifinále • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 2.13 3.22 3.31 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnes jsme měli k dispozici zápas, který hezkého fotbalu zrovna moc nenabídl a přece byl zajímavý. Prvních 18 minut se nedalo vůbec hrát. Všude stříkala voda, silně pršelo a balón vůbec nejezdil. Následně se na 40 minut přerušila hra. Když se jakž takž vysušilo hřiště, mohlo se pokračovat. Do poločasu si ale ani jeden z týmů nic moc nevytvořil. Druhý poločas už nabídl více akcí. Přestože Lorient mnohem více držel míč, dokázalo Monako vstřelit gól a to gól výstavní. V závěru zápasu ještě nastala obrovská šance na navýšení Goebbels ale trefil pouze tyč. To je z dnešního zápasu vše. (23:33:30)
Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 2:3. Rohy: 4:11.

90+5

90+4

Massengo se pravděpodobně lehce zranil. To je smůla, ve hře byl asi jen 3 minuty.

90+3

Lorient ještě kombinuje, ale nedaří se a nedaří nic vymyslet.

90+2

Le Goff fauluje a to hraje do kart Monacu, které od postupu dělí opravdu málo.

90

Nastavují se 4 minuty.

90

Panzo odchází ze hřiště a nahrazuje ho mladík Massengo, kterému je teprve 17 let.

89

89. Goebbels trefil tyč

89

Goebbels se dostal do parádní šance! Prostřelil gólmana a vše nasvědčovalo gólu. Nakonec ale míč těsně zasáhl tyč a odrazil se.

88

88. Žlutá karta

88

Wadja se provinil. Tvrdě zfauloval hráče Monaka a dostal za to žlutou kartu. Zfaulovaný Bennasser je odváděn do zámezí na ošetření.

87

Asi 3 minuty dělí Monaco od postupu. V posledních chvílích je ale mnohem útočnější hostující celek.

86

86. Tvrdou střelu musel vyrazit brankář Badiashile

86

Pro střelu se musel natáhnout brankář Badiashile! To byla ale bomba – zpoza vápna. Badiashile jí vytěsnil nad.

85

85. Žlutá karta

85

Grandsir dostává žlutou za své chování. Navíc poskytuje Lorientu standardní situaci v podobě přímého kopu.

83

Nyní se řítil do útoku Panzeau, ten ale byl o míč ve vápně obrán.

80

Hráči Lorientu s snaží vymyslet nějakou útočnou akci dopředu, to jim ale vůbec nevychází. Finální přihrávku vždy pokazí.