19.12.2018, 18:00 • Ergo Arena, Gdańsk • Skupina D • Ondřej Klos

Tipsport: 2.34 1.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (19:31:57)

0:0

Sledovali jsme utkání mezi Gdaňskem a Berlínem, který vyhráli domácí jasně 3:0 na sety. První set byl sice vyrovnaný, jenže domácí zvládli koncovku a zvítězili 26:24. Druhou sadu ovládli 25:19 a třetí set dokonce 25:18. Domácí vždy zvládli koncovku, kde byli o třídu lepší. Gdaňsk získává první body do tabulky a posouvá se na první místo, na kterém ho ovšem může přeskočit Belchatow.

25:18

Třetí set skončil.

25:18

A je konec! Domácí tým suverénně ovládl tři koncovky a snadno získává tři body do tabulky.

24:18

Jakubiszak suverénně tluče míč do palubovky! Domácí Gdaňsk má šest mečbolů!

23:18

Polské mužstvo je dva body od ukončení utkání.

22:18

Berlínu ukončuje tříbodovou šňůru domácích.

22:17

Oddechový čas pro hosty.

22:17

Krásný blok domácích! Gdaňsk chytře počkal na koncovku setu, kde opět dominují.

21:17

Hebda s velkým štěstím přidává bod domácích, protože jeho ránu do autu tečoval Tuia.

20:17

Berlínu se konečně povedl lobík a snižují na rozdíl tří bodů.

20:16

Eso domácího Muzaje,který je podle mého názoru hvězdou utkání.

19:16

Pěkná kombinace domácích vyústila v další pohodový bod.

18:16

Berlín se ovšem nevzdává a bojuje ze všech sil.

18:15

Gdaňsk opět úspěšnější při smeči a pomalu ale jistě si jde pro výhru.

17:15

Obr Le Goff umístil míč krásně na pravou čáru. Bez šance na obranu.

17:14

Fantastický blok Hebdy a domácí si letí pro výhru i ve třetí sadě.

16:14

16:14

Polské mužstvo se dostalo do dvoubodového vedení po nepovedeném zakončení Zimmermanna.

3:0

Trefl Gdaňsk: Olenderek, Majcherski- Grzyb, Hebda, Jakubiszak, Janusz, Kozlowski, Mijailovič, Mordyl, Muzaj, Niemiec, Nowakowski, Sasak, Schott

Berlin Recycling Volleys: Rossard- Jendryk, Klein, Kuhner, Le Goff, Patch, Reichert, Russell, Tuia, Watten, White, Zimmermann

Rozhodčí: Vladimír Olejnik- Alexander Sikanjič